Adaya düştüğünüzde 3 şey alın demiyorum hayatınızda hangisini en çok isterdiniz?

Soru basit, şıklar basit tek seçim şansınız var. Hayatınızda sadece birşey olsa bu ne olurdu?

• Akıl, Bilgi
    53% (10)54% (15)53% (25)Oy Ver
  • Mantık
    11% (2)0% (0)4% (2)Oy Ver
  • Aşk
    16% (3)29% (8)23% (11)Oy Ver
  • Para
    20% (4)17% (5)20% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sorumu tam anlamamışsınız sayın dostlar. :D Gerisi gelecek gibi düşünmeyin gerisi gelmiyor. Tek seçim şansınız var. O hayatınızda eceliniz gelene kadar olacak ve diğerleri hiç olmayacak.
Sorumu düzelteyim SORUNUN ADAYLA HİÇ İLGİSİ YOK ŞEHİR HAYATI YAŞIYORSUNUZ HAYATINIZ BOYUNCA İSTEYECEĞİNİZ TEK ŞEY VAR VE DİĞERLERİ OLMAYACAK.

1|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes ihtiyaç olduğu şeyi ister; Akıl,bilgi,mantık zaten var, ee para da geçmez orada..

O yüzden aşk.

0|1
    0|0
    • Banka hesabında milyon dolarlar var 7 ceddine yetecek kadar ilgini çekmiyor mu? Sınırsız para? :)

• Ulan kafamızı niye karıştırıyorsun :D Para diyorum ben :D

• Sergen Yalçın'ı hatırladım. Çok güzeldi... BEN "HAYIR" DİYORUM. :D Ahaha. Ne adamsın vesselam. :D

Kızlar Ne Diyor 9

• Bende bir c eksik Onu istiyorum

0|0
    0|0
  • akıl ve bilgi dedim :D

0|0
    0|0
  • Akıl ve bilgi.Bunları elde edince mantıkta para da gelir zaten.Aşk gelsede olur gelmesede.Sınırsız bir bilgili birikimim olduğunu düşünmek bile heyecanladırıyor..

0|0
    0|0
  • la öyle mantikmi olur :DDD

0|0
    0|0
    • Akıl sadece bilgi üzerine dayalı. Ama mantık günlük yaşamda kullanabildiğin bu kesin böyle olur veya olmalı diyeceğin şey. Karar verme irade üzerine dayalı. :)

• A olunca, gerisi gelir zaten tıpış tıpış

0|0
    0|0
  • Aşk alırdım canım aşk.

0|0
    0|0
  • akıl ve bilgi...

0|0
    0|0
  • tabletim olsun yeter :D

0|0
    0|0
  • Aklım ve bilgi var :D Yanımda aynı benim gibi biri olsun( mümkünse aynı kandan olabilir :D Kuzen filan..).Sadece ikimiz. Doğanın nimetlerinden yararlanır,karnımızı doyurur, çoğalır ve adada sadece kendi kanımızın dolaştığı eşsiz bir topluluk yaratırım. Hazır kanımda genlerimde bozuk kodlar yokken :D Sonra başlarım günlük yazmaya. İlk başta kanımla adımı yazıp başlarım anı günlüğüne. Bu defterin bir özelliği olacak. Sadece anneden en büyük kız çocuğuna verilecek ve topluluğun başı o olacak. Kendimizi kişisel olarak geliştirir teknolojiden uzak bir hayat geçiririz. Hazır doğal ortam kim bilir 130 yaşıma yaşarım orada :D Halkımın, soyumun öğretmeni olurum. Falan filan xD :D

Gaza geldim yazdım. Sonuç şu. Önemli olan Akıl,bilgi birikimi ve yanınızda sevdikleriniz olması.

Not: Hayal kurmayı ve hikaye yazmayı severim. Deli değilim :D

0|0
    1|0
    • İyide şehirde yaşıyosun ve 21. yüzyıldasın. Bunlardan birini seçeceksin diğerleri olmayacak soru böyle. İlkel yaşamda nasıl bir hayat sürersiniz demiyorum. :D

• Ensest biri var sitede sanırım.Kuzen filan...Tehlikeli sular bunlar. :/

• Hahahahhaah :D Yorumlarınız için teşekürler :D Ciddi olarak yazmadım zaten merak etmeyin.. Yaratılışımıza vurgu yapmak istemiştim.. :D Hani böle başlamışsa bir yolla hayatta kalırız demek istedim o adada :D Kuzen meselesine gelince Aynı kanı taşıdığımızı düşününce iki kökenli bir toplum olmasın diye falan.. Bu arada erkek kuzenim yok ;)

Erkekler Ne Diyor 23

• Allah akıl fikir versin başka bişey istemez :D

0|2
    0|0
  • aşk olsun la diğerleri aşk kadar mutlu edemez bir insanı bence

0|1
    0|0
  • Ne yapmayim tek başıma ömrümun sonuna kadar kalcaksam akili ben Insan kafayi yer zaten hic degilse aşk olsun da yalnizligimizi paylasabileyim biriyle.

0|0
    0|0
  • realist bakıyorum o yüzden D...

0|0
    0|0
  • bir hak daha isterdim :D

0|0
    0|1
  • aşk , para, hatun :)

assstafffff

0|0
    0|0
  • 1 gün adaya düşersem yanıma 1 lost 1 de prison brak dizisi full yüklenmiş i pad imle neler yapabileceğimin kopyasını cekicem ..1 si kayboluş 1 si büyük kaçış nasıl olsa.. eheheueh **k the primitive..

0|0
    0|0
  • PARA VERİN LA PARA.

0|0
    0|0
  • Adriana Lima

0|0
    0|0
  • a şıkkı olmadan bir yere kadar anca gidersin...

0|0
    0|0
  • Sevdiceğim yanımda olsun yeter :)

0|0
    0|0
  • parayla her şeyi yaptırabilirim o adada

0|0
    0|0
  • aklın olunca zaten hepsi oluyor o yusden number one akıl :)

0|0
    0|0
  • A olsun yeter :-)

0|0
    0|0
  • mantıkkk :D

0|0
    0|0
  • akıllll :D

0|0
    0|0
  • güncellemeye uyuz oluyorum. sanki soru geçersiz gibi geliyor.

0|0
    0|0
    • Soruyu yanlış anlayanlar vardı. Cevap vermek zorunda değildin. Ki bunun hesabını bile sana vermek zorunda değilim ayrıca.

• Keyfimce yapmıyorum az öncede söylediğim gibi yanlış anlayanlar vardı.

• :)))) yap sen yinede

• Adaya düştüğümde mantık ne işime yarayacak merak etmiyor değilim

0|0
    0|0
  • Adada parayı napcan :D Akıl bilgi kadın :D :P

0|0
    0|0
  • her şeyi seçip alabilme hakkımı :)

0|0
    0|0
  • Elektrık dıregı dıkerım oraya televızyonla playstatıon umu alırdım :D

0|0
    0|0
  • Akıl, Bilgi ailem ve karı istedigim ölcülerde gögüsler 100 beden altıda öyle büyük olsun sarışın olsun

0|0
    0|0
  • kızlar şu espiriyi yapamadan edemiyicem siz molpedddddd unutmayınnnn

0|0
    0|1
Yükleniyor...