Kızlar köpek sevmeyi seviyorlarmı?

kız kardeşimin köpeğini dışarı çıkarıyorum bazen sırf kızlar gelsinde sevsin diye. acaba cidden köpeğimi seviyorlar yoksa bendende birşry istiyorlarmı nede olsa severken konuşuyorz...

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• sevmeyi seviyolarmı Ne mk Her canlıyı sevmeyi seviyorum

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir tanıdığım vardı, yaşlı bir kadının köpeğine bakıyormuş. Köpeği dışarı gezdirmeye götürdüğü bir gün rastladım.Ne haber v.s konuşurken,

-Köpek almışsın, kız tavlama olayına mı giriyorsun? dedim,gülerek

-Yok aslında değil, ben bakıcısıyım fakat köpekli erkeklere kızlar gelir, tavlama maksatlı değil fakat arada sohbet ediyoruz.gibi şeyler söyledi.

Yani uzun lafın kısası köpeğe geliyorlar, siz bahanesiniz.Köpeği sevmek için illaki sizin ile konuşması gerekecek.Sizin ile alakası yok:)

0|0
    0|1
  • Senin köpeğini sevmem mesela ben. Tipinden anlarım adamın gerçekten hayvansever mi yoksa *msever mi olduğunu. Köpek gezdiren erkek benim göğüslerime kalçama bakıyorsa amacı belli zaten bakmadan geçerim yanında. Ama köpeğinle ilgileniyor gerçekten samimiyse tabkide severim köpeğini köpeğin adını sorarım sadce adamın adını değil. dizilerden görüpte heveslenmeyin böyle şeyleri. ;)

0|0
    0|1
  • Seviyoruz :D

0|0
    0|1
  • severiz tabi ya :)

0|0
    0|1
  • sevmem mi köpeği ya köpişim bile var. senle alakası yok bence

0|0
    0|1
  • çok severim :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• köpek sevmeye geliyorlar erkekler oradan bile ekmek çıkarmaya çalısıyor :)))

0|0
    0|1
  • Hayvanı sırf hatun tavlamak için gezdiren tiplere ayar olurum.

0|0
    0|1
  • Kızlar minik olan herşeyi severler. Boy kaç panpa ?

0|0
    0|1
Yükleniyor...