Otel odasında bir gece beraber kaldınız, sonrası?

Kızlara bu sorum otel odasında birlikte kaldığınız ve bazı şeyler (mercimek fırına verilmedi) yaşadığınız birini hemen unutabilir misiniz? Ne düşünürsünüz ? Unutup gidebilen biri için ne dersiniz peki ?

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• saçma sapan bir soru..olmuş.

sevgilinmi , arkadaşınmı

otelde neden kalma gerekçesi ne ?

0|0
    0|0
    • 6 ay öncesinden sevgiliydik. sonra rüzgara dayanamadım uçup gitti. ben her defasında sevdiğimi belirten bir berduş, o ise idealleri olduğunu söyleyen hanım hanımcık olacağını söyleyen biriydi. Otelde kalma nedeni yetiştirmesi gereken bir projeydi şayet bu proje yetişmeseydi bir sene okulu uzayacaktı. Projeye yardımcı olmak için kaldım o teklif etti.

• Nankör derim ne diycem başka.

0|0
    0|0
    • Böyle kızlara ne denir ortada.

• öle bişi yaşamam ben bu yüzden kafa yormıcam

0|0
    0|0
  • otelde kaldim ama bisey olmadiysa hic bisey dusunmem.ne dusunmeliydikki.

0|0
    1|0
    • Ruhunda kaşarlık var anlaşılan.

• Benzer bisey yasadim.beraber tatile gittik kimseye soylemedim.ayri odalarda kaldik ama odama geldi.iliski olmadi tabiki ama biraz yakinlastik o biraz daha fazla yakinlasmak istedi ama ben izin vermedim.odada cok ilgili davraniyordu odadan cikinca ilgisi azaliyordu umursamiyor gibiydi.tartistik ve ayrildik ben istedim ayrilmayi cunku bu ilgisiz havali tavirlari moralimi bozuyordu beni sevmedigini kullanmaya calistigini dusundum.ayrildik o cok uzulmus gibiydi. sonra acaba haksizlik mi ettim diye geri dondum barismak istemedi.ben unutmadim tabiki ama o hic aramadi galiba aramayacak.hayatimda yakinlastigim ilk erkekti unutmak imkansiz galiba cunku ilk opusme gibi seyler cok ozeldir.peki erkek unutabilir mi? Neden aramadi?onunda ilk mis soyledigine gore.

0|0
    0|0
    • Bunların tam zıttını bir bayan bana yaptı, İlk defa öptüğüm kızdı, ilkeleri onla yaşadım ama nedense geçmişini çok çok iyi bilemeyeceğim onun için ilk değildi herhalde. Çok peşinde gezdim çokk sonra sustum. O da sustu, 2 ay geçti ve bir başkasıyla yürüyebilecek kadar yalanmış herşey. Ona yakışanı yaptı şükür ki nasip olmadı bana ondan hayır gelmeyecekti belli ki zamanla anlıyorsun bazı şeyleri.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...