Hayatınızdaki en unutamadığınız an nedir

hayatınızdaki unutamadığınız bir anınızı nedir iğrenç komik vs. hiç farketmez :)

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• sınıfta uyurken herkesin içinde osurmustum, hoca bile dalga geçmişti.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• otobüsden inerken çantam içerde ben dışarda kaldıydım 2-3 adım gittim çantayla beraber :D sonra şoför kapıyı açtı çantayı kurtardım bide baktım otobüstekilerin çoğu bana bakıyo çok rencide olduydum :)

0|0
    0|0
  • ortaokul balosunda şehrin en güzel hatunuyla dans edip bide evet dedirtmiştim :D 1 ay sürdü ama olsun benim dışımda en uzun ilişkisi 1-2 hafta oldu bu da bir başarı :D o günkü heyecanımı asla unutamıyorum.

1|0
    0|0
  • küçükken burnumun içindekileri yerdim,biraz büyüdüm yine yemeye dewam ettim..biraz daha büyüdüm ve bunu hobi olarak yaptıgımın farkına vardım ve yemeyi bıraktım...o bırakırken kendi içimde verdigi amansız mücadeleyi hiç unutmam

1|0
    0|0
  • Afyon karahisarda kar fırtınasına yakalandığım zamandı besmele çekmeye baslamıştım :D

0|0
    0|0
  • Kuzenimin çocuğunu elinde böcek ve böceğin kafası yokken yakalamıştım :D yaşı 1.5 du :D

1|0
    0|0
  • öyle bir anım yok

çok acaip şeyler yaşamışlığım vardır aslında ama unutuyorum ben..

0|0
    0|0
    • mesela :)

• hatırlamam için karşılıklı muhabbete kendimi kaptırmış olmam lazım, konu konuyu açtıkça hatırlarım..

şimdi unuttum, hadi yap deyince yapamazsın birşeyi ya; öyle işte.. :)

• Motorda n düştüğümde arkadan gelen arabanın o hızla durduğu an

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bi kaç sene önce genç turkcell in gençken yapılıcak 100 şey listesi vardı ve ordan kendini mumyalayıp caddede dolaş olayını yapmıştık arkadaslarımla. Aramızdan bitanesi olayı abartıp profesyonel makyaj yaptırmıs. Caddede yururken yaşlı teyzenin bitanesi bayılmıstı :D sonra bir daha cok ucuk seyler yapmayalım dedik :)

1|0
    0|0
  • Mezuniyetım.

sevgilimle ilk buluşmam bunlar unutulmaz.

1|0
    0|0
  • Ay kategori yanlış

0|0
    1|0
Yükleniyor...