Tek bir tercih şansın olsa; "O" mu yoksa İş mi? Aşkın mı ağır basardı yoksa meslek aşkın mı?

Olmaz olmaz demeyin, işler öyle bir noktaya geldi ki işin içinden çıkmak zorundasınız :) Tercih yapmak zorunda kaldınız, peki seçiminiz ne ?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi sana bir metafordan bahsedicim iş nedir iş bir insanın hayat standartlarının istenilen düzeyde tutmak için yani hayatını idame ettirebilmek için kazan sağladığı bir olaydır yani giyimin kuşamın ya da isteklerinin bir kısmını hatta büyük bir ölçüde tamamını eline geçmesini sağlar ve iş olmayınca evinde olsun özel hayatında olsun bir şeyler rayında gitmez buna sevgilide ve eşinde dahil sana demeyecek mi para olmadan sevgi karın doyurmuyor diye işin aslı iş her zaman bir sevgiliden daha da önemlidir bunu unutma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• valla acikcasi :)) isi secerdim ben ya eger para olmazsa ask ne ise yarar bu devirde :)

gidip bir yerlerde yemek bile yiyemezsin onunla

0|0
    0|0
  • işimi seçerim.hatun kıtlığı mı var

0|0
    0|0
  • mesleğim amelelik olduğu için işi bırakmak için sebep bile aramayabilirim:)

0|0
    0|0
  • ŞU ANDA NE SORARSAN SOR

YOK KIZMI YOK YOK ERKEKMİ KALMADI

KARİYERİM DAHA ÖNEMLİ MESLEK SAHİBİ OLMADAN AŞK OLMAZ

GİBİ BİLMİŞ BİLMİŞ YORUMLAR ATILMASI COK YÜKSEK İHTİMALDİR ..

ŞUNU SÖYLEYİM : İNSAN OLAN BAK HAYVAN DEMİYORUM DUYGULARI BEYNİ OLAN BİR KİŞİ AŞIK OLDUMU VARYA İŞ MESLEK UMRUNDA OLMAZ BUKADAR NET ..

DUYGUM YOK DİYENLER BİLE SADECE 1 KEZ GERÇEKTEN AŞK NASIL BİŞEY HİSSETSİNLER OHOO ..

O YÜZDEN BU SORUNUN CEVABI BELLİ; AŞK HERKEZ İÇİN

0|0
    0|0
  • "Aşkım"ın anlayış göstermesini bekler işime giderdim.

Tam olarak sahne kafamda canlanmadı. Senaryoyu yazmanız mümkünse, daha derin bir fikir paylaşımında buluna bilirim.

0|0
    0|0
  • aşık olmak çok basit bu devirde işimi seçerim boş gezene kimse bakmıyor..

0|0
    0|0
  • işinde başarısız adam "o" nu elde etse bile 3 gün elde eder.

varlık barıştırır, yokluk dövüştürür. en güzeli para...

0|0
    0|0
  • İş seçerim ben her daim Parasız mutluluk olmaz

0|0
    0|0
  • "O" diye birisi olsaydı eğer aşkım ağır basardı. Yemişim parasını pulunu. Hayat paradan ibaret değil para bir şekilde kazanılır ama birinin sevgisini kalbini kazanmak her yiğidin harcı değildir.

0|0
    0|0
  • işi olmadımı değiştirirsin. ama aşkı kaybedersen bir daha bulamazsın. ya da zor bulursun

0|0
    0|0
  • İş değilde.Kızmayın ama kumarda kazanıyorsam aşka gerek de yok...

0|0
    0|0
  • mesleğimi çok seviyorum ama aşk hiçbirzaman bırakılmaz

0|0
    0|0
  • patronun kziina asik olur hem isimi hem askimi secerim vay be tek tasla kus katliami yaptim

0|0
    0|0
  • Bana bakacaksa o nu seçerdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben eşimle çalıştığım yerde tanıştığım için ikisinin arasında seçim yapmak zorunda kalmadım:) İllaki cevap vereceksek, o zaman şöyle demeliyim. Ben değil, beni isteyen adam seçimini iyi yapmalı.Beni istiyorsa zaten çalıştığımı biliyordu ya ben ve işimle devam eder, yoksa herkes kendi yoluna...Yani seçimi o yapsın. Ben yapmak zorunda değilim.Beni istiyorsa beni böyle kabul edecek

0|0
    0|0
  • işim .

0|0
    0|0
  • O

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman olmaz öyle tek seçim her şeyin illa orta yolu bulunur. Benim felsefem budur ve öyle yaparım.

0|0
    0|0
  • Ne kadar sevildiğime bağlı.

0|0
    0|0
  • meslek

0|0
    0|0
Yükleniyor...