Arkadaşlar günümüzün şarkıcılarıyla ilgili bir sorum var size tartışma amaçlı cevaplamak isteyen buyursun...

Evet arkadaşlar dediğim gibi günümüzün dünyaca ünlü sanatçılarıyla ilgili kolay karşılaştırmalı bir sorum var soruyu cevaplamak isteyen hazırım desin :) lütfen kötü kötü şeyler yazmayın dediğim gibi sadece ufak bir tartışma konusu olucak

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• hazırım dicem de neye hazırım?

0|0
    0|0
    • sorucağım soruya tabiki :D soru şu sence dünyaca ünlü mesela diva diye anılabilicek bir şarkıcı hangi özelliklere sahip olmalı?mesela bence sesi kalın olmalı ben ince seslileri çok başarılı bulmuyorum ama bu benim fikrim tabi.sesini kullanmayı iyi bilicek sonra kendi çok güzel olucak vücudu çok seksi olucak kıyafetlerini de tabi seksapelli seçmeli.her konseri super bowl performansları gibi büyük ve iyi organize edilmiş olucak.dansları çok fazla efektleri çok fazla olucak.

• vucudu değil sesi ön planda olacak.her yerde olmayacak aranacak,sesi kalın ya da ince bilmem ama hiç kötü performansına denk gelinmeyecek.ve her yeni albümünde hit şarkısı olacak.

• diva celine dion-m.jackson-whitney housten-bülent ersoy-zeki mürendir.senin bahsettiklerin popülerdir sadece

• eski şarkılar bir başka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...