Erkeklerin gerçekten tek bildikleri..

seks,para,futbol 3lüsümü ? Bukadar basit canlılarmıyız biz erkekler ?

0|0
13|9

En İyi Erkek Görüşü

• Seks ve para düşkünü kadınlar da var, erkeklere has değil

Futbol severim ama futbolla yatıp kalkmam, seks ve paradan daha önemli aşk ve sağlık var der geçerim

0|0
    0|0
    • tebrik ederim seni beklediğim cevap buydu :)

• Şakayla karışık demiştim, hoşuma giden her soruya 5 yıldız veriyorum zaten

Bu sitede o kadar anlamsız sorular var ki, azcık düzeyli gördüm mü yıldızlıyorum illa :)

• Anladım.. Düzeyli insanlar var olduğunu görmekte güzel. :)

Kızlar Ne Diyor 13

• kesinlikle öyle

0|1
    0|0
  • malesef cogu öyle.

0|1
    0|0
  • Bazı erkeklerde ben bunların hiçbirini göremiyorum.Yansıtmıyor da olabilirler.Sohbetleriniz kızlardan daha eğlenceli olabiliyor.

0|1
    0|0
  • Bazılarında futbol yerine basketbol oluyor ama evet kombinasyon genelde böyle

0|1
    0|0
  • evet bnce ölesiniz

0|1
    0|0
  • Sen soyle.

0|2
    0|0
  • öyle olmayanları var

0|1
    0|0
  • öylesiniz ondan kaybdediyorsunuz

0|1
    0|0
  • başka birşey düşünen erkek görmedim

0|1
    0|0
  • bir inanamadın değil mi?

ben de.

0|1
    0|0
    • maalesef inanamasamda sanırım geneli böyleymiş. herkes aynı fikirde cünkü :)

• bilmem sen söyle

0|1
    0|0
    • Bana göre erkekler kadınlardan daha aktif ve farklı seylerde düşünebilirler.. Mesela gelecek kaygısı erkekte daha çoktur iş hayatına atılma aile kurma cocuklarına ideal bir yaşam sunma gibi.. Mesela arkadaş ortamında tek muhabbetleri bunlar değil kızlardan daha geniş muhabbet potansiyelleri var örneğin kızlar genelde muhabbetleri şu kız sunu yapmıs bu böyle giyinmiş o onunla ne konuşmuş ya da nasıl makyaj yapmış falan.. halbu ki erkekler her konuda nuhabbet edebilirler

• genelleme yapmama konusunda haklı olabilirsin.. ama genelleme oluşturulmuş birkere bu genellemeyi nasıl yok edeceksin ki :)

• herkesten farkli olarak ve farkli oldugunu bilmekle mesela :) kimin ne düsündügünü düsünmeden basliyabilirsin :)

• ama öyle yaaaaaa tabi bazıları mutlu bir evlilikte düşünenler var ama erkeklerin yüzde doksanı cinselliğe hayatta çok önem veriolar

0|1
    0|0
  • doğru noktaya deyinmişsin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• seks..para..futbol erkeklere özgü değil kızlarda böyledir hatta sekse ve paraya kadınlar daha düşkündür...

0|1
    0|0
  • genelde..

0|1
    0|0
  • tabiki hayır Çocuk yapmakta var ve tabiki arada Camii yolunuda tutarız..!

1|1
    0|0
  • bu kadar sığ bir adam olmadık şükür =)

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • Sex ve basketbol benim ki

0|1
    0|0
  • Benim üçüm daha farklı ot,seks,müzik çok basit yaşarım

0|1
    0|0
  • sen kendinianlatmışsın sanırım..bence değiliz...

0|0
    0|1
    • sen bu 3lemeyi yapan insanlardanda basitmişsin be kardeşim. duyumlarımı sordum sadece..

Yükleniyor...