Hayatınız da hiç bayıldınız mı ?

hiç bayıldınız mı dışarda evde vs ya da sevgilinizin yanında en kötüsü tek başınayken falan ben bir gün sevgilimi bekletmeyeyim derken koşmuştum hava da sıcaktı tam haydi gibi koşarken bayılmışım :(

Güncellemeler:
:) sağolun ks liler

0|0
30|51

En İyi Erkek Görüşü

• bir zamanlar bnde cok merak ediyordum bayılmak nasıl br seyyy... ilk defa kulak karstırıcıyı kullanıyordum ki kulagımn içinden bir ses geldiii tınnnnnn ...

.. sonra bir baktım birader ustumde beni tokatlıyor ..

dedim ne olduuubana

dediki bayıldın..

film kopmus bor sey hatrlamıyorum.

bayılmanın en guzel tarafı ayılnca bana ne oldu bn niye yerdeyim benm basım nıye agrıyor gibi bir suru karmasık soruya cevap aramak ve bunların hepsi silsile yoluyla cevaplanmasııı..

bayılmak cok guzel bır sey buradan herkese tavsıye edıyorum ayda br bayılnnn

saglıcakla kalınn

3|0
    0|0
    • geçmiş olsun ne diyeyim

• işte kan fobisi var sende bence yoksa kan kaybından değil

• bu cem ylmaz muhabbetıne donduuu ıhhh bel fıtıgı aynısı kaynımda da var ıhh işte aynısıııı dur sunu bır izleyeyım aklıma geldiii

Erkekler Ne Diyor 50

• Çoookk bayıldığım oldu :):):) Paranoyak etmişti hatta bir zamanlar beni :)

cut.

1|0
    0|0
  • bayılmadım çok şükür

1|0
    0|0
  • Bayılmıştık bir kez sanırım burun kanamasından oldu çok fazla baş ağrısı yapmıştı. Hastanede açmıştık gözümüzü

1|0
    0|0
  • geçen salı halı saha maçında 5 dakka kaleye geçiyim dedim adamın biri topa nasıl vurduysa üst direkten kafama çarptı film koptu 15-20 saniye uçmuşum birinin çekilin suni tenefüs yapacam demesiyle kendime geldim :)

2|0
    0|0
  • lise 1 i yurtta gecirmistim, bir gece odadaki yastık savaşı duş kabinlerine taşınmıştı su savaşı yapıyoduk kışın ortasında 2 kişi beni son kabine sıkıştırmış tazyikli su sıkıyodu, bir ara baktım kafaları içerde saddece ellerini çıkarmış onlarla su sıkıyolardı. bende fırsat bu fırsat hazır bakmıyolarken kaçayım hemen içeriye kitliyim bunları diyerek can havliyle kosmaya basladım. amacıma ulaşmak üzereydim kapıya ulaştım benim kaçtığımı fark etmemişlerdi tam kapıyı kendime doğru çekerken ayağım geriye doğru kaydı kafam mermerden basamağa geldi, gerisini hatırlamıyorum bayılmışım :Dgözümü açtığımda hemşire nabzımı ölcüyodu :D kaşım filan açılmış onu pansumanlıyodular :D bayılınca arkadaslarım sırtlayıp saglıkcılara götürmüs :D

1|0
    0|0
  • bünyem çok ağır oldugu için yorgun oluyorm ama hiç bayılmadım .s bayılsamda 2-3 gün sonra ayılsam :D ne güzel olurdu

1|0
    0|0
  • evet tamda yolun ortasında araba çarpmadıgı iyi yani

1|0
    0|0
  • Oldu tabiki küçükken internet kafelerden sabahdan akşama kadar dururdum bilgisayar hastalığı vardı. Bünye oyuna kapıldımı açlığı bile hissetmiyorsun. Ani göz kararması elin ayağın boşalması ve uyku hali. Daha sonra vücudunu vurduğun yerlerde ağrılar... :D Kan alındığı sıradada oldu. Soğuk terleme ani göz kararması, elin ayağın boşalması ve uyku hali.

1|0
    0|0
  • ben degilde kız arkadaşım bayılmıştı yanımda :)

sevgili olduktan sonraki ilk buluşmamızdı :) tatilde köye gitmişlerdi köyden geldi dershaneye kayıt olacaktı onun bahanesi ile gidiyorduk otobusle..otobuste bir anda bayıldı..kucakladım teyzeninin biri yer verdi..oturtturdum suda buldum o kendine gelene kadar ben akla karayı sectim yahu :)

acaba bir hastalıgı vardı bugunmu ortaya cıktı..eger kendine gelmezse ben ailesine ne diyecem...daha neler neler :)

1|0
    0|0
    • geçmiş olsun hakikaten sorumluluk :( korku içinin acıması üzülmen hepsi bir anda

• kesinlikle hayatında ilk defa sevgilisi olan bir kız aynı mahalledeyiz ailesi nasıl katı hepsini biliyorum...yanlız bırakamazsın o durumda ama kötü bişey olsa macbur ailesine haber vermelisin..annesi cıngar cıkarcak bir kadın kıssa süreli dehşet verici bişeydi

• Yarama tuz bastın ya kafamı nerelere vurdum nerelerden düştüm bir türlü bayılamadım.eksiklik gibi hissediyorum...

1|0
    0|0
  • küçükken salıncak çarptığın havaya uçtum 2 metre o zaman bayılmışım.Onun haricinde şükür :)

1|0
    0|0
  • bayıldım..ama toplu bır bayılmaydı...yanı tek ben bayılmadım...o mukemmel rus kızlarını gorunce butun sahıl bayıldık rus kızları AYILIN ve LINE ındırın dedı..ındırdık artık rus kızlarıyla toplu chatlesıyoruz..lıne rus kızlarıyla mesajlasılabılecek dogru adres

1|0
    1|0
  • bir iki defa bayıldım ve uyandıgımda bayıldıgımın farkına bile zar zor vardım :D sanki güzel bir histi yahu :D :D bir an bişeyler kopuyor bir bakıyosun yerden kalkıyosun fılan :D içmeye gerek kalmıyor :D :P

1|0
    0|0
  • askerde eksi 32 idi bayılmışım ayıldığımda portakal tıkıyordu ağzıma tim komutanım.

1|0
    0|0
  • Haydi gibi koşarken.. İyiymiş. :D

1|0
    0|0
  • dişçi iğneyi bir vurdu dozu fazla vermiz iqne nakavt olduk :D

1|0
    0|0
  • bilerek bayıltıldığım çok oldu onun dışında kafam yarıldığında kan kaybından bayılmak üzereydim ama sonra bir şekilde kendime getirdiler :)

0|0
    0|0
  • Ben çocukken bir kızın saçını çekmişdim oda şeyime vurunca kendimi yerde buldum.

Onun dışında bayılmadım.

0|0
    0|0
  • hiç olmadı

0|0
    0|0
  • Henüz öyle bir deneyimim olmadı, ama bir ara istiyorum :)

1|0
    0|0
  • bayılmadım ama kızları cok bayılttım

1|0
    0|0
  • 1 sefer narkozla bayıltıllar, yoksa hiç olmadı:D

0|0
    0|0
  • Kan verirken bayıldım.

Kolumu alçıya alırlarken bayıldım.

0|0
    0|0
  • çok şükür hiç bayılmadım küçükkende bayılmamışım

0|0
    0|0
  • küçük yaşlarımda kan alınmıştı o zaman bayılmıştım.

0|1
    0|0
  • Yok hic bayilmadim.

0|0
    0|0
  • Merak ediyom valla o hissi

1|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Bayılmışım annnem söylemişti.

0|0
    0|0
  • bayılacak gibi oldum ama hiç başıma gelmedi.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 30

• Ben hayatımda çok kaza geçirdim misal çocukken bir evin balkonundan düştüm ve ve tek hatırladığım bayıldığım ve hastanede uyandığım.Misal bir kerede ağaçtan düştüm ve bayılmışım ve akrabalarım beni eve taşımışlar.Bir de trafik kazası geçirdim.O kazada biri vefat etti bir çok kişi yaralandı ve yine ben hiç yara almadan sadece bayıldım.Meleklerle aram iyi çünki beni sürekli koruyorlar.

3|0
    0|0
    • verilmiş sadakan varmış geçmiş olsun :(

• Babaannem küçükken hep dua eder üflerdi ve sende nazar çok var derdi..Allah hepimizi korusun.Teşekkür ederim :).

• o nasıl bir açıklama yaa ay canım benim :) demek haydi gibi koşuyodun :) hiç bayılmadım ama uykumda yürümüşüm bu da başka bir şey :)

1|0
    0|0
  • 2 kez bayıldım 2 kez bayılır gibi fenalaştım bilincim hemen yerine geldi tam bayılmaz olmaz herhalde :) 9. sınıfa gidiyordum yengemle alışverişe gidecekken kuaförle konuşuyorduk midem bulandı başım döndü oturdum sonra ben eve gidiyorum diyecekken ben eve dedim düşmüşüm kendime geldiğimde kuaför dükkanına çıkarmışlar beni tansiyonumu ölçüyorlar. 2. bayılmam da doktor da oldu. Midem ağrıyordu doktora gitmeden önce bayılır gibi düştüm fenalaştım. Doktor da mideme filan bastırdı. Midem çok bulandı lavaboya gitmek için kapıyı açtım ve düşüp bayılmışım. Çok kotu bir durum ya. Konuşmaya çalışıyorsun konuşamıyorsun. Her yer simsiyah. Çok özenirdim bayılmak nasıl oluyor diye. Bayılma taklitleri yapardım hatta

0|0
    0|0
  • Bayılmak nasıl bir şey acaba dediğim zamandan beri kaç kere bayıldığımı hatırlamıyorum :) En son okulun merdivenlerinden yuvarlanıp başımı merdivenin sivri tarafına vurmuştum. Gözümü açabildiğim an hastane de olduğumu farkettim . Ve o günden sonra da bayılmak kelimesini duymak bile istemem :)

1|0
    0|0
  • Evet bikaç yıl önce tansiyonum çok düşmüştü.

1|0
    0|0
  • hiç bayılmadım ama çok koşarsam bilemem zorlamasaydın kendini

1|0
    0|0
  • Bayildim , çok iğrenç bişi.

1|0
    0|0
  • bi kere lisede bayıldım gözlerimi açtığımda Kimya hocamın kollarındaydım :)

1|0
    0|0
    • kimya dersindeki o sıvılar yüzünden mi bayıldın genelde pis kokar

• yok bahçede bayılmışım birden sıcaktan tansiyonum düştü heralde :) bir kere de kimya dersinde Amonyağı fazla içime çekmiştim fenalaşmıştım ama bayılmadım :D

• :) geçmiş olsun

• Hiç o zevki yaşamadım :))

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Morfinle bayılmıştım :D

1|0
    0|0
  • Kan bağışlamıştım kırtasiyeye girdim orada bayılmışım gözümü hastanede açtım :D

1|0
    0|0
  • bende talasemi var sık sık bayılırım..

1|0
    0|0
    • geçmiş olsun o hastalık nedir bizi bilgilendirir misin ?

• genetik ve kalıtsal bir kan hastalığı.. anneden veya babadan cocuga gecebilecek türden.. sürekli kan takviyesi isteyen bir hastalık.. iştahsızlık halsizlik yğzde solgunluk zayıflama vs görülür çogu hastada ama cok şükür ki bende yok. çok ilerlemiş durumda değil.. hasatlığın tamamen tedavisi de ilik nakliyle oluyo ama bende bu safhada degil. bunu da gecen gün hastaneye gittiğimde öğrendim..

• allah şifası verişr inş çok çok geçmiş olsun :(

• bayılmadım ama hep merak etmişimdir

0|0
    1|0
  • Bebekliğimde havale nöbetleri geçirdiğimi söylediler, çokça da bayıldığımı. Korkutuyormuşum ailemi...

0|0
    0|0
  • Evet 3 kez bayildim

0|0
    0|0
  • evet

çok kez bayıldım düşük tansiyondan

rezillik ,yerlerde her biyerini çekiştirenler

şeker ye git.çok heyecan yapma.bol su hörmetler

0|0
    0|0
  • Evet iki kere falan bayıldım çok zaman geçti tabi.tek iken kötü tabi yanımda birileri vardı

0|0
    0|0
  • 2 kere normal bayıldım 1 kere komaya girdim.

0|0
    0|0
  • Hiç bayılmadım :/

0|0
    0|0
  • Evet bayildim.

0|0
    0|0
  • hayır ama nasıl birşey olduğunu merak ediyorm:D

0|0
    0|0
  • regl ağrısından bayılmıştım bir kere

0|0
    0|0
  • tansiyon sorunum var..olmadık zamanlarda olmadık yerlerde bayılmışlığım vardır...

0|0
    0|0
  • Yok bayılmadım hiç

0|0
    0|0
  • hayır .

0|0
    0|0
  • 2-3 kere , çok sarhoştum .

0|0
    0|0
  • puding yaparken masanın altından çıkmaya anlam verememiştim.

0|0
    1|0
  • Evet bayıldım. Hayatımın değiştiği gündü o gün. Hayatım bayılmadan önce ve bayıldıktan sonra olarak ikiye ayrılıyor :D Ders ingilizceydi. Birden ellerim buz gibi oldu ve titremeye başladım. Derin ve hızlı nefes alıp duruyordum. Birden kulaklarım uğuldamaya başladı. Ellerim ayaklarım uyuştu hissetmiyordum artık. Gözlerimde kapalı. Öğretmen yanıma geldi ve beni ayağa kaldırmaya çalıştı dışarı çıkarmak için. Ayağa hafif kaldırdı ki en son duyduğum şey öğretmenin o komik sesiyle adımı bağırmasıydı :D Bir sessizli çöktü. Etraf karanlık. Tek duyduğum kalbimin hızlı ve yüksek sesiydi. Gittikçe yavaşladı kalbim ve zayıfladı atışları. Artık onu da duymuyordum. Çok hafif hissediyordum kendimi vede huzurlu. Sonra Beyaz bir ışık belirdi. Evet beyaz ışık :D O herkesin ışışığı gördüm dediği şeyden :D Sonra anılarım gözümün önünden geçmeye başladı. Tabir şu '' Hayatım bir film şeridi gibi gözümün önünden geçti '' :D Ben alay ederdim ne filmi ne şeridi lan nasıl oluyor o :D Meğer böle oluyormuş dedim xD :D Sonra kalbimi duymaya başladım. Pıt pıt atmaya başladı ve gittikçe güçlendi. Sonra uğutular geldi sonra sesler netleşti. Gürültü vardı.. Sonra açtım gözlerimi ... Müdürün odasındaydım ve başımda öğretmenler vardı. İyimisin falan filan derken ambulans geldi. Tansiyonuma, kan şekerime baktılar normal. Ayağa kalk dediler şuraya kadar yürü dediler normal. Müdürün sağlık eğitimi varmış nabzıma başmış ben baygınken kalbini duyamadım bir süre dedi. Falan filan.. Ondan sonra başlasın hastane maceraları '' Herşey normal oluuuum.. Bişeyim yok annem ay şu doktorada gidelim şunada gidelim demesinden bol bol ilaç kullandım boşa :/

Bayılmanın yararına gelice.. Derslerim aniden yükseldi. Aşırı araştırma yapmaya başladım. Önüme ne geliyorsa araştırdım öğrendim. Yangelip yattım yazılılara çalışmadım.Sonunda Okul birincisi olarak mezun oldum heheheh :P :D

1|0
    0|0
  • Bir kere bayıldım, epilepsi krizi geçirdiğimde.

1|0
    0|0
Yükleniyor...