Soguk kanlımısınızdır ? yoksa çokmu duygusalsınızdır ? bir kac örnekle kendınızı anlatırmısnız. ( +1 )

ewt millet soru baslıkta. cevap sizlerde.

Ben çok sogukkanlıyımdır. En cani tanıdıgnızdan daha sogukkanlıyımdır.

hayatımda bir kere tam anlamıyla agladım oda babam öldüğünde

1 saat kadar ağladıgımı bılıorum gözlerden uzakta.

• Ben Soğukkanlı bir insanımdır. Çünkü...
    36% (4)75% (3)47% (7)Oy Ver
  • Ben Çok duygusalımdır. Çünkü...
    45% (5)0% (0)33% (5)Oy Ver
  • Ben daha kendimi çözemedim yaa bazen soğukkanlı bazen duygusalım
    19% (2)25% (1)20% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• Ben insanlara çok kaba davranan biriyimdir duygularını önemsemem sinirlenince bağırırım.Zombi gibi kambur bir yürüyüşüm vardır.İnsanlara dik dik bakarım eğer karşıdan sevdiğim çocuk geçiyorsa suratım asık cins cins karşıya bakar geçerim.İnsanların yanında ağlamam küçük olaylarada üzülmem.Filmlerde ağlayabilirim ama normal hayatta başıma gelen bir olayda hıçkıra hıçkıra ağlamam zaten..

0|1
    0|1
    • filimler enteresan yaa insan bir kötü oluyor gözlerim doldugu olur bazen ama sanıyelıktır ;)

Kızlar Ne Diyor 11

• Çok merhametli biriyimdir. Duygusalımdır. Nefret duygum çok fenadır, o an ne olursa olsun karsımdakine, asla acımam.

Ama zaman geçtikten sonra o an ki nefret duygularım pek kalmaz. Güleryüzlüyümdür ama genellikle ciddi biriyimdir.

0|1
    0|0
  • Ben soğukkanlı gibi dururum ki öyleyimdir de.İnsanların yanında ağlamam asla.Ama aslında çok duygusalımdır en ufak bir şeyi bile içime ata ata biriktiririm fazlasıyla birikince yani zamanı gelince hepsi için ağlarım bir köşe.

0|1
    0|0
  • Fazla sıcakkanlıyım sırf bu yüzden kışları hiç üşümüyorum fglkhjflkh

1|1
    1|0
  • çok sıcak kanlıyımdırrrrrrrrrrrr :)))))

0|1
    0|0
  • Soğukkanlı olduğum doğru ama olayına göre değişiyor. Korkusuz değilim ama cesurum.

0|1
    0|0
  • çok duygusalım. herşeyi kafasına takan psikopatın biriyim.

0|1
    0|0
  • Duygusalım ...

0|1
    0|0
  • Soğukkanlıyım , olaylar karşısında umutsuzluk veya duygusallığa bağlamam .

0|1
    0|0
  • Duygusalımdır , Sevginin ne olduğunu , özlemin ne olduğunu bilirim.

0|1
    0|0
  • Ben Çok duygusalımdır. her boka ağlarım

0|1
    0|0
  • ota boka ağladığım doğrudur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Vurdum duymaz umursamaz biri olarak görünürüm ama malesef duygusallık var...

Soğukkanlı olduğum doğrudur, kötü bişey olduğunda ya da bişeye üzüldüğümde yanlız kalmak için can atarım.

Tanıdığım insanlar hep içten olduğumu söylüyorlar bilemicem orasını adamına göre muamele işte..

0|1
    0|0
  • Ben duygusal bir insandım. Hayat bütün karakterimi değiştirdi.. Bu aşamaya geçişim şu şekilde gerçekleşti. Önümde 3 kişiyi deştiler. Sebebi ise bir kız.. Çatı çatır hiç acımadan... Şaka la şaka. Çok soğuk kanlı bir insanım ve çok duygusal bir insanım aynı zamanda. Ortası değilim.. İkisinden de boool miktarda var. Ölümden hiçbir şekilde korkmam. Kafama silah daya, tınnn. Ama sevdiğim birini kaybetmek hayatımdaki en büyük korkum. Allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın.

0|1
    0|0
  • Bazen çok gaddar oluyorum bazen çok merhametli bende çözemedim bu huyumu iç güdüsel davranıyorum sanırım,örnek vermek gerekirse bir belgeselde izlemiştim leopar büyükçe bir maymunu avlıyor ama sonradan fark ediyor ki maymun küçük bir yavru taşıyormuş ve ileride bulunan sırtlanlara karşı leopar yavruya hem annelik hemde koruyuculuk yapıyor.İşte kendimi böyle görüyorum sık sık..

0|1
    0|0
  • Genelde kastığım yönünde rivayetler var..

sadece sinirden beslenıyorum..

bazen kendı dünyama çekildiğimde ,soğuğumdur..

0|1
    0|0
  • Babam öldüğünde hiç ağlamadım. Hiç ağladıgımda hatırlamam. En fazla gözlerim dolar. Bu sevmediğim anlamına gelmez. Ama göz yaşı kıymetlidir. Hem ben babamın oğluyum.

0|1
    0|0
  • Çok soğuk kanlıyımdır ne yakınlarımın cenazesinde ne de başka bir yerde ağladığımı görmüşlerdir.En panik yapılan zamanlarda bile sükunetimi bozmam..

0|1
    0|0
  • Yerine göre.

0|1
    0|0
  • İkisiyim %50 duygusal %50 soguk

0|1
    0|0
  • soğuk kanlıyımdır yaaa

0|1
    0|0
  • Acayip soğukkanlıyımdır hayatım boyunca hiç bir şeye şaşırmadım desem yalan olmaz.

0|1
    0|0
  • duygusalim :)

0|1
    0|0
  • Hem soğukkanlıyım hem sıcakkanlıyım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...