Zaaflarınız Varmı? Nelere Mesela?

Her insanın illaki vardır zaafları. Kendini çok iyi tanıyan bilir. Tamam bazılarının yoktur ama azınlıktalar ve ne mutlu onlara. Cinsel içerikli olmayan kısımlarıyla zaaflarınızı merak ediyorum hayata dair soruyorum

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Yavru hayvanlara bebeklere zaafım var. Sigaraya zaafım var.güzel sözlere zaafım var .lider vasıflı insanlara sempatim ve zaafım var.

0|0
    0|0
    • güzel zaaflar harfiyen hepsi bende de var bide yaşlılar dahil buna

• iyi bişey ;)

• O zaman komiğim evet!

Erkekler Ne Diyor 20

• kibarlık en büyük zaafım

0|0
    0|0
  • bi kız çocuğum olsa benim en büyük zaafım kesinlikle o olurdu diye düşünüyorum çok severim kız çocuklarını :)

1|0
    0|0
  • İnsanların yalan söyleyebileceğini düşünemiyorum, akıllıca düşüneceklerini ve davranacaklarını varsayıyorum. Sonra yanılıp zarar gördüğüm durumlar oluyor

0|0
    0|0
    • aşırı güven duyma isteği

• Saol, dikkat edicem. Yaa insanlar çok yalancı.. İş hayatında, alışveriş ederken alıştım da akrabalarım bile bazen kandırmaya çalışıyor. Üzerine ikinciye üçüncüye yelteniyolar. Akıl edebildiğimi anlamıştır, bu sefer doğrudur diyorum ama yok :) ben de biraz saf görünüyor olabilirim

• fazla iyi niyet , mimiklere yansıyan bişeydir herkes tarafından görülebilir

• hayır diyemiyorum param kendime kadar arkadaş ister hayır diyemem kendi ütülediğim kıyafeti arkadasıma verdim giyebilirsin diye galia artık kerizliğe giriyor :(

0|0
    0|0
  • Ağlayan bayanlara karşı zaafım var,yüreğim sızlıyor ve ne isterlerse yapasım geliyor o anda.Bayanlar ağlamasın arkadaş.. :/

1|0
    0|0
  • gözyaşı...

1|0
    0|0
  • Ben normalde bişey rica edilince yapmayabilirim belki, ama emir verilince yapmak zorunda hissederim kendimi,

0|0
    0|0
  • evet, güzel ve seksi kadınlara karşı hep zaafım var :(

0|0
    0|0
  • :)

erkekler zor cevap verir

tek zaafımız cinsellikle alakalı bile diyebilirim

benim zaafım içli köfte

0|0
    0|0
  • fenerlilere, Galatasaray fener maçında zaafım var.Görünce kafa göz dalasım geliyor.

0|0
    0|0
  • gözllere karsı zaafım var bir bakış bana herseyi yaptırır yani :D

0|0
    0|0
  • İnsanlar.herkezi kendim gibi sanmak en büyük zaafım.

0|0
    0|0
  • Cinsel yönden sormadığın için zaafım yok

0|0
    0|0
  • Sarışınlara karşı zaafım var :/

0|0
    0|0
  • Zaafım yok, bu bir zaaf mı?

0|0
    0|0
  • buruuuuuuuuuuuuuuuun

0|0
    0|0
  • bim'i görür görmez dibim düşüyor. içimi bir huzur kaplıyor.

0|0
    0|0
  • Damarıma basılırsa çok fena olur. Şeytan yanımda cebrail kalır.

0|0
    0|0
  • Kızlara zaafım var

0|0
    0|0
  • gülümseyen kdınlara ve kızlar ve aglayanlar.beni en çok etkileyen şey bu zaaf mı bilmiyorumda o anda normalde yapmayacagım bişeyi yapabilirim, olumlu veya olumsuz olarak. bu zaaf sayılır mı

0|0
    0|0
    • kızlara olan ilgidir zaaf değil ama gülümsemeye katılıyorum . Etkili gülümseme benimde zaafım

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...