22 derecelik açıyla yerleştirin

fillerle farelerin ortak atadan türediği düşüncesi hoşuna gidiyor.bunu ben de hissediyorum zaman zaman.sesi kesilmesin istiyorum sonra.sık yaşanıyor bu hatta.sonra üç beş kişi sakinleşiyor.bunlar bir nebze anlaşılabilir. yalnız benim hayalimin bir başkasının düşünde işi ne? yenilerde söyledi bunu, üzerine bir de şahitlerim var dedi. bağırmış. söylediklerinin çoğu arafta.buna inanmalı mıyım? düşünmüyorum üzerinde. yalnız hayalimin ortak bir bilinçaltına atılmış olması düşüncesi haz veriyor. kullanışlı yepyeni bir alanın olabilirliği heyecanlandırmıştı. bunun üzerinde deneyler yapabilsek keşke. bir yolu olmalı diyorum. kontrollü deneyler. kimse çıldırmasın tabi ne gerek var?

şu da önemli: bu alanın ne kadar derine gittiği. derinlik kavramını bir boyut olmaktan çıkarıp üslü bir denklem haline getirdiğinizde, denklemin kaçıncı boyuttan olabileceği, bilinçaltımızın tam olarak ne şekilde etkilendiğini bulmamıza yarabilir belki. bunun için fizik mi okumak gerek psikoloji mi? aslında belki bir noktadan sonra hepsi birdir. nokta. işte. sınırları bile göremiyoruz. neyse.

soru:

insanlarla iletişiminizde keskin sınırlarınız var mı?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• John Nash in konuşmasına benzemiş yazınızın bir bölümü :" Onaylanabilir sabit verilere ihtiyacım var":) İnsanlarla iletişimimde şu ana kadar keskin sınırlarım olmadı çünkü kalıtsal yapım ve çevresel etmenler gereği bu güne kadar insanlardan uzak durmam ya da onlara temkinli yaklaşmam gerektiği ile ilgili bir veriyle karşılaşmadım ta ki geçen haftaya kadar ve evet ben de keskin sınırlar koymaya başladım.Level 1 deyim şu an

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sonucta sinirlari koymazsaniz onlar sizi ezip geciyorlar sinirlari koymali ve ezdirmemelisiniz.Bu herseyden önce insanin kendisine saygisi ile alakali bir durum

0|0
    0|0
  • Göreceli, bazen çok geniş bazen çok daralabilen sınırlarım oluyor.

cut.

0|0
    0|0
  • Adamına göre mesafeyi korumak, her zaman iyidir bana kalırsa...

Yazı, alıntı gibi duruyor, hangi kitap?

0|0
    0|0
  • Şaka mı gerçek mi :D

0|0
    0|0
  • Yukarda yazdıklarının ikinci satirindan sonra okumayı kestim zaten oraya kadarda bişey anlamamıştım :D

Benim sinirlarim yuvarlak hatlı :D

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle sınırlarımı çiğneyen beni yok saymıştır bana göre asla müsade etmem

0|0
    0|0
  • Bildiğin birkaç metrelik beton duvar var sınır olarak. Genellikle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...