Başımdan geçen olay ve duyarsız insanlar...

Bugün metrobüste hayvanın teki resmen ırzıma geçti,elledi mıncıkladı herkesin gözü önünde! Ve bende geniş pantolon ve sıfır dekolte vardı.bunu gorenler agzını bile açmadı adamı itekledim bagırdım kufur ettim diger insanlar gıkını bile çıkarmadı mal gibi baktılar ülkelerindeki kıza sahip cıkamayan ve ülkelerindeki kızları taciz eden canavarlar!simdi size soruyorum kızlar ve erkekler böyle olayı gorseydiniz sizdemi agzınızı acmazdınız?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben direk guvenligi cagirir tutanak tuttururdum atsinlar iceri adami. Aslinda her metrobuste sivil polis oluyor genelde durdursaydin keske metrobusu.

1|0
    0|0
    • Aaa teşekkür ederim en iyi cevap için bak sana bir şey önereyim ben de zaman HOLLABACK diye bir organizasyon var belki duymuşsundur bu da İstanbul ayağının sitesi oradan başına böyle bir şey geldiğinde yapabileceklerin ve çevrendekilerin yapabilecekleri yazıyor okursan sevinirim:=) link

• :Dgeri mi alayım

• Yooo tee 18 gün sonra seçince merak ettim:=) halimden memnunum:=P

Erkekler Ne Diyor 8

• daha önce yaşadım gençlerdi hem kız rencide olmasın hem de çocuğa tepki gelmesin diye kıza sen böyle geç dedim yerini değiştirdim çocuğa da sessizce verdim ayarı.bi kere de yaşlı dede küçük çocuklara yapıyordu sanırım kovdum.

0|0
    0|0
  • hatırladığım kadarıyla bir psikoloji deneyi vardı.kadının biri kalabalık bir yerde bağırarak yardım istiyordu ama kimse yardım etmiyordu.Bu sefer bir kaç kişinin olduğu bir yerde gene yardım istediğinde insanlar yardıma koşuyorlardı.Varılan sonuç kalabalık yerde insanların sorumluluk alma duygusun azaldığını ben niye olaya giriyim başkası uğraşsın diye düşünüldüğünü keşfediyorlar.Tenha da ise insanların başkasının yardım etme olanağı az olduğu için yardıma koştuklarını sorumluluk aldıklarını keşfediyorlar.Bil mukabil sana büyük geçmiş olsun,karakola gidip şikayet edebilirsin adama cinsel tacizden bir dava açarki savcı kadın görse yere bakmak zorunda kalır o şerefsiz.Hade iyi akşamlar

0|0
    0|0
  • dalarım net.

0|1
    0|0
  • Hiç hareket bile etmediler heh ? ! Orda olcam bir ikide ben ellerim manyakmı la bunlar -.-

0|0
    0|0
  • bizim burda olsa polise verilmeden önce bir temiz dövülürdü...

0|1
    0|0
  • Yanında olabilmek isterdim.Gerçekten.

0|0
    0|0
  • kesin müdahele ederdim..ahlaksızlığa hiç tahammül edemem..

0|1
    0|0
  • hiç inandırıcı gelmedi ya da bişeyler yanlış demekki çok cıngar birisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Öyle bir durumda linç edilir o adam.

Henüz o kadar da duyarsız olduğumuzu sanmam.

0|0
    0|0
  • Küçük şehirlerd insanlar bu kadar duyarsız değil.İstanbul'dan nefret etme sebeplerimdendir.Önlerinde adam öldürseler gıkını çıkarmıycak insanlar var.

1|0
    0|0
  • gecenlerrde geldı basma yanımdakı kıza hayvanın bırı yapışmış resmmen arkadan kız da saf salak mıdır nedır sesını cıkarmıyo utandı sanırım. Hepen elımdekı suyu adamın yuzune fırlattım bağırmaya basladım. Ama rahat bı 5-6 erkek tarafından hırpalandı.

0|0
    0|0
  • yanında fazla kalmasaydın şikayet etme imkanın olsaydı birilerine şikayet etseydin

0|0
    0|0
Yükleniyor...