Kitaplarınızı paylaşır mısınız?

Herhangi biri kitabınızı ödünç almak istediğinde gönlünüz rahat bir şekilde kitabınızı verebilir misiniz ? Benim arkadaşım elimde hangi kitabı görse istiyor o kadar para veriyorum içim acıyor :(

0|0
16|9

En İyi Kız Görüşü

• veriyorum ama gelmiyor :( istemiyorum da hatta sonra unutuyorum yıllar sonra görüp kapağını açıp chemistzy yazısını görünce ne alaka dediğimde 'sen vermiştin ya hani' cevabıyla karşılaşıyorum :(

mağdurum bu konuda :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Verdiklerim geri gelmedi şimdiye kadar. Piyasada bulunmayan bazı şeyler de vermeştim, örneğin: sevr anlaşmasını duyuran gazete vardı bende. Arkadaşlar saolsunlar hacılamakta üstlerine yok. Bundan sonra çöpümü bile vermiyorum.

1|0
    0|0
  • Her kitabı verebilirim ama, Titus Livius'un Ab Urbe Condita kitaplarını babama dahi vermem. Kendimden bile sakınıyorum... :(((

1|0
    0|0
  • Bazı kitapları verebilirim ama bazıları ilk baskı,nadir bulunan,yasaklanmış yada çok eski olduğu için daha değerli benim için, onları vermem kesinlikle.

1|0
    0|0
  • bendede oluyor yaa ..ama sebebı baska etrafımda hep denyo var sanırım kıtabı tertemız verıyorum kıtap gıbı derler ya öyle ama bır alıyorum ucalrı kıvır kıvır kapagı kırılmıs bukmekten .içimden çok enteresan seyler dıyorum o zaman ;)

0|0
    0|0
  • gerı ıade edıyorsa sorun yok

1|0
    0|0
  • okuduğum kitabı her türlü veririm. yeter ki okusun arkadaşlarım.

0|0
    0|0
  • Ben kütüphaneden alıyorum sonra geri veriyorum.

0|0
    0|0
  • kiraya ver sende

0|0
    0|0
  • oda gerizakalıymıs bence kurtul o arkadasınndann:)9

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• kitap fiyatlarıda çok pahalı ama belki durumu müsait değildir o yüzden kendini geliştiremiyor okuyamıyordur ben weririm okusun kendini geliştirsin yeter ki bir katkı sağlasın ona ..

0|0
    0|0
  • Kitaplarım çok değerli.Hiç sevmem başkasına vermeyi.

1|0
    0|0
  • paylaşmayı severım de verdıgım kıtabı getırmeyen sorumsuzlar var o zamn sınır oluyorum ıste vermeyınce de cimri oluyorum :) bır kere bı arkadasıma kıtap vermıstım 3 ay felan gectı bı gun tesadufen kıtabımı gordum dolabında acınacak haldeydı :( o zamandan beri kıtabın degerını bılmeyen arkadaslarıma ödünç vermıyorum

0|0
    0|0
  • kitaplarıma çok değer veririm her isteyene vermem.

0|0
    0|0
  • Ben de sevmem, aynı şeyi düşünüyorum seninle.

-Katlama, okurken çok açma, yırtılmasın o olmasın, kitaplarım değerlidir vs... Benden ödünç kitap alan bir daha aynı hatayı yapmıyor gerçi :) herkesin bir hakkı var.

0|0
    0|0
  • paylaşımcı değilim

1|0
    0|0
  • ne yalan soyleyim kitaplarimi hic bir zaman paylasmayi sevmiyorum...okumasamda onlar benim canim kanim...tabii istenince de hayir diyemiyorum verdigimde de sanki canimdan bir parcayi sokup gidiyorlarmis gibi geliyor...abartmis olabilirim ama inan oyle

0|0
    0|0
  • Paylaşırım ama herkesle değil..

0|0
    0|0
  • veririm evet

0|0
    0|0
  • veriyorum hep ama geri geliyor

0|0
    0|0
  • Annemle bile paylaşmıyorum.

0|0
    0|0
  • Severek veriyorum ama geri gelmediğinde çıldıracak gibi oluyoruum :(((

0|0
    0|0
  • Veriyorum ama geri veriyolar ztn

0|0
    0|0
  • Okuduğum Kitapları Verebilirim Kitap Okumayı Severim.

0|0
    0|0
  • okuduğum bi kitabın kitaplığımda durmasına gerek yok. okuduysam verebilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...