En büyük düşman ön yargı bence

Orhan gencebay şarkılarını dinleyenlere zamanında bazı insanların demediği laf kalmamıştı ama günümüz sanatçıları bu şarkıları söylediklerinde o laf söyleyenler şarkıların hastası oldu neden herkes ön yargılı bu ön yargıda milyonlarca örnekten bitanesi neden böyleyiz biz

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Sende bende herkeste gereksizce bir önyargı vardır. kim bende yok desede yalan söylüyodur kendini kandırıodur.. mesela yemeğin tadına bakmadan tuz atılması bile önyargılı oldugumuzu gösterio:D

0|1
    0|0
    • aynen öyle bide o tuz meselesi türklere özgü büyük ihtimalle :D

• neden yok kendimizi kusursuz zannediyoruz sebebi bu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• başlığı beğendim geldim ama örneği beğenmedim.. ön yargı gerçeklere karşı olan tutumdur.. ama bir sarkıcıyı ya da sanatcıyı taktir etmemek görecelilik taşır..adamın tarzı değilse onun için beş para etmez yaptığı iş..ama tabikide hakaret etmemeli kimse taktir etmese bile..

0|1
    0|0
    • tamam beğenmez ama dinleyene lafta söyleyemez şarkı aynı şarkı söyleyen farklı sen sözleri orhan gencebaydan dinleyerek söylersin olmaz ama diğerlerinden dinlediğinde hastası olursun bu nedir ? ki orhan gencebay söylerken şarkıyı dinlemeden konuşanlar daha sonra duyunca o bu o şarkımı diyolar

• yazdım ya anlamadınmı.. bu beğenme meselesi sorun sarkıda değilmiş o adam için söyleyenin tarzındaymışş..sesindeymmiş makamındaymış tınısındaymış v.b normla bende bir şarkıyı ilk okuyanından ya da bestecisinden daha hoş icra edenden dinlemeyi tercih ediyorum..bu normal ön yargı değildir..

• emineme bile önyargıyla bakıyor ya adamlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...