Başkasını seviyor ne yapayım ben?

birini çok seviyorum ama o da başkasını seviyor. kızın profilini inceledim bayağı açık giyinen, fotolarını 100-150 kişinin beğendiği birisi. çok üzgünüm ne yapayım unutmaya mı çalışayım? :(

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• ucuz malın alıcısı çok olur güzelim.Aslında erkekler için iki kategori vardır eğlenmelik evlenmelik.Sevmek suç veya günah değildir.Yaşın kaç olursa olsun mutlu olmak seninde hakkın.Ama şunuda aklından çıkarma.Çalışmayana para verirler mi.Evde yatan adama iyi iş çıkardın al maaşın derler mi senin ki de o hesaptan.Bişeyler için uğraşmalısın.Sevdanın ayıbı sayıbı olmaz.Sen elinden geleni yap efendi bir bayan ol.Taş yerinde ağırdır, herkesin ağzına salça olma ama.Sen sevdanın peşinden git.Olduğu kadar olmadığı kader.Dediklerimi yap çok zaman geçmeden bana geri geleceksin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Evet unut. Herkes herkesi sevecek diye bir kural yok. Olmamış bu sefer demek ki..

2|0
    0|0
  • akkılı ol biraz sende acık sacık giyinsen 200 diyil 700 kişi begenir seni öyle begenecekseler hiç begenmesinler...gururunu ayaklar altına alma alacakssan delikanlı biri için al...

3|0
    0|0
    • yani onu sevdiği için delikanlı değil mi diyorsunuz?

• :) teşekkür ederim

• tamam şimdi oldu iyi geceler

• düşün taşın kaybedeceğin yarışa girme.

1|0
    0|0
  • sende başkasını sev;)

1|0
    0|0
    • insan kimi seveceğini seçemiyor işte. daha önce de aşık oldum 5 senede zor unuttum

• haklısın ama okadar caresızce uzatmk ve dusunmk sna zarar verır o pislık ıgrenç hıssı bılırım

• sende başkasını sev ona inat ne dersin :D

1|0
    0|0
  • Bu işler hep böyle olur zaten sen çok seversin oda seni değil bir başkasını sever aşk acı çekmektir acı çekince emek verince o aşk olur. Sabret biraz ona daha yakın olmaya çalış sevdiği önem verdiği şeyleri falan öğren

1|0
    0|0
  • uzme onu sevdıgını sanmıyorum haz pesınde sadece ama kendını gosterırsen sana gercek duygular besleyebılır kendını bırakma ve savas kazanırsın

1|0
    0|0
  • çok istiyorsan git söyle ama şu da varki adam akıllı bir erkek gidip de öyle bir kızı sevmez

1|0
    0|0
    • söyleme sonra alaya alıyolar bak ben yaptım çocuk resmen takmadı bile :/ sadece konuşmaya çalış zaten o hoşlanırsa sana söler

• demek ki kaşar bir kızı seviyor belki de onu değil kızın fiziğini vücudunu beğeniyordur

2|0
    0|0
  • unut

1|0
    0|0
  • Boşver. seni hak etmiyor zaten.

1|0
    0|0
  • ewt at'ı alan üsküdarı gecmıs sende bı tane at bul kendıne ve onu unut :)

1|0
    0|0
  • sen yoluna devamm hayr gelmez o işten sana

1|0
    0|0
  • sende başkasını sev ----->

1|0
    0|0
  • Unut bence nan

1|0
    0|0
  • olmuyorsa zorlama kendi hayatına bak sana oğlan mı yok

1|0
    0|0
  • Bir kizi cok kisi ister bir kisi alir sansini dene koç.. Birgun cik karsisiba telefonunu rica et ablami aricam beni almaya gelicekti ama gelmedi.. Rica et... Tabi ii niyetli olarak vericektir ve onun yaninda kendi telefonunu ara ve telefonunu caldigini gorunce ona seni sonra ararim de... Devami gelicektir

0|0
    0|0
  • buradan 200 kişi toplayalım senin fotolarını beğenelim. kızla sidik yarıştırın.

1|0
    2|0
  • "Bi adam kadar olamadın, başkasını sevecek kadar ! "

Yaz kenara güzel laf tutulur

0|0
    0|0
  • yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • Eğer çok istiyor isen ara ver ve karşına farklı bir sekilde çık :)

0|0
    0|0
  • Sende acik giyin dikkatini cek onun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sende soyunmu diyelim Öyleleri için değmez unut

1|0
    0|0
  • Başkasını seviyorsa yapacak bir şey yoktur.

1|0
    0|0
  • ondan adam olmaz unut gitsin

1|0
    0|0
  • arkadaşlarını topla kızı şikayet edin kapansın feysi panpiş.

1|0
    0|0
  • Allahtan umut kesilmez (:

1|0
    0|0
  • merak etme unutursun.. belki yakında başkasını seven başka birini bulursun o unutturur bunu sana :D

1|0
    0|0
  • bu hep böyledir. şöför bahçıvana, bahçıvan aşçıya, aşçı uşağa. sonra hep beraber uşağa

0|0
    0|0
  • unut desek unutabilcen mi ?

tek önerebilceğim şey sakın oglanla konuşmaya calışıp kendini kücültme sabret zaten kaderinse elbet bir gün senin olur

1|0
    0|0
Yükleniyor...