Herkes çok talibim var sanıyo ama hiç de öyle olmuyoS:s

en son 2 ay önce biri çıkma teklif etti ama çevremdeki erkekler hiç açılamıyo teklif edemiyolar. dışarıdakiler öyle değil. okuldakiler ancak kabul edeceğinden emin olunca açılıyolar.:S neden böyle illa gidip yeşil ışık mı yakmam gerekiyo? bu arada iyi bir üniversitedeyim

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• sen hoslandigin birisine yaklasmayi denesen birsey kaybetmezsin :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• neden ışığı görmeden zıplayıp duvara toslasınlar

0|0
    0|0
  • Demek onlarda benim gibi girişken değil. Red edilmekten korkuyorlar.

Ondan fırsatları kaçırıyorlar ve benim gibi yanlızlar.

Suç sende değil erkeklerde

0|0
    0|0
  • illa birinin olması mı gerekiyor peki? neden doğru insanlar için doğru birisi olmak yerine sürekli birisi olması gerek bende bunu anlamıyorum... yanlış anlama sen böylesin demiyorum ama bence hiç bir kadın ağır başlılığını bozmamalı... kendini basitleştirmekten başka bir işe yaramaz çünkü..

0|0
    0|0
  • özgüven off...

0|0
    0|0
  • evet malesef erkekler reddedilmek istemediği için karşı tarafın düşüncelerini tam anlamıyla öğrenmek isterler.

0|0
    0|0
  • selektör yak bence :D yeşil ışık yetmez ne gerek var illa sevgilinin mi olması gerekiyor derslerine yoğunlaş zamanı gelince oda olur sanki hayatınız kaçıyor

0|0
    0|0
  • burnun büyük gibi görünüyorsundur

0|0
    0|0
  • okulunu bitir:)boşver sevgiliyi

0|0
    0|0
  • bu arada iyi bir üniversitedeyim :) iyi dipnot

0|1
    0|0
  • erkekler korkak oluyo bende dahıl gızlıden anlarsın kızlardan yane olay soyle sevıyorsan solıceksın laga luga yapmıcan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tek derdiniz onla bunla gezip tozmak, milletin başka derdi yok, istemeyen teklif etmesin, önce okulunu bitir

0|0
    0|0
Yükleniyor...