Saçınıza kil kullanırmısınız?

önceden acayip gür saçlarım vardı. şimdi dertlerden streesden hem biraz döküldü hemde saç teli zayıf benim birde kabuklu kepek

rogaine ve plecenta kullanıyordum gür olduğu zamanlar.

annem şimdilerde diyor ki eskiden insanlar saçını kil ile yıkıyordu. kil kullan. ben yüzüme sürmüştüm ama saçıma yapmadım.

biriside saçı hem siyahlaştırıyor hem kalınlaştırıyor demişti.

siz saçınıza kil kullanırmısınız ya da kullandınız mı hiç?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben kullanıyorum.kil şaçta bir değişiklik yapmaz yani renk değişimi şaç çıkarma gibi beklentilerin olmasın.yanlızca saç derisini nemlendirir saçları hacimli yapar.yumuşatır.saç kremi kullanmana gerek kalmaz.ilk birkaç yıkamada sertleşir saç.alışana kadar.ilk haftada yumuşacık olur.

1|0
    0|0
  • Ben de annemi dinleyip kullandım ve sonuc felaket. Sac kili diye satılıyor ve suya ıslatıo kullanıosun ama saclarını mahvediyor. Abartmıyorum onunla yıkadıktan sonra sacımı tarayıp kurutmak için 1 saatimi harcadım! Çok sert ve mat yapıyor. Bulaşma derim!

0|0
    0|0
    • eczaneye yönelsem hepsi para. aktara doğal diyolar biri kil diyor biri hamur mayası. biri başka. şampuan değiştirmekten bir hal oldum. annem az önce dalin getirdi kepek için onu deneyecem birde. ama bu gür ve dolgun saçlarımı nasıl geri kazanacam hala muamma. neyse teşekkür..

• e onuda deneriz, zaten sıraya koydum. peki saçların gürleşmesi için fikrin var mı?

• Benim saclarım da cok gürdü ve aynen dedigin gibi inceldi ve azaldı ama ben bunun cok fazla duzlestirici ve sac kurutma makinesi kullandıgımdan kaynaklandıgını dusunuyorum. Belki zeytinyagı surup bekletebilirsin.Bir de kepek için önerdiğim şampuanı 1 ay duzenli kullan gercekten faydasını görüceksin,her uygulayışta 3-4 dk beklet.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...