Yapmam dediğim şeyi yaptım, nedense içim acımıyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

patronumun ilgisi olduğunu biliyordum ama bu kadar olduğunu bilmiyordum.olgun bir bey,anlayışlı,iyi biri.varlıklı.yıllardır onunla çalışıyorum.kendi evladıyla yaşıtım diyebilirim.ben de evli bir kadınım.ailevi sorunlarım iç dünyama yansıdı.kocaman bir boşlukla mücadele ediyorum..

patronumun bana olan ilgisi cazip geldi.varlıklı olması,parası olması önemli değil ve etken değil.sadece ilgisi cezbetti.ne kadar yanlış olduğunu bilsemde onunla birlikte oldum ve gizli bir ilişki yaşıyorum.inanın bu bir soru değil itiraftır.ve siz benim yaptığımı yapmayın arkadaşlar.

soru kalkmasın diye sormuş olayım siz ne düşünüyorsunuz? diye...

iyi akşamlar

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• İlişki devam ediyor mu hala?

0|0
    0|0
    • evet

• eşimden dolayı evet

• Öyle olduğunu düşündüm ben de.anlatmak isetdiğin sorun varsa anlat diyicem ama özel bir konu sonuçta.

Erkekler Ne Diyor 14

• allah kolaylık versin.

0|0
    0|0
  • yanlış yapmışsın,ayrıl kocandan devam edecekseniz

0|0
    0|0
  • Fahiselik diycem o bile bundan daha ust bir mertebe .

0|0
    1|0
  • Hayat senin dilediğin gibi harcayabilirsin ama başkalarının hayatını harcama derim

0|0
    0|0
  • Eşinde seni aldatıyor bacım sıkıntı etme.

0|0
    0|0
  • eyvallaha adamla yatıın boşa kocanı adamı niye boynuzluyosun

0|0
    0|0
  • Hayırlı uğurlu olsun

0|0
    0|0
  • Şanslı patron

0|0
    0|0
  • biz buna anlık boşluk diyoruz en zor en ulaşılmaz kadının bile bir boşluğu vardır zaten derlerya önemli olan insanın eşref saatini yakalayabilmek buda onun gibi işte. boşluğu buldun mu dolduracan aga

0|0
    0|0
  • İyi yapmışın ne diyelim :D

0|0
    0|0
  • şu an gözümde 50 tl lik kadından farkın yok, hatta diğeri daha insan.

0|0
    1|0
  • abla ne ettin sen ayıp yav :)

0|0
    0|0
  • ne dıyelım mutsuz evlılık belkı kotu koca ılgısız kalan es ve para yetmeyebılırde yapılmaması lazım ama sende kendıne gore haklsın

0|0
    0|0
  • Ne düsunelim ! Ellere varda bize yokmu diyelbiliriz. Yada tencere yuvarlanmış seninki benden kara .

Pişmansan işden ayrıl görüşme ! Diğer seçenek keyfine bak

0|0
    0|0
    • aslında bunu eşimi cezalandırmak için yaptım.pişmanmıyım değilmiyim bilmiyorum

• Bir dahaki cezayı birlikte keselim eşine.

• Biliyorum :( keşke yapmasan, mutsuz evliliğini bitirseydin. Patron için fark etmez bu gün sen yarın başkası. Bilmiyorum sen mi suçlusun yoksa bu yaşananlar kocanın suçumu. Öç almak istemişsin,

Kızlar Ne Diyor 7

• Ağır ırıspı beyler

0|1
    3|0
  • Hem kocanın hemde patronun yuzune bakabılıyorsan vıcdan azabı duymadın

benım dıycek pekde bır lafım olamaz hayat senın seçimler senın, sende zaten yanlış olduğunu söyluyorsun diycek lafım yok.

0|0
    0|0
  • aranizda ask degil ten uyumu olmus bide karsilikli anlasma

1|0
    1|0
    • evet biraz öyle oldu...bir beklenti içersinde değilim

• anammm neler okuyrum ben böle ^^

0|1
    0|0
  • sende sonunda çok üzgün olacağını biliyordun yaptın sence ne oldu yani söyelmeye gerek yok gerisini

0|0
    0|0
    • dertleşmek istersen konşabiliriz

• teşekkür ederim

• rica ederm

• çocuğun var mı

0|0
    0|0
  • ölmelisin dostum

0|0
    2|0
Yükleniyor...