Hayatta başarılı olamamış insanların akıl vermesi

Çevremizde, nette veya her yerde karşılaşıyoruz, mesele pucca günlükte yazan kız veya başka örnekler olabilir, hayatta genelde istediklerini elde edememiş insanların hayat konusunda akıl vermesi olayına nasıl bakıyorsunuz?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• tam da akıl verecek adam işte, ne yapılmaması gerektiğini deneyimlerine dayanarak biliyordur:)

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• elinde olmayanın özlemini çekerken bunun ne kadar gerekli olduğunu daha içten anlatırsın mesela benim annem yok yokluğun ne olduğunu bildiğim için ben anneler hakkında annesi olandan daha çok şey söyleyebilirim

hayatta başarısız olanda başarıya özleminden olması gerekeni yaptığı hatalardan yada aksi giden işlerden dersler alarak aktarır başarılı olan kişiler (genelleme) bunun la mutlu olabilir ama değerini çoğunlukla bilmezler sevgilisine sürekli kapris yapan ama henüz kaybetmemiş birine sevgilisini kaprislerinden dolayı kaybetmiş birinden daha iyi kim akıl verebilir ki

1|2
    0|0
  • Pucca dedin ya , aslında Pucca çok garip bir hatun.

mesela internete sızan fotoğrafını gördünüz mü? fazla çirkin ve fazla makyajlı. Ben gördüğümde şok olmuştum. Çirkin olmasına değil, o kadar çok makyajlı hatunları eleştir eleştir,kendin sonra boya küpüne dön. Hani derler ya, bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu?

O gün geçende radyo dinliyordum, öylesine internetten. Yine çok ünlü olan bir adam var, hbbk, herbokubilenadam. Ve gerçekten aslında yazıları ile onun o konuşmaları çok farklıydı. Normalde twitten takip ederim ve sever idim. Ama radyoda duyduktan sonra (ses tonu için konuşmuyorum, fazla yapmacık konuşmaları ve küçük dağlarıı ben yarattım havası) beni soğuttu resmen!

Akıl vermek, eleştirmek, küçük görerek davranmak evet popülerlik sağlıyor. Bu su götürmez bir gerçek. Amaaaa maske bi yere kadar.. Sonrasında işler o kadar tatlı gitmiyor.

0|1
    0|0
  • bencanandım ve pekkomik gerekeni demiş.

benim içinde başarılı kişilerden daha dinlenesi kişilerdir. başarlı kişi sana deneyimlediği bir yolu sunar. ama o yol sana uygun değilse başarısız olma ihtimalin vardır.

başarısız kişi hatalarını söyler. hepsindeki ortak yanlışlardan kaçınırsın ve onlar dışında önünde bir sürü yol olur. hedefine kendi yolundan gidersin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İnsanların akıl vermesi bazen karşısındaki kişinin aklına gelemeeyebeilecek olayları su üstüne cıkarmaya faydalıdır. Cünkü bazılarının elinden gelemeyecek şeyleri başkalarının yapabilecegine inandıkları icin onları yonlendirerek akıl verebilirler. Yapamadıkları şeyleri onların yaparak yapan kişiye faydalı oalcagına inanır. Sadece en azından teşekkür etti diye gurur duymak icindir

0|0
    0|0
  • "Başarı" kavramı görecelidir arkadaşlar... "başarı" dediğiniz şey, sizin için dünyanın en iyi üniversitelerinde okuyup master yapmak iken, bir başkası için başarı dünyanın en özel kadınıyla dünya turuna çıkmaktır. ya da, sevgilisiyle sokakta bira içmektir. Başarı ahlaksızdır. Rekabet gerektirir. BAşarı, başarısızı doğurur. Aziz kedi'nin konu hakkında çok güzel bir videosu var...

buyrunuz efenim; iyi seyirler... Allah kahretsin bu siteyi, link atamıyorum..."başarı" istiyor. hahaha. yazın gugıla , çıkar efenim.

0|0
    0|0
  • böyle bir genelleme hatalı. neye göre başarılı veya başarısız? . kısa zamanda zengin olmak mı bu mu başarılı? nedir başarı ?

0|0
    0|0
  • pekkomiğe katılıyorum başarısız insanlar çok deneyimli ve hırslı insanlardır

0|0
    0|0
  • Dediğimi yap, yaptığımı yapma hesabı...

0|0
    1|0
Yükleniyor...