Kapat

Günün banko maçları?

Herkes tuttuğu maçları veya oynayacağı kuponu yazsın. ama lütfen yok bunu oyna gibi şeyler yazmayınız :) Benim paylaşımım 1-2 saat içinde olacak.

Güncellemeler:
bu arada dün macaristan epey paramızı yese de günü epey karlı kapattık link :)))
Arkadaşlar bugün için No More Bets :) yarına inş :D
Burdan Şiliye mahalle takımı diyen şahısa sesleniyorum evet mahalle takımı ingiltereyi gol yemeden 2-0 yendi :)

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• almanta italyayı 2 farklı skorla yener

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hacım sen iddaa da değilsin ki ya macaristan götürsede kazanmışsın:D biz koçun şeyini kazandık dün işte toynaklarını

0|0
    0|0
  • Şili'yi tebrik ederim. Futbolda her iki takımın 11 kişi olduğunu ve şans işi olduğunuda bilmek gerek. Ben +7 önerisini iddaa bayiisindeki arkadaşlarımla da paylaştım. Ortak karar sonucu +7 oynamıştık. Burada da paylaşayım dedim.

0|0
    0|0
    • İşte benim sana demek istediğim bu. Her maç garanti kesin diye bişey yok. Maçlarını seçerken dikkatli seç. Mahalle takımı gibi milleti yanlış yönlendirmelere sevketme.

• Ben yanlış yönlendirmelere sevketmedim ki. Garanti tutar'da demedim. Sadece soruya cevap olarak kendi yaptığım kuponumu söyledim. Ayrıca biz bir grup insan böyle günlerde toplaşıp beraber tahminlerimizi değerlendirip kupon yapıyoruz. Bende hazır burada böyle bir soru sordum, cevap vereyim dedim. Zaten bu sabah arkadaşlarıma İngiltere - Şili maç sonucunu sordum hepsi güldü. Niye ? Çünkü sürpriz oldu diye. Fransa'da Ukraynaya yenilmiş. Romanya maçı ÜST 2,15 oran veriyor, o tutmuş.

• 2 TL atılacak bir kupon ;

link

0|0
    0|0
    • yani arkadaşlarımızın verdiği kuponları atabilirsin benim verdiğim kuponla 2 liraya en fazla 10 lira alırsınız :)

• Kardeşim diyosun aramızda net 11 yaş var :) adam 100 tl atıcam diyor bilgilendirirken doğru bilgilendir. 4-3 biter maç ona sözüm olmaz. Şiliyi mahalle takımı gibi gösterme, mahalle takımı dediğin şili de 4 adam juve de 3 adam fiorentina bir adam barcelonada oynuyor. Twente,sociedad,cagliari de oynayanları saymıyorum bile. Mahalle takımı dediğin takım dünya kupasına gidiyor.

• baya bir iyimiş senin ingiltere Şili handikap yaptı gönderdi :)

• Çalışma sen hacı.

0|0
    0|0
    • Veririm tabi ne demek kardeşim. Ama bu işler bu kadar kolay değil herkes hergün sanıyor ki kupon tutacak veya hergün maç var. Ve sadece kazanmıyoruz hafta oluyo 1000-2000 kaybediyoruz. Hafta oluyor 3000-5000 kazanıyoruz. Biraz da şans yürü ya kulum diycek. Bu akşam paylaşımlarımı paylaşacağım hafta sonu maçları için

• Soruyu not ediyorum.

• Yunanistan 1

İsveç-Portekiz üst

0|0
    0|0
    • bu arada gs-bayern Münih*basket maçının handikaplarını bilmiyorum ama gs maçı kaybedebilir çok sakatı var eksik çok denge tamamen bozuldu

• bol şanslar.

• 123-1

124-2

125-0

126-Üst

127-Alt

0|0
    0|0
  • 101 02 - 0h

103 1 - 0h

105 02

106 1 - 1h

128 2

139 h0

141 h1

0|0
    0|0
  • verdiğin link hangi siteye ait? güvenilirse ben de oradan oynamak istiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...