Bir erkeğin bir kızdan hoşlanmadığının kesin kanıtları nelerdir?

Mesela Hoşlandığım kişi bir gün bana ''reyiz'' diye hitap etti .Sizce bu benden hoşlanmadığının kesin kanıtı mıdır?Diğer yandan geçmişte beni sevdiğini düşündürten bir kaç davranışta bulunmuştu,kendisiyle üniversitede sınıf arkadaşıyız.Bu yüzden aklım karışık,lütfen seviyorsan sen konuş tarzı sözlere girmeyin(çünkü konuşmam),dalga geçmeyin ve yardım edin!

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin kendine göre ideal ve standartları var.

Reyiz demesi gereksiz detay. Bu kişinin ben egosal ve hissel duygularının değişken oldugunu düşünüyorum.

Yani senin ifade ettiğin gibi kalıcı birşey yoktur. Misal okulda keyif alıyorum, birlikte hoşlanıyorum, ayrıyken düşünmüyorum hesabı.

Yani şu durumda beklentin veya düşüncen dahilinde bir ilgi mevcut değil.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bence reyiz ibaresi seni arkadaş yakın birisi olarak gördüğü için söylemiştir. Bunun hoşlantı ile alakalı oldugunu sanmıyorum fakat hoşlanmasını sağlamak senin elinde illa gidip konuşman gerekmez bir bakış,sıcaklık ve yakınlık çocuğun aklındaki profili değiştirmene yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0
  • whatsapp ya da telefondan konuşarak eski sevgililerini sor yoksa nasıl kızlardan hoşlanır onuda sor burdan eğer seni tarif ediyorsa aşıktır :D yok etmiyorsa senle alakası yoksa boşver gitsin :D

0|0
    0|0
    • nasıl kızlardan hoşlanıyorsun diye sorsam zaten hoşlandığımı belli etmiş olurum.olmaz

• şöyle yap şakadan Gel sana bir kız bulalım de kritelerini sölesin oda çünkü başka bir kızda bana söylemişti :D

• ilgisiz uzak soguk olması

0|0
    0|0
    • işte aslında birlikte olduğumuz zamanlar hep sıcak davranıyor.ben anlayamadım bir türlü :(

• ne demek bilememisarmaş dolaş değiliz diyorum işte.hatta olabildiğince uzak durmaya da çaba harcarım

• onun yanında etraftaki bir erkekten bahset, bilmem kim çok yakışıklı, şöyle kibar, böyle bilmem ne diye anlat dur. sesi kesilir, yüzü düşer, çaktırmamak için çabalar, konuyu değiştirmeye çabalar ya da duymazdan gelmeye çalışırsa rahatsız olmuş demektir. bu da senden hoşlandığı anlamına gelir.

0|0
    0|0
    • iyi de o zaman da başka birinden hoşlanıyor benden değil diye iyice uzaklaşır

• tamam çakmayalım o zaman,böyle bekleri karşılıklı..yine ucu saçma sapan bir yere çıkar,sevgili falan olamayız o belli etmezse

• sen dediğimi bir yapta bakalım. kaybedecek bişey yok nasılsa.

• erkeğin düşünceleri çok çabuk değişir öyle kelimelerle bişi anlamazsın ki yalan söylemek zor bişi değil ama hareketlerinden sni güzel bulmadığını anlıyosan hoşlanmadığını anlarsın

0|0
    0|0
    • anlayamıyorum maalesef

• yok valla ben hiçbirşey söylemem kusura bakmasın..adam gibi gelip karşımda bazı şeyleri belli eder ya da konuşursa ne ala,konuşmazsa da napalım sevdiğim insan bana reyiz dedi diye oturup depresyona girerim yapacak birşey yok

• ii de sn belli etmem dio sun o da öyle düşünüyosa nolcak kanka olarak mı devam etceksiniz

• Reyiz naptın ya

o arkadaşın inci sözlükte yazar mı?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ki hiç.ama berbat bir hitap sekli oldugu kesin:(

• hahahah ben miyim ulan yoksa bu :D

ben de bu tür kelimeleri çok kullanırım, kanka gibi hissettiğim kimselere.Yani sana reyiz diyorsa kötü bişey değil iyi bişey.

0|0
    0|0
    • ama bu benden hoşlanmadığını gösterir değil mi?yani bir sevgili olarak beni düşünmüyor?

• yani kendimi düşündüm yok.gerçi zamanında kız arkadaşıma da söylemişliğim var ama beni isteseler hemen ikna ederlerdi.Oğlan kova veya balıksa emin adımlarla üstüne git donunu ıslatmazsa adam değilim.

• kıza reyizmi diyo bu bebe :)

0|0
    0|0
    • evet,sizce bunu neden yapmıştır?

• seviyorum ama herhalde zorla sevdirecek de değilim kendimi.gidip bağlama büyüsü mü yaptırayım :P

• onu bilemem büyü günah şirk gibi bişey sen bilirsin

• kıza le' cola ikram etmiyorsa, kesinlikle sevmiyordur

0|0
    0|0
  • o çocuk ergen daha ya ne anlasın aşktan meşkten

0|0
    0|0
  • Yapic bir erkek klasik reyiz demesi senden hoslandigini bile gost3rebilir

0|0
    0|0
    • bence hoşlandığı kıza böyle hitap etmesi hiç normal olmazdı

• Valla bende bugün yalnıslıkla kardeş dedim . .D Kıza var mıböyle bişey . Ama hoslanıyoru7m harbi ki takılma.. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer seninle yakın arkadaşsa bunu anlamak zor olabilir ama bu konuda hislerne güvenmelisin ve sana bir tüyo veriyim ; onun senden hoşlanıp hoşlanadığını anlman için gövdesinin duruşuna bakman yeterli , eğer konuşurken hep sana dnükse kafas başka taraflara dönük olsa bile seninle ilgilendiğini gösterir...

0|0
    0|0
    • bunlar hiçbirşey ifade etmiyor ya,gayet bana dönük konuşur ama herkese de döner konuşur insan yani ne var ki bunda

• valla bana hiçbirşey anlatmıyor,ben anlayamıyorum

• Gözbebeklerine bak seninle konuşurken gözbebekleri büyüyorsa senden etkileniyodur

• bana kanka dıyodu hemde 5 sene sonra sevglım oldu sonra ayrıldık ...

1|0
    0|0
  • sevdiğim adam bana bacım dedi.

0|0
    0|0
    • sizin durum daha fenaymış :/

Yükleniyor...