Hürriyetin yeni reklam filmi

Hürriyet yeni reklam filminde LGBT'lere de yer vermiş, izledikçe çok sevdim. Gündeme uygun, yerinde bir reklam. Hürriyet en doğrusunu yapmış. Ama aynı zamanda düşünemedikleri şeylerde çok tabi, "başka dilde doğabilirim" diye reklam filmi çekmesiyle Ahmet Kaya için attığı "Vay Şerefsiz" manşeti ve reklam filminde türbanlı bayan oynatması, sanki türbanlı bayanlara hakaret edenler onlar değilmiş gibi çok garip ama yinede başarılı olmuş sizin düşünceleriniz ne bu konuda ?.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şu filmin linkini atarsan bir fikir sahibi olabilirim. Ama bunlar seçim manevraları. Sarıgül hazırlanıyor.

0|0
    0|0
    • Paylaşacaktım yalnız Seviyemin 4+ olması gerekiyormuş. Ama youtube "Hürriyet yeni reklam filminde LGBT'lere de yer verdi | Hürriyet Benim" adlı başlığı yazınca direk çıkıyor.

• Kısaymış :) Dediğim gibi hepimiz kardeşiz,biz sizi severiz. Diğer bir hali gelince ebenizi ... ;) Evreythins is Sarıgül!s lords.

Erkekler Ne Diyor 4

• Simavi ailesinin ne söylediğine inanırım, ne yazdıklarını okurum. Dikkat bile etmedim :)

0|0
    0|0
  • Klişe aslında .

0|0
    0|0
  • Her şey para için. Reklamın iyisi çok para kazandıranıdır. Bize para kazandırmayacağına göre benim için iyi reklam diye bir şey yok.

0|0
    0|0
  • ilk 30 saniyesi güzel başlıyo sonrası müzikalite yönünden sıçıyor malesef

0|0
    0|0
    • Ben sadece içerik bakımından değerlendirdim ama o yöndende doğru :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...