Çok üzgünüm lütfen bakın :(

Benim 3 aylık kedim var. İlk geldiğinde pireliydi çok piresi vardı. Ben veterinere götürdüm pirelerini spreyle temizlettirdim 1. aşısını yaptırdım parazit hastlağı vardı parazit hapı içirttirdim.Bugün üstünde 1 tane büyük bir pireye rastladım :( Deliye döndüm hemen peçeteyle almaya kalkıştım kediyi çok sıkı tuttum.Pireyi yakalamaya çalıştıkça pire kedinin cinsel organına doğru kaçıyor ben peçeteyle yakalamya çalışıyorum pire kaçtıkça o arada kedinin canı çok yandı bağırıp durdu minnoşum acıdan. ve kolumu tırmaladı kolum yolundu kedinin aşıları tam olmadığı için kuduz olma ihtimalim var mı :( çok üzgünüm kedimin canını yaktığım için demin oturup ağladım resmen . onun canının yanması beni çok üzdü ve Şu an vicdanım rahat değil.. PİRELERDEN NEFRET EDİYORUM !

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Kedinde hastalık yoksa kuduz olmazsın, tırnak keserken ben de çok tırmalandım... Dışarı çıkıyor mu?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• El kadar kediden kuduz mu olunur ya bak benim profilmde resmi var kedimin her yerimi ısırdı kuduzda olmadım :)

0|0
    0|0
  • Kuduz olmazsın . Pire için kedinin canını yakma bir daha. Adam gibi bir veterinere götür damla ilaçlardan alır ensesine damlatırsın .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bencede kedini git hemen traş ettir altta birinin dediği gibi ve aşılarını yaptır

0|0
    0|0
  • Kolonya sür canım bir şey olmaz.. Veterinerini değiştir ve kediyi traş ettir

1|0
    0|0
  • sabunla yıka ve kolonya sür birsey olmayacaktır okurken bende çok üzüldüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...