Facebooku çok ciddiye alan, Facekolik ler hakkında ne düşünürsünüz?

facebook u cok ciddiye alan, sırf orda yayınlamak icin resim cekinen, youm yapıldıkca, begeni aldıkca kendini iyi hisseden ve havalara giren, kim daha cok eklemis kim daha cok abone yapmıs diye sidik yarıstıran, 2 gün faceboka giremeyince krize giren, birileri yorum yazsın diye zırtpırt mesaj atanlardan ve asırı ciddiye alan facekolik ler hakkında ne düsünürsünüz?

ben kendilerine acıyorum ve tedaviye ihtiyacları oldugunu düsünüyorum.

Güncellemeler:
sadece ergenler değil, düsünceleri ergenlikten cıkamamıs zavallılar da yorumlara dahildir :)

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Açıkçası komik bir durum Allah ıslah etsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• aynen bende resmen hayatları kalmamış ya bu ne 1000 tane arkadaşım war benim falan diye hawa atıyorlar sanki kaçını tanıyorlarsa beğen duwarındayım diyorlar beğenenince noluyorsa ben anlamıyorum ya çok saçma we gereksiz geliyor bana ..

0|0
    0|0
  • kullanmıyorum kınıyorum..

0|0
    0|0
  • Hepimiz ergen olduk bu bir dönem geçer abisi:) Eşek kadar oldukları halde ergen kalanları karantinaya almak lazım.

1|0
    0|0
  • yakın bı zamanda facemı dondurdum mutlyum :) bence facebook kısılık bozukluklarına yol açabılır.yaptıkları cok komık ayrıca

0|0
    0|0
  • Facebook^m yok mutluyum huzurluyum :)

0|0
    0|0
  • Bende ergenim ancak hayata monitörden bakan insanlar , benim onlardan nefret etmem büyük neden...

0|0
    0|0
  • ben de acıyorum. hayatları face olmuş

0|0
    0|0
  • facebookum var resımlerımde var ama tek amacım ve lıstemdekı kısıler sadece tanıdıgım arkadaslarım yada akrabalarım bu yuzden mutluyum:)faceyı dogru amacıyla kullanan kişi odulunu kesın almam lazım:)

0|0
    0|0
  • Pis asosyaller.

0|0
    0|0
  • Facebook a hiç takilmiyorum. Bu site beende bagimlilik yapti.

0|0
    0|0
  • Ergen onlar hepsi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• şu fish vılle mı neydı o nun zamanında 3 ev arkadasıyla hastasıydık okula gıdıyorduk sınıfa gırıp oturuoduk 5 dk sonra hadı gıdek yaa falan dıyorduk atlayıp otobuse eve gıdıyor fıshvılleye devam edıyorduk zeka kıtlıgı tabı gectım artık o gunlerı :)

0|0
    0|0
  • abi bir de facebook'ta her gördüğünü doğru zannedenler var :) onlar daha kötü. arada bir sırf bu yüzden ilişki durumumu değiştiriyorum,olmayan şeyler paylaşıyorum. acıyorum hallerine :) hatta açıldığım kızda facebook'ta ilişki durumun var görünüyor demişti, aklımda her şey negatife dönmüştü kız hakkında :)

0|0
    0|0
  • ya saçmaladılar iyice her anı paylaşıyorlar saçma sözler yazıyorlar

0|0
    0|0
  • sürü psikolojisinden ötürü yapılıyor bence birçoğu.arkadaş çevresi gerçek hayattan sanal ortama taşınan kişi onlarla birlikte olabilmek adına onlar gibi yapmaya başlıyor benim düşünceme göre.

0|0
    0|0
  • hiç işim olmaz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...