Nicolas Anelka mı didier drogba mı ?

Sizce hangisi daha yetenekli bir futbolcu,hangisi daha iyi yorumlarınız?

• Nicolas anelka
    0% (0)16% (3)14% (3)Oy Ver
  • Didier drogba
    100% (3)84% (16)86% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• kariyer açısından karşılaştırılması anelkaya büyük hakarettir anelka duymasın :) oynamadığı tkım kalmadı ama drogbada drogbadır yni bunuda unutmamak lazım :) türkiyeye katkı açısından drogba anelkadan dha iyidir drogba fiziği dha iyi ama bir anelka kdr takım dolaşmadı :)

0|0
    0|0
  • Kariyerleri ortada sormak bile hata

0|0
    0|0
  • kesinlikle drogba.

0|0
    0|0
  • bu soruya galatasaraylılar tarafsız cevap vermez.

drogbanın tek kariyeri chelsea

anelka ise arsenal real madrid juventus liverpool chelsea de oynamış bir oyuncu

drogba diyenin yüzünün kızarması lazım

0|1
    1|4
    • dostum neden peki ordan oraya sürüklendi anela dediğin oyuncu?gittiği takımları gördük hepsinde sahada bir var bir yok.hiç bir zamanda deli gibi top oynadığını görmedim ben o adamın.bence bu konuya asıl fenerliler taraflı yaklaşasak anelka der.

anelka neden arsenalde oynadı yetenekli görüldu bir kaç sezon baktılar iş yok koy götüne gitsin.sonra madride gitti baktılar tadı yok şutla.sonra juventus aldı baktı b cacık olmaz vur gitsin.sonra liverpol baktı boş yolla chelseaya geldi baktılar yine

• Kardeş kusura bakma ama futboldan bihabersin. Anelka isterse 50 ayrı takımda oynasın, gittiği takımlarda ne yapmış?

• drogba ne yapmış chelsea dan başka takımda oynamamış bakmışlar iş yok koy g..tüne çine gitsin çin baktı bir halt yok koy g..tüne galatasaraya gitsin futboldan futbolcudan bihabersiniz

• Anelka kendi kendini bitirdi ne yazık ki tercihim Drogba

0|0
    0|0
  • Didier drogba

0|1
    0|0
  • drogba daha iyi

0|0
    0|0
  • Drogba tabiki

0|0
    0|0