Çok canım sıkkın asker bekliyorum bakarmısınız lütfen? Uzun ama okuyun nolursunuz

Şu an sevgilim askerde daha önce ileri derecede cinsellik yasamadık. Cok kötüyüm falan dedi +18 konusmaya basladık önce sertlestgni söyledi sonra brden mcx kurban olurum sana diyip konuyu kapattı. Sonra zevk aldınmı diye sordu bana yok sen dedim oda bende almadım evlenince isin zor valla falan diyince kendimi o an mal gibi hissettim. bir an hevesim kaçtı ve uyudum. Her sbah 7de arayan adam bu sabah hic aramadi we 1 bucukta mesaj attı napıyosun falan diye bende soguk davrandım sonra dedi ki dün attıgın mesaj seyimi kaldirdi bende hm anladm dedm soguk bir seklde. Oda aradı dedi hep ben arayıp soruyorm birazda sen ara sor yeter diye bagırdı artık sen nasıl istersen öyle gitcek bu ilişki soguk davranıyosun lan bugun dedi ve yüzüme kapattı. sevmyosun beni dedim kapadm teli az önce aradi ben seni sevmesem gecenin bir saatinde aşşa inipte seni aramam her gün senle ilgilenmem burası asker ocagı dedi geç cevap atıosn die kızıyosun ama her dk komutan var basımda dedi. İnan seni cok seviyorum ailemlede sorunlarım var sana soguk davranmıs olabilirim ama inan cok seviyorum ölms babamın üstüne yemin ederim dedi. Kardesim kacicakmis annem bunaliyomus ters davraniyomus falan dedi benimde elimden birsey gelmiyor askerdeyim dedi nolur boyle yapma cokseviyorum seni dedi. Senin kıymetni blmeyenin*cok seviyrum falan dedi. Sonra devriyeye çıktı. Yorumlarınızı alabilirmiyim ? :S

Güncellemeler:
Sizce ne düsünüyordur ? Grçekten seviyormu

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi askerde onca erkeğin arasında zaten adam çıldırır yemeklere şap falan katıyorlarmış yoksa o kadar adamı nasıl zapt edecekler.Neyse orayı geçelim. Askerdeki insanın sinirleri bozuk olur.Birde ailevi sorunları varsa biraz kendini rahat hissedebileceği ve sevdiği kişi ile konuşmayı tercih etmiş.Böyle bir durumda siz neyin kavgasını yapıyorsunuz.Adam askerde gelipte telefonda söylediklerini uygulayacak değil, ayrıca biraz daha hoşgörülü davranabilirdiniz. Orada psikolojik desteğe ihtiyacı var insanların.Sizde balta vurmayın.Dua edin ki, hergün sizi arayabiliyor. Sevgilisini 18 ay görmeyenler veya sesini bile duyamayanlar var.Ne olur 1 kezde siz arayın. Sizi sevmese size kapris yapmaz.Nazı geçiyor ki size yüklenmiş.Ne olur biraz sıcak tavır sergileseniz. Sevmeyen adam gelecek hakkında plan yapmaz.Kendinize gelin, askerden ne zaman gelecek bilmiyorum lakin, gelir gelmezde eskisi gibi olmasını beklemeyin, belli bir süre geçmesi gerek kendini toplayabilmesi için, üstüne gitmeyin sık boğaz etmeyin. Arayın bakalım onu yarın, şaşırsın sevindirin ne olacak, iki şirin sözden canınız çıkmaz.Seviyorsanız mutlu ettiğiniz için mutlu olmalısınız.

Neyse kolay gelsin...

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim...Kendinizide erkek arkadaşınızda boşu boşu boşuna kırmayın.Güzel bir mesaj atın yarın.Aranız düzelir.Erkekler çabuk yumuşar özellik ile askerdeyse...Onun sizi sevdiğini bilin yeter.Hayırlı geceler, sevgiyle kalın sağlıcakla kalın, kendinize iyi davranın...

• Sizede iyi geceler ben tesekür ederim..

Erkekler Ne Diyor 15

• Pat diye dökmüş herşeyi. Malum asker yeri böyle istekler olur, fakat direk pat diye yansıtması abes olmuş. Bilemem tabi o psikolojiyi, demek ki bu konuda senden karşılık bekliyor, baya da büyük boşlukta ki onun da dengesi bozulmuş.

Seviyor mu bilemem(şüphe gütme yorumumdan sen bilirsin bunu en iyi) ama sorunlar yaşadıgı ve zorlandıgı kesin birşey, bu konularda ters olma rahatsız oldugun hoşnut oldugun herşeyi paylaş ve desteğini sürdür. Böyle altı kapalı imalar ile bir iletişim olmaz.

cut.

0|0
    0|0
  • ne dememizi bekliyosun ne istiyosun yani.benimde sevgilim oldu askerdeykende vardı ama telefonda böyle şeyler konuşmadım o nasıl laftır ya şeyimi kaldırdı felan la insan özledim der ne bileyim nasılsın bensiz günlerin nasıl geçiyo felan der enteresan

0|0
    0|0
    • Hep diyo zaten ilk defa böyle bir şey oldu dün. Öyle tepkiler verdi nrmalde hep sevgi dolu sozckler. Hep sewgsnden emndm ama 2 gundur sarsildim.

• evet. bende dedim sn orda askersn die ben burda rahatamami saniosn falan dedm. Ondan snra araip dedi ztn ck sviorm flan die.

• karar senin ama yinede sevgin azaldıysa veya bittiyse kandırma onu oda sana yakışmaz

• cinsellik erkeklerde bazen su ve hava gibi oluyor. ya da şöyle diyim kadınlarla sosyalleşme. asker ocağıda bu işi baltalayan bir testesteron havuzu.

çocuk hisleniyor. normal.

sende ona hissettir ama baştan anlaşmanı yap söyle nedenini

0|0
    0|0
  • askerdeyken ilişki b.ka sarar normaldir

0|0
    0|0
  • valla bunları bende yaşadımda böyle sapıkça degil tabi yani ben askerken arayıp soruyorum onca tehlikeye rağmen karşı taraf bir kez ben mesaj atmadan atmıyorsa öyle işin içine ... yani

0|0
    0|0
  • ya küfür edecem olmıycak adam orda neyin derdinde sen trip derdindesin

1|0
    0|0
  • sıkıcan iyi dir

0|0
    0|0
  • abi yok bitmiyo bunlar virüs virüs:)

0|1
    0|0
  • Asker tribi idare et

0|0
    0|0
  • Sıkıldıysan git yat zıbar kardeşim senin soytarin mi millet canim sıkıldı gelin bakin yardimci olun yeter lan.

0|0
    0|0
  • oranın ortamının ve gurbettde olmanın bunalımı ona yetıyor bırde sen onu bunaltma

0|0
    0|0
  • Sabaha biseyiniz kalmaz merak etme duzelir hersey

0|0
    0|0
  • Valla askerdeki insanın ruh hali değisiktir bilinmez..

0|0
    0|0
  • Adamın psikolojisi bozuk.Sevse ne sevmese ne!

0|0
    0|0
  • bi bitmedinizz a.k

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ya cok sacma

0|0
    0|0
  • Benim nişanlımda şuan askerde. Böyle şeyler normal. Alttan almayı öğrenmen lazım. Çocukluk etme. Yoksa bitmez bu şafaklar...

0|0
    0|0
  • asker psikoloji alttan al ve fazla ilgi göster anlayışlı ol derim yani sevdiğini duygusal olrk hissttir genelde duyduklrma göre askerde sinrli oluyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...