Andrea Pirlo Beşiktaş ile anlaştı sizce faydalı olur mu ?

Juventus’tan ayrılmak isteyen Pirlo için menacer Materazzi, yıldız oyuncunun Beşiktaş’la anlaştığını ve yıllık 2 milyon Euro karşılığında Siyah-Beyazlı formayı giyeceğini ifade etti. Sizce Beşiktaş'a katkısı ne olur ? link

0|1
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Daha kesin değilki anlaştığı 2 isim arasında karar vermek gerçekten güç Ronaldinho mu yoksa Pirlo mu :) Roni şuan sakat Pirlo'da çok kaliteli bir isim ama Beşiktaş'a birde yırtıcı bir forvet lazım Ade ya da Defou

0|0
    0|0
    • adebayor diyolar pirlonun onune

• Dediğim gibi böyle bir oyuncu aldığın zaman ilerdeki adamında kaliteli olacak.. Öyle Almeida felan hikaye umarım sözleşme yenilemezler Adebayorda çok iyi oynamıyor takımında ayrılmak istemiyorum felan diyormuş ama bakalım devre arasında ne olacak

Kızlar Ne Diyor 5

• Eğer bu olursa gerçekten bir fenerbahçeli olarak kahrımdan ölebilirim. 34 yaşında ama isterse 45 yaşında olsun, pirlo pirlodur yani. Adam tek başına marka, başkan. Fakat bizim millet koşmayan oyuncuyu fazla sevmiyor. Transferden sonra takım 2-3 maç kaybederse Pirlo'yu Adem Koçak'tan ne farkı var diye eleştirirler hemen

0|0
    0|0
  • Bence orta sahada çok büyük eksikleriniz yoktu ama yine de faydası olur diye düşünüyorum renkler birbirini çekmiş zamanında Juve'den Melo'yu alanda bizdik ve ne kadar faydasını gördüğümüz belli şu an eski formunda olmasa da..

0|0
    0|0
  • Umarım gelir Pirlo Beşiktaş'a büyük katlı sağlar

0|0
    0|0
  • bak bu yararlı olabilir belki ama şampiyon yapacak kadar değil bu sene fenerbahçe şampiyon olacak :)

0|0
    0|0
  • önce imzasını görelim sonra yorum yaparız

0|0
    0|0
    • nikahı görelim diyosun yanı :d

• talibin olunca baskalarına kapatıyomusun kapılarını

• öyle gerekiyor

Erkekler Ne Diyor 23

• Kaynak nedir acaba? Çünkü bize gelen haberler bunun asparagas olduğu yönünde. Spor muhabiriyim de ben, lafımı yeme ihtimalim her zaman mümkün ama pirlo'nun 2 milyon gib komik bir rakama Beşiktaş'a gelme imkanını görmüyorum. Ayrıca olabildiğince ucuz oyuncular almak isteyen bjk'nin pirlo işine girmesi hiç mümkün gelmiyor. Bu anlamda tek istisna ronaldinho. Onun parasını da sponsorlar karşılar gelirse ama pirlo'nunkini karşılamaz. Tabii futbol dünyası bu kimler yanılmadı ki. Ancak soruya geleyim. Pirlo gelirse 2 yılda efsane olur. Fernandes'i kimse hatırlamaz bile adamın her maç 12-13-14 km koşu mesafesi var, disiplin dersen kralı, karizma dersen sakalına kurban, nokta pasları zaten efsanevi! Bu sene ve geçen sene attığı frikik gollerini izleyenler de görmüştür... 2012 Avrupa şampiyonasında performansıyla bütün gençler utandırmıştı. Eğer italya şampiyon olsaydı bence turnuvanın en değerli oyuncusu seçilirdi. Geçen sene şampiyonlar liginde de yardırmıştı istatistikleriyle. Bakışı, hırsı, sahiplenmesiyle beşiktaş taraftarını aşık eder kendine. Bir fener taraftarı olarak Beşiktaş'ta olmasını çok isterim. Tam bir winner adam. Milan'daydı şampiyon yaptı takımı, değerini bilmediler Juventus'a gitti sonra şimdi onu da şampiyon yaptı. Hiçbir zaman şatafatlı yıldızlardan olmadı o yüzden adı hep gölgede kaldı. "Underrated nedir?"in tanımıdır.

0|1
    0|0
    • Beşiktaş gelirlerini transfere kullanmadı futbolun gelirinin tamamını futbola yatırmadı diyeyim.Pirloyu rahat rahat alır 5m de verir sıkıntı olmazda yönetimin böyle bir anlayışı yok.Doğrusuda bu zaten.

• kesin oldugunu göremedim ama italyan oyuncuların 40 yaslarına kadar iyi oynadıklarını gördugumuzden yararlı olur heralde

0|0
    0|0
  • pirlo bir futbol dahisidir :) futbolu tartışılmaz hemde görünümü(saç,sakal) vs ile .. ancak öncelkle şunu söyleyeym pirlonun bjka gelme iddaaları var ama bu ne kdr doğru bilinmez yani kesin birşey yok vede türkiyeye neden gelecğni iyi biliorz avrupada oyna türkiyeye yaşlanınca yatış içn gelenleri biliorz :) ancak pirlo bjka yatış içn gelse bile faydalı olucktr ama gelmez büyk ihtimal..

0|0
    0|0
  • faydası olurda tekbaşına ne olacak takım oyunu önemli galatasarayda snaijder var drogba var gönüşte ama 1 maç olağan üstü futbol, 5 maç futboldan yoksun bir oyun isteksizlik..hayırlısı olsun...

0|0
    0|0
  • OOOOLLLEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY SALDIR BJK IM OLLLEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

0|0
    0|0
  • cok iyi 1 haber olduğunu düşünüyorum bjk ıma yakışır nasıl olsa oda juventuslu kardes takım biancı neroo ac juve !

0|0
    0|0
  • Cok iş yapar bence.Quaresma gibi olmayacaktır,Pirlo karakterlidir.Drogbaya bak Aslann gibi oynuyor(du bir kac mac haricinde)Şansa transferden sonra birkaç maç kötüye giderse,yerden yede vurulur ve Beşiktaş yönetimi suçlanır :)

0|0
    0|0
  • Tam bir futbol dehası

0|0
    0|0
  • Sende duydum bu haberi doğruysa faydalı olur.

Pirlo büyük yetenek.

0|0
    0|0
  • beşiktaş bir kontra takmı ben pek yararlı olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Pirlo iyi bir futbolcu.

0|0
    0|0
  • yararı olur inşallah ama bayram değil seyran değil transfer sezonu hiç değil

0|0
    0|0
  • Yalan haberrr.

0|0
    0|0
  • o adam turkıyenın tozunu attırır hıc bır sey yapmasa freekickleri yeter

0|0
    0|0
  • inanmadım ama eğer doğru ise süper olur

0|0
    0|0
  • yaşı baya gecti adamın. ayrıca kesin dğil şuan .

bnce yararı olr ama olaganüstü derecede olmaz

0|0
    0|0
  • gecen hafta güzel bir frikik golü atti gayet de iyi oynadi. fernandes'e yol görünüyor gbi.

0|0
    0|0
  • abi ciddimsin senn yaaaaaa

0|0
    0|0
  • iş yapar ama gelir mi belli olmaz

0|0
    0|0
  • Fotomaç'ın haberi mi ne :D

0|0
    0|0
  • O bölgede transfere ihtiyaç yok ama Pirlo gelirse hayır denmez tabi

0|0
    0|0
  • hadi canım gerçek mi bu haber çok iyi transfer bence hagi alex gibi faydalı olur bence

0|0
    0|0
  • adam gelmıs kac yasına

ondan pir lo olmaz artık

0|0
    0|1
Yükleniyor...