Günümüzde leyla mecnun aşkları kalmadı kızlar veya erkekler sevginiz için yaptıgınız en büyük fedakarlık

ne mecnun olup çöllere düşüyoruz artık ne leyla olup ser den geçebiliyoruz düşünün o imkansız aşkları ve söyleyin kızlar/ erkekler yaptıgınız en büyük fedakarlık neydi sevğiniz için.

Güncellemeler:
ben sizlerin yaptıgınız var mı diye soruyorum olmadığı konusunda herkesle hem fikirik sosyolojik bir tarafdan bakmıyoruz duruma arkadaşlar...

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• vala ben kısaca anlatıyım onu ilk gördüğümde etkilendim bikaç hafta sonra sana aşık oldum dedim ben değilim dedi sabrettimolcaksın dedim aslında benden hoşlandığını biliyodum neden çünkü bir erkek hoşlanmadığı biriyle hergün görüşmek istemez neyse aradan seneler geçti o beni ben onu tanıdım seneler dedğim 4 sene :D onu hala çok seviyorum onunda beni sevdiğinden adım gibi eminim ama dengesizlik ve öküzlük bir ilişki kuramıyo sanırım ayrıldık :( neyse ben hep şuna inanırım ömür kısa zaman az neden sevmeyelim ve neden söylemeyelim

0|0
    0|0
    • erkeğin öküzünü bilmem ama bayanın odunu ile ben 7 sene tükettim fedakarlık nedir iyi bilirim :(

• tamam o zamansa benimki öküzle 4 sene diye değiştiriyorum :D sende odunla yaşamak diye değiştir

• buna yaşamak diyorsan de madem peki :)

Kızlar Ne Diyor 4

• evet kalmadı bencilleşmeye başladık fedakarlık yok

0|0
    0|0
  • Babam bana verdiği bütün malı mülkü geleceği elimin tersiyle ittim ve onunla nişanlandım

0|0
    0|0
    • işte bu fedakarlık evet karşı taraf için ama senin için ileride dönüşü nasıl olur orası kader

• Boşver o halde. Daha iyilerine layıksındır mutlaka

• kim bilir belki

• hiç fedakarlık yapmamışım.

0|0
    0|0
  • Onun icin ailemi karsima aldim... Cok kotu dayaklar yedim.. saclarimdan mi suruklenmedi tekmeler mi yemedim.. sirf onunla evlenmek istedim diye.. konustum diye.. bir yakinlasma bile olmadigi halde.. o napti aradan 1 yil gectikten sonra beni aldatti..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yapmadım. Kimse için çöllere düşmem. Gelsin birlikte yürüyelim çöllerde, o başka.

0|0
    0|0
    • bu dediğimiz hikayelerde zaten tek taraf çekmiyor acıyı beraber katlanışıyor sadece sembolik olarak kullandıgımız isimler ama fikir elbette mantıklı

• Sevdiğimi söylemedim. Ne diye benimle uğraşsın diye.

0|0
    0|0
    • kendini uzak tutarak fedakarlık yaptın yani niye sıkıntılı birimisin ki seninle uğraşmasın diye düşündün.

• tabi tabi canım eğitim zaten şart artık :)

• :)

• ilkokulda hoslandıgım kızın etrafındakılerı doverdım hala bırakmadım mesela :)

0|0
    0|0
    • o hacı fedakarlık degil biz erkelerin 7 den yetmişe at avrat silah felsefemizden geliyor :)

• çak bakalım hala aynı kızın etrafındakileri dövüyorsan fekakarlığı bilmem de büyük istikrar :))

• etrafta adam mı kalır hacı yas 25 olmus ama aktıf olarak doverım calısmayı bırakmadım kondısyon yerınde :) bu mantarlardan yemıcem bıdaha ya kafa yapıo :)

Yükleniyor...