Kapat

Eş dosta paylaştığınız sırlardan pişman mısınız?

24 yaşıma kadar ergenlik yaşadığımı düşünüyorum:) Çok fazla saf, insanlara güvenen , insanların kötü olacaklarına inanmayan bir ergendim adeta. Her dostum diyene oturur sırlarımı paylaşırdım. Dostu, arkadaşı geçtim, akraba olan kuzenlere de anlatırdım. işte ben o kadar saftım. Dün gece düşündüm de, sırlarımı bilmeyen kimse kalmamış :D Şimdi çok pişmanım. 25 yaşıma geldiğimde dank etti bana bazı gerçekler. 8 yıllık arkadaşımla dün gece çok şiddetli bir kavga yaşadık, ikimizden birbirimizden nefret ediyoruz, ama bunu yansıtmamaya çalışıyoruz. karşı tarafı tahrik etmemek için olabildiğince nazik davranıyoruz, sanki hiçbir şey olmamış gibi..Bunu niye yapıyoruz ; çünkü onunda bana söylediği çok önemli sırları var, benim de ona söylediğim çok önemli sırlarım var. İkimizde tedirginiz, ikimizde ufak bir tahrikle tüm sırların paylaşılma korkusuyla birbirimize sevimli taklidi yapıyoruz. Off çok sıkıldım yemin ederim. Sırlarımı paylaşmasaydım şu an onun saçlarını elime geçirebilirdim, ama bunu yapamıyorum. Sevimlilik maskesini ne kadar takacam bilmiyorum :( O da benimle aynı durumda. Benden nefret ettiğini biliyorum, ama o da korkuyor .

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• herkesin bir en iyi arkası vardır sn sırrını en ıyı arkadasına anlatırsın oda gıder kndı en ıyı arkdasına anlatır ve oda dıgerıne derken uzar gıder onmlı olan kısılıktr senı onemsedıgı kavga bıle etsenız anlatmıcak bırısı bazen art nıyet doludur ınsanlar ama bazende guven doludr.

en ıyısı artık kımseye sorn olucak senın ıcın olan paylasımları anlatamamandr.

Asla ve asla kımseye guvnme

1|0
    0|0
    • kesinlikle.. zaten artık kimseyle hiçbir sırrımı paylaşmıyorum, insan yine de paylaşıp rahatlamak istiyor. içine atmakta iyi değil, paylaşmak için de annemi seçiyorum artık :) Hoş annemde canıma okuyor yaa neyse :D

• evet haklısın bazen ınsan anlatma ıhtıyacı duyuyor tutamıyor kendısını ama ıste dıkkt etmk gerk karsındakı nekadr adam bırsı :)

aman yanı sn sn ol onmlı bır sırrını kendine bile soyleme ki dayanamayıp bırısne soyleme :)))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• eğer birine sır verirsen o sırrın kölesi olursun eğer o sırrı kimseyle paylaşmassan o sır senin kölen olur :)

1|0
    0|0
  • söyleme dostuna sırrını dostununda dostu vardır sözü yeterli olur sanırım..

1|0
    0|0
  • ne diyim ki şimdi?birazdan klişe dolacak burası

0|0
    0|0
  • sırlarımı paylaşmam... ne demiş atalarımız?

sırrını söyleme dostuna o gider söyler dostuna.

0|0
    0|0
  • paylaştığım bir sırrım yok zira o artık sır değildir cümle alem bilir onu.

0|0
    0|0
  • nasıl bu kadar sır edındın 24 yılda ve dersını almıssı en azından bundan sonra daha dıkkatlı adımlar atarsın artık acı tecrube...

0|0
    0|0
    • insanız nihayetinde ot gibi yaşamıyoruz ki , tabiki gençlik sırlarımız oldu :)

• muhakkak hepımızın sırları vardırda benı benden edıcek seylerı bırben bılırım bırde allah gerısı bılmesede olur (:

• Bişey olmaz ya ne kaybediceksinki?salla boşver zaman geçtikçe insanlarla aran pek iyi olmıycak zaten herkes kendi havasında:)çok yarımcı olurum böyle:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende aynı senin gibiyim.yüzüme her güleni dost sanıp nerdeyse hayatımı anlatıyordum.ama artık daha dikkatli olmaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • ne kadar nefret edersem edeyim onun özelini kimseye anlatmam anlatmadım da...

ser veririm sır vermem :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...