Sizin babanız ailenize karşı nasıl?

23 yaşındayım.Baba dediğim adam 57 yaşında.Herkes gibi normal bir ailem olsun istiyorum.Kendimi bildim bileli babam içkici kumar oynayan annemın kazandıgını çalan ev geçimiyle ilgili bir alakası olmayan bir insan.Bunlar yetmezmiş gibi bankadan kredi çekip kumar oynayan sonrada eve icra getiren bir insan.Birgün eve sarhoş geldi.Niye sarhoş eve geliyorsun dediğimde moralim bozuktu içtim diyor.Utanmıyormusun bu yaşında içki içip eve gelmeye dedim.Senden utanıyorum dedim.Bana verdiği cevap sen beni sevmiyormusun oldu.Sevmiyorum dedim bu eve gelme dedim.Bana duygu sömürüsü yapıyor şerefsiz adam.Bi dakika içerden birşey alacam hayatıma son verecem diyor.Allah belasını veripte kurtarmadı bizi bu adamın elinden.Hergün sözlü olarak kavga ediyoruz.Psikolojik olarak kendimle savaşıyorum.

0|0
18|4

En İyi Kız Görüşü

• Benim babam annemin olumunden sonra kendinden 30 yas kucuk bir kizla evlenip malvarligini onun adina tapulayan biri.hemde az degil 700 milyarlik arsalar 13 daire 2 dukkan.kendi maasida dahil.bizi hic umursamiyor kadin ne istese onu yapiyor kadin bizi istemiyor diye bizi hayatindan cikardi.cok sukur ona muhtac degiliz hepimizin isi var kimseye muhtac degiliz ama yinede ondan nefret ediyorum.hic arayip sormaz öldükmu kaldikmi ne haldeyiz merak etmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Babam bir baba değil olmadı olamayacak İçkici ayyaşın teki Para veriyor banka matik gibi sevgisi yok saygısı yok dövüyor kırıyor Lanet olsun

0|0
    0|0
  • malesef babalarimizi kendimiz secemiyoruz, ne olursa olsun o senin baban bunu unutma, ama yaptiklari seylerin hayatini etkilemesine izin verme, sonucta o kendine zarar ediyo, sen kendi yolunu ciz, ailenede sahip cik, yasinin kac oldugunu bilmiyorum ama bu yasadigin gunlerinde geride kalacagini unutma, sen hayati elinden geldigi kadar guzel yasamaya bak.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun. Emin ol senın gibiler vardır da tek değilsindir. Anneni al başka yere taşın ya da adamı kapı dışarı edin. Düzelirse geri alırsınız eve

0|0
    0|0
  • üzüldüm. Allah yardımcın olsun. benim babamında geçmişte yaptığı tek şey para kazanmaktı. daha fazla ne kadar para kazanabilirm,şöyle olsa para gelir mi. hep bunları düşünürdü. adamın sevgisi yoktu.

1|0
    0|0
  • Benim babam ömrünü ailesine adamış bir insan . Senin adına çok üzüldüm derdi çekmeyen bilmez sana sabırlar diliyorum . :/

0|0
    0|0
  • benim babamda içki kumar yok ama sert bir insan

1|0
    0|0
  • Neden sürekli aynı soruyu sorup duruyorsun.bi dostun yok mu.git bir cay ic dertleş

0|0
    0|0
  • yazdıkalrına lk satırı okudugmdan beri halime sukrettım cok sukur oyle bişey yok

0|0
    0|0
  • baba konusunda allahtan cok sanslı bir insanım ne içki ne kumar nede karı kız olayı var. Babanın ıcmesının bı nedeni vardır konusmayı dene belki sana açılır.

0|0
    0|0
  • sorumsuz ilgisiz cimri...

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • Var var ...

Belli olmuyormu dışarda..

0|0
    0|0
  • Babam çok fedakardır her yönden.

çok şükür çok iyi bır babam var.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • benim babam dünyanın en'i <3

0|0
    0|0
  • çok üzücü bir şey söylicem kesinlikle o kişiyi savunmuyorum ama belki onunda haklı olduğu anlar vardır ona yardımcı ol o bataklıktan kurtulması için

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun be kardes :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ametemde kullanılan bir ilaç var antabus diye doktora git sor babanda kalp tansiyon gibi rahatsızlıklar yoksa kullanın,yarım bir tek ilacın etkisi 14 gün sürüyo ölüm korkusu falan veriyo içemiyo bidaha bizim peder 65 yaşında iki yıldır içemiyo şuan artık ilacı kestik...bir araştır

0|0
    0|0
  • 14 yıldır görüşmüyoruz,iyikide görüşmüyoruz.

0|0
    0|0
  • Anneni de al evi terk edin veya onu kov ne hali varsa görsün o sizi düşünmüyor siz niye onu düşüneceksiniz

0|0
    0|0
  • kardes dua etmekten baska bı caren yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...