Sürekli evde oturan insan kafayı yer mi ?

Sürekli bir odada oturan ayda bir kere zorla dışarı çıkan insandan bahsediyorum evet asosyal kardeşlerim ?

0|0
3|17

En İyi Kız Görüşü

• öyle zamanlarım oldu kafayı falan yemedim aksine düşündükçe düşündüm çoğu doğrunun farkına vardım

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• he ben yazın hep öyleyim mutlu da oluyodum öyle olunca.kışın okullar olunca evde oturma gibi bir şansım zaten olmuyo :D

0|0
    0|0
  • yok yemez..pc net takıl işte ye iç yat ne güzel hayat..

0|0
    0|0
  • Yemiyorum sanırsam. Yok yok yemedim ya.. :S

1|0
    0|0
  • bi süre sonra panik atak ve evden ayrılınca ölecek kalacka kimse seni bulamayacakmış hisse yaşarsın, şanslıysan ölür kurtulursun, asl zor kısmı o bunalım hali içinde tekrar hayata tutunabilmek.

0|0
    0|0
  • Bahsettiğin kişi benim ve gayet sağlıklıyım. 100'e yakın film izledim yakın zamanda 300 sayfalık bir kitap bitirdim.

0|0
    0|0
  • Yer tabi, birşeylerle meşgul ol

0|0
    0|0
  • Is yernde harul hurul calisip eve gitmenin hayaliyle yasayan ben; tatil gunlernde evde skılıp is askiyla yanip tutusup ofise giden gene ben.. kendime hidayetim ermiyo :/

0|0
    0|0
  • kafayı yer mi yemez mi bilmem ama sağlıklı bir şey değil.

0|0
    0|0
  • neden sürekli evdesin ?

0|0
    0|0
  • kafayı yemekmi ahahahh hehehe :((((((( asdasfdasfsd fasd .daa ? ( 1 aydır evden çıkmıyor )

0|0
    0|0
  • yemezsin aslında da bunalırsın biraz. gezmeye çıkarayım bugün seni :P

0|0
    0|0
  • bende malesef bu durumdayım şuan...kafayı yemez ama huzur olmuyor yaw..sıkılıyor ınsan benım gıbı

0|0
    0|0
  • ben yerim kesin:)

0|0
    0|0
  • manyakmısın kendini tecrit ediyon kalk gel sahile çay içelim

0|0
    0|0
  • kurşun ata ata biter yollar yata yata bitmez (:

0|0
    0|0
  • yer sakın oyle birşeye kalkısma işin gucun yoksa bile gıt parka otur bişeyler yap ama ev nıck

0|0
    0|0
  • Bi kahve :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet... Tecrübe sabit...

0|0
    0|0
  • yeme asamasına gelir

0|0
    0|0