Size sürekli bakan bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

Bir kız sizi her gördüğünde bakıyorsa onun hakkında ne düşünürsünüz? Ve sizde onu her gördüğünüzde bakıyorsanız bu hoşlandığınız anlamına mı gelir?

Güncellemeler:
Tanımadığınız hiç selam sabahınız olmadığı bir kız.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Kesin bana halleniyo bu derim asdffd

1|0
    0|0
  • Beni beğendiğini düşünürüm ilk olarak. İkinci olarak da dikkatimi çekmeye çalıştığını, yani bu dünyadaki varlığından beni haberdar etmek istediğini düşünürüm.

Sırf varlığından haberdar olduğumu anlatmak ve bu tacizkar bakışlarına bir son vermesi için de ben de O'na bakarım; beğendiğimden değil yani. Ben zaten birini beğenirsem "hamle" yaparım (sonu olumlu ya da olumsuz olur, faketmez, her zaman hamlemi yaparım)

0|0
    0|0
    • arkadaşlar anladınız umarım o hamlesini yapar! itirazı olan mı var! yapar olumlu olsun olumsuz olsun far etmez hamlesini yapar!

:D

• Evet canım, yaparım. İlle de yaparım. Kim olsa yaparım. Feriştahı gelse de yaparım, da senin buna itirazın ne yavrucuğum?

• nasıl baktığı önemli.. bana bakıyor mu diye bakıyorsa biraz hoşlanmak da olabilir egosunu tatmin için de olabilir.. hoşlana farklı bakar

1|0
    0|0
  • hoşlanıyordur ve daha kötüsü bende hoşlanıyorumdur evet kabul ediyorum ben bir şıp sevdiyim

1|0
    0|0
  • evet...o anlama gelir başka nasıl ifade edilir hoşlantı ilk olarak tanımadığın birine..

1|0
    0|0
  • ne dusunecegım tamamen onun bakış şekline baglı

1|0
    0|0
    • ona hoşlandığımı belli etmek için nasıl bakmalıyım ya o çok düz bakıyo mimik falan yok ne biliyim, bende o öyle bakınca onun gibi bakıyorum galiba soğuk durabilirim. daha samimi görünmek için ne yapabilirim. gülümsemek dışında? :)

• :) teşekkür ederimmm

• ılk olarak bırıne hoslandıgını soyleyınce nasıl tepkı vermıstı?

• :)) bana asılıyor heral de bu kız derim ya

1|0
    0|0
  • Sabaha bu sabaaha kadar gelir diyodum ama kizi cektimkenara hoslaniyorum dedim adam gibi gulumseyerek bu konu acmauam dedi . Bilinmez yani.

.

0|0
    0|0
  • benim kiz bakmiyo bile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...