Bir GS'li olarak drogba'yı takımım da görmek istemiyorum

Drogba Galatasaraya geldiği an dan itibaren o zamana kadar takımı sırtlayan Burak, Umut ve Selçuk'un kadro üzerindeki etkisi/ağırlığı bitti. Drogba kadar egoist bir oyuncu takımı yakar. Gol atar ama yakar. Selçuk bu takımda bittiyse sebebi Drogba'dır. Fenerbahçe maçın da mesela çok yanış hareketler yaptı.Takımı ezidi 2. senenin Gol kralı Burak kanat oynatlıyo niçin? çünkü Drogba öyle istiyo hata kopenhag maçın da isyan etmişti bu tür maçlarda kesinlikle tek forvet olmalıyım Burak olunca topla çok az buluşuyorum demişti. yani Drogba yüzünden Burak'ı solda harcıyorlar resmen.

Drogba nın bu kadar ön planda olmak istemesi diğer futbolcuları etkiliyor 40 metreden kaleye vurmak takıma saygısızlık bikere Fener maçın da dk 7 10 gibi mesafe çok uzak Selçuk Drogba'ya çok uzak bırak orta keseyim dedi. Drogba dinlemedi kaleye vurdu. Şimdi o Selçuk ne yapsın?

Tek forvet istedi de ne oldu? iki defansın arasında kayboldu gitti.

Bir tane orta yok, ikinci bir şutun yok ve korner atamadan bir maçı tamamlayacaksin. Rezillik diz boyu.

Fnerbahçenin bizi yenmesi o kadar basit oldu ki. Taktik belli, şişir topu Drogba'ya indirirse indirir indiremze kalemiz de tehlike. Nerde o ekstra efor sarf eden Selçuk, pres yapan Umut, Burak'ın ara koşuları ?

Not: Drogbanın kariyerine de kendisinede saygım sonsuz. Ama takımımıza çok zarar verdiğini düşünüyorum..

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm kadroyu tek bir oyuncuya bağlaman yanlış. Didier Drogba tek forvet olmasına rağmen Burak Yılmaz'ı sık sık ceza sahasında görüyoruz. Ayağına oldu 20 top geçiyor, hiçbiri çerçeveye isabet etmiyor. Çünkü geçen sene Burak Yılmaz çok şanslıydı. Ona atılan paslar hem mükemmeldi hem de yakaladığı pozisyonlarda topun durduğu yerlerde çok mükemmeldi. Burak Yılmaz bir nevi kadro sayesinde bu kadar çok konuşuldu, gol kralı oldu. Didier Drogba Burak Yılmaz'dan daha iyi oynayan bir oyuncu. Futbol zekası müthiş, rakibine her zaman olmasa da zaman zaman çok şık çalım attığı oluyor. Ayrıca çektiği şutların çoğu çerçeveyi buluyor. Yeri geldiğinde Burak Yılmaz'a pas ta veriyor. Burak Yılmaz sadece pozisyonları çok kötü değerlendiriyor. Gelelim Selçuk İnan'a. Selçuk İnan mükemmel bir futbolcu. Ancak Didier Drogba etkiliyor felan dersen orada duracaksın. Selçuk İnan milli maçlarda da böyle oynuyor, ama orada Drogba yok. Şimdi gelelim Didier Drogba ve Galatasaray'a...

Galatasaray oynadığı takıma göre sistem kurmakta çok kötü. Buna en büyük etki edense Mancini. Fenerbahçe maçında adamlar bizden daha iyi oynadığı için yenildik. Çünkü onların kurdukları sisteme karşı bir sistem kuramadık. Fenerbahçe çok güzel bir defans sergiledi ve çok güzel atak geliştirdi. Galatasaray ise her ikisini yapamadı, burada kazanan Fenerbahçe oldu. Unutmayın her iki takım da 11 kişi. Her iki takımında müthiş oyuncuları var. Şahsi görüşümü sorarsanız eğer Didier Drogbaya her zaman ilk 11 verilmemeli diye düşünüyorum. Çünkü yaş olarak büyük olan bu futbolcunun ara sıra dinlendirilmesi gerekiyor. Burak Yılmaz'a ve Umut Bulut'a çift forvet şansı verilmeli. Amrabat'a 70-90 dakika arası şans verilmeli. Sneijder 2 gol fark olduktan sonra değiştirilmeli. Defans'ta daima Semih Kaya ve Chedjeu olmalı. Dany sadece 60 dakika oynamalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Selçuk İnan ve Burak Yılmaz Milli maçlardada kötü bir performans sergiliyor Milli takımdadamı Sneijder ve Drogba var?

Ben buna kesinlikle katılmıyorum Burak ve Umut ileride top tutamıyor ama Drogba rakip sahada topu tutuyor Burak ve Umut savunma arkasına atılan toplarda etkili oyuncular ama Drogba farklı bir oyuncu sadece Drogba nın artık frikikleri Selçuk a bırakmasından yanayım

1|1
    0|1
  • ya sen böyle demişsin tamamda bu adama göre şekillenen bir yapı var hatalı bir durum fakat şunu söyliyim.bu sezon gördük burak beyi ayagına o kadar pozisyon geldi noldu sonuçta bir tane gol atabildi.ileri uçta bana kalırsa drogba daha iyi fakat drogbanın yanında ayagında top tutabılen ver kaç yapan seri bir adam lazım bu da burakla umutla olacak iş değil ikisininde kalitesi belli burağın ayagına 10 tane top atacaksın 1 tanesini gol yapack o tarz bir oyuncu şahsen ben bir gs li olarak burak ın kaliteli bir forvet olduğuna inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • drogbanın bu oyuncuların motivasyonunu kestığı doğru ama adam oynuyor be hacı işini yapıyor öteki kapçık ağızlılar hamamda dedıkodu yapan teyzeler gıbı formdan duseceğine 35 yasındakı adamla rekabet etselerdi.

0|0
    0|0
  • bende istemem

0|0
    0|0
  • sana şunu söyleyeymki hani gs şöyle böyle diorz ya :) hepsi palavra şuan takımdan drogbayı çıkar bu takım ölüdür :) arka arkaya 3 maç kazanamaz 2 maç kazanamaz :) avrupada ligde gsın maçlarına bak drogbanın attıkları gollere bak juveya italyada attı vs vs... ve gsın her pozisyonunda ve gollernde genelnde %90 drogbanın etkisi vr bu tkım drogbanın üzerne kurulu yni gs içn kötü bşey ben fenerbhçlym ben seviorm gsın bu halini :D tbiki selçuka karşı biraz pot kırdı frikiklerde ama sen drogbanın hakkını ver :)

0|0
    0|0
  • şu yazıyı okuyup da futbolla ilgilenmeyen biri Drogba'yı Galatasaray'ın teknik direktörü sanacak. Burak'ı sol açıkta drogba mı oynatıyor, formasyonu drogba mı belirliyor. hoca drogba'ya serbest vuruş kullanma derse kullanmaz. bende selçuk'un kullanması gerektiğini düşünüyorum ama bunların hepsi hocada biter.

0|0
    0|0
  • ben bir kızı bu konuda yani futbol konusunda alkışlıyıcağımı hemde bütün samimiyetimle alkışlıyıcağımı düşünmezdim :)))) aynen katılıyorum yaşı 35 galatasaraya ne kazandırdı şimdiye kadar bir bakalım harcanan paralara yazık 35 yaşında futbolcu mu olur ben ilk alındığı günden beri karşıyım zaten

0|0
    0|0
  • care drogba

0|0
    0|0
  • fenerli olarak sana katılıyorum (oynayan tek adamınız o la)

1|0
    0|0
  • Drogba çok iyi bir forvet bence ama Burak'ı bitirdi

0|0
    0|0
  • burak da forvet mi ya ? önce gitsin kendini geliştirsin

o dediğin oyuncular hırs yapsın drogbanın seviyesine yükselmek için. drogba gibi bir yıldızla aynı takımdalar ama mücadele etmeyecekler , bunun suçlusu onlar .

Beşiktaşa gelsin

0|0
    0|0
    • Bırak Allah aşkına biz selçuk burak ve umut ile devreyi lider kapatık ve Cl'de gruptan onlarla çıktık.

takıma yararı olmadıktan sonra yıldız futbolcuyu n'apayım ben? Adam futbolla doymuş ancak canı istediği zaman oynuyor.

• selçuk burak umut hala var. formsuz olmaları onların suçu , dediğin her şeye kelimesi kelimesine katılmıyorum.

burak önce karşı karşıya gol atsın .

• drogba o yaşta fıstık gibi top oynuyor

0|0
    0|0
  • çaktırma çare drogba =)

0|0
    0|1
  • Drogba lazım bize ama ya.

0|0
    0|0
    • Bir b*k bilmeden konuşanlara uyuz oluyorum .

Tek-düz olacak belki ama , geçsin kendi oynasın .

Ahkam kesmesim ordan .

A'mk salağı .

• drogba giderse galatasaray dağılır bu kadar net !

0|0
    0|0
  • Sen drogbayı Bırak Biz öyle yönetim istemiyoruz Fatih Terime yapmadıklarını bırakmayanları kim tutar

0|0
    0|0
  • hay ağzını öpeyim ne kadar doğru yazmışsın bende çok yazdım drogba oyuncuları küstürdü selçuk burak bitti diye kimse inanmadı

0|0
    0|1
  • Frikiklerde her topu Selçuk un elinden alan Drogba acaba neden penaltıda topu Melo nun elinden alamadı

Selçuk efendi olduğu için takımda harcanıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Burak ve Selçuk eğer bir futbolcuya bakarak bitebilecek bir kapasitedeyseler bırakta bitsinler.Duygusal bakıp Drogba gibi geldiği günden itibaren Gs yi sırtlayan bir oyuncuyu arasan da bulamazsın.Eğer Drogba giderse işler düzeleceğini sanıyorsan bence yanılıyorsun,o giderse takım daha kötü olur.Şöyle düşün takımda her zaman Burakta Selçukta ilk 11 oynadı,hocalar hep şans verdi onlara demekki onlar kullanamadı.

1|0
    0|0
  • Bence resmen saçmalamışsın Selçuk'un önünü kapatan biri varsa o da Drogba değil Sneijder'dir ayreten Drogba'nın açıklamalarını iyi okumalısın bence Burak çok hızlı hareket ediyor aldığı toplar ıda çok kaybediyor bu da beni olumsuz etkiliyor demiş onlar iyi bir 2li oluşturamadılar zaten ama birbirlerini ne kadar sevdiklerini Galatasaraylı olarak bilmen gerekirdi diye düşünüyorum Burak solda eskiden oynardı biliyor ne yapması gerektiğini ama eforu pek kaldıramıyor bu konuda Drogba yerine Mancini'ye çamur atman daha doğru olur frikik konusunda da aynı şekilde Mancini karar vermeli hem Selçuk kullansa çok etkili olacağını sanmam eski Selçuk yok artık son sözümse Drogba takıma zarar vermiyor,aksine güç veriyor o gerçekten bir abi ve baba tüm takım adına..

0|0
    0|0
  • BENDE Bİ GALATASARAYLI OLARAK yaş otuzbeş ama işi bitmemiş adama koşmaz dediniz adam uçuyor birkaç maçta yaptığı hatadan dolayı dünya devi bir futbolcuyu bitiremezsiniz frikik atmasının sebebi her zaman galatasaraya firikik atma isteği vardı bu uzakalara denk gelince selçuğa topu vermedi ayrıca burağı gözardı asla etmedi yüzde yüz gol fırsatı veren pasları burak değerlendiremedi burağın bu başarısızlığını drogbanın ön planda kendisinin olmasını isteiğinden değil burağın formunda olmamasındandır. ayrıca selçuğunda bireysel hataları fazla

şimdi soruyorum size bir takımda yaşayan efsaneyi böle bir kaç hatasıyla değerini ve kalitesini hiçe sayıyosanız ben daha bişe demiyorum

0|0
    0|0
  • saçmalama drogba sayesinde galatasaray çok maç kazandı

0|0
    0|0
  • drogba top kovalayan tek forvet ama

0|0
    0|0
  • Drogbabaya laf yok

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum^^