Bazen o kadar doluyorum ki, stresimi...... ' da/yaparak/giderek/oynayarak atıyorum

Başlıktan da anlaşılacağı gibi. Stresli olduğunuzu düşünün. Veya moraliniz bozuk, kazık yemişsiniz, sınavlar üst üste gelmiş, patronunuz sinirinizi bozuyor, insanlarla anlaşamıyorsunuz. Bu gibi durumlarda stresinizi nasıl atarsınız ?

Örneğin ben basketbol oynarak atarım. Ve oynarken o kadar rahatlarım ki oyun bitince kendimi o güne yeniden başlamış gibi hissederim.

Evet, peki ya sizler ?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• yururum kulagmda kulaklikla. o kadar iyi gelr ki sonra gelr dus alirim tum endiselerm sinirlerim gecer.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• stresliysem özellikle bu aralar çok yapıyorum önce herşeyi dağıtıp kirletiyorum sonra temizliyerek acısını çıkartıyorum eşyalarımdan

0|1
    0|0
  • güzel müzikler dinleyip günlüğüme yazarak atarım. sediğim yabancı dizileri izlerim mesela

0|1
    0|0
    • Keşke günlük yazabilecek kadar devamlı bir alışkanlığım olsa.. Hiç beceremedim veya üşendim diyelim. Ama senin adına sevindim yazmak iyidir..

• stresimi bazen resim yaparak bazen ormanda koşarak.bazen çikolata yiyerek bastırmaya çalışırım

0|1
    0|0
  • puzzle yapıyorum cok ıyı gelıyo.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• oyun oynarak pc de ya da bateri çalarak..

0|1
    0|0
  • Oturup geçmesini beklerim o kadar tembelim yani.

0|1
    0|0
  • ben masturbasyon yapıyorum zaten stressiz olsam da yapıyorum her gün 2-3 kere. mesela ders çalışırsam ders arasında yaparım hemen

0|0
    0|0
Yükleniyor...