Siz hiç dibi gördünüz mü?

Siz hiç dibi gördünüz mü? Binler içinde bir başınıza kaldınız mı?Ağlamak isteyip içinize attınız mı?Siz herkes etrafınız da olduğu halde hiç gibi hissettiniz mi?Benim gibi çıkmazlara girip kimseye yardım et diyemediğiniz oldu mu?Kendi iç karanlığınıza terk edilip boğulduğunuzu hissettiniz mi?

Güncellemeler:
la bu yaş nerden düzeltiliyor 45 üstü yazıyor

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• :( olmazmı oldu tabiiki oluyum ya da yasıyorum aradakı fark sadece nefes alıyor olusumdu :( sırf guzel ruyalar gorup bıraz olsun arınabılmek ıcın ıcıp ıcıp uykuya almaya calıstıgımı bıle hatırlıyorum neysekı sımdı bıraz daha ıyıyım kendı hayatımı kendı duzenımı kurunca degıstı bazı seyler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Şu yazdıklarının hepsini şu dönemde yaşıyorum.. Ama biliyorum ki bunlarda geçecek.. SAbır etmekten başka yapılacak bişey yok...:(

1|1
    0|0
    • üzüldüm adına ben 3 yıldır bu durumdayım

• Rica ederim de sanırım yardımcı olamadım.. Her ne yaşadıysan gene de dileğim Rabbin sana yardım etmesidir.. Allah yar ve yardımcın olsun :)

• sağol dostum amin

• evet aynen yaşadım bunları

0|0
    0|0
  • gördüm belki kimine göre dip değildi ama bana göre simsiyahtı.. Zor da olsa atlatılıyor sadece zaman gerekiyor.. :(

1|0
    0|0
  • tam da bu noktadayım :(

0|1
    0|0
  • link ara ara ouyor sonra toparlanıyorum zorluyorum eskisi gibi olmaya aman ya bu da geçicek herkesin dipteyim sondayım depresyondayıım diye dolandığı zamanlar oluyor benim biraz uzun sürdü sanki gerçi

0|0
    0|0
  • e sonuc ?

0|0
    0|0
  • Hissettim ölmek bile istedim ama uyuyup uyanınca geçti

0|0
    0|0
  • evet bu aralar öyle hissediyorum

0|0
    0|0
  • onu bilmemde bu ara sıçtın mavisini en dibinecek gördüm. ben o dipte bogulurken herkes uyudugundan kimseye bunu nasıl yapcaz bir anlatıver gözünü seveyim de diyemedim. kötü yani..

0|0
    0|0
  • Evet boguluyordum sanki sesim çıkmıyordu nefes almak çok zordu ama nasıl geçti bilmiyorumama gecti ondan sonra öğrendim insan bir çok şeye alışıyor büyüyor.

0|1
    0|0
  • :( bu soruya verecek milyonlarca cevabım var ama en güzel cevabımı görmüyorsun (ağlıyorum).

0|0
    0|0
  • 3-4 ay önce aynı şeyleri yaşadım. Hiç kolay değildi, lanet olsun.

0|0
    0|0
  • yok.sanki havuzdayım da zeytinyağıyım.hayatım öyle geçiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Evet. Geçen sene herkesin önünde bir çocuk gibi ağladığımı hatırlıyorum. İnsanların bana yaptıklarını kaldıramadığımı hatırlıyorum. Kaldıramayan şey sadece duygulardan ibaret değil, vücudum da bundan nasibini almıştı. 18 yaşında mide hastalığına yakalandım. Endoskopisinden tut bir sürü tahlil, işlem geçirdim. Görünürde bir şey yoktu. Doktor bu yaşta nasıl bu hale geldiğini merak etti. Strestendir diyip geçtim. Bitmiş tükenmiştim. İnsanların bana attığını kazığı kaldıramadım. Ve aradan 1 yıl geçmesine rağmen unutmadım, unutamam. Hayatın bende bıraktığı bir tecrübedir bu. " Ne olursan ol sadece kendini düşün ! "

1|1
    0|0
    • Bırakımcyaksında zaten her zaman onunla yaşıycaksın bütün bu olanları değiştirmek sadece senin elinde ya böle kaçarsın ya da saldırırsın karar senin

• Gördüm ve birdaha dibi görmemek için dikkatli davranıyorum. Bir nevi sütten ağzım yandı yoğurdu üfleyerek yiyorum.

1|0
    0|0
  • Dibe inmek ya da hiç olmazsa dibi görebilmek iyidir.Her şey daha netleşir de şu ağlama, zırlama, yakınma olayını sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben 30 senedir orda yaşıyorum dostum. Sen hiç etrafını gördün mü diye sorsan daha doğru olur. Sonsuz bir kuyuda yıllardır düşüyorum. Ve inan artık dipsiz yaşayamıyorum, alışkanlık haline geliyor. Alışıyorsun.

0|0
    0|0
  • dibten cıkamadım zaten madem cıkamıyorum dahada derıne inmek istiyorum dunyanın merkezıne kadar.D

0|0
    0|0
  • Dünyama hoşgeldin.

0|0
    0|0
  • Bi defa öyle bişey olmuştum.. baktım dünya aynı kafa dönmeye devam ediyor, s.ktir ettim gitti...

0|0
    0|0
  • şuan dipteyim zaten 20 tane icra bir tane hapis cezası iş yok güç yok aş desen vasatı ül dehşet geriye bir can kaldı oda bakalım ne olacak

1|0
    0|0
    • üzüldüm dostum adına umarım tez zamanda Allah bir kapı açar sana

• bende bilmiyorum ne olacağını

• Yanlış soru şunu demeliydin hiç böyle olmadığınız oldumu hayır olmadı hergünüm böyle boşluk karanlık bir tek ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...