Bütün gün boş boş oturuyorum yatıyorum deliriyorum galiba imdaaat !

2 yıllık ilişkim bitti depresyona girdim işten istifa ettim evdeyim 2 3 haftadır boş boş oturuyorum yatıyorum içimden hiç bişey yapmak gelmiyor ben titiz biriydm dağınıklığı sevmezdm ama şimdi yattığım yatağı bile toplamak istemiyorum bütün gn pijamalarla takılıyorum kendimden geçtim kendime içten içede sinir oluyorum dayanamıyorum benim bu halim nasıl sona erer benim gibi olan var mı ? :(

annemde çok şikayetçi bütün gün onun bed sesini bağırışlarını dinlemekten gına geldi cinnet geçiricem artık bir gün olsun neyin var diye sormadı insanlardan iyice uzaklaştım :@

Güncellemeler:
şunu söylemeyi unuttum eskiden ağardım rahatlardım şimdi ağlayamıyorum bile ben ağlayamıyorum ya :(
bu son bide bu ayrılma evresinde gutr ve kist çıktığını öğrendim eski sevgilim allahın cezası bnden ayrılır ayrılmaz kızları beğenmeye başlamış facede abazalık peşinde Ulan varya hiç Allahı yok bazılarının

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• hee ağlamıyon demek..vah vah..şimdi eski sevgilin kılzarlan he heyyyyy..sende kendini parala :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sakin ol Geçer Bugünlerinde geçer 3 ilişkim bittinde haklı oldum halde terk edilmiştim hayatta herşeyi bir kenara atmıştım ama ayrılığın 1 sene sonra anladım onsuz hayatın devam ettini sabret kitap oku brileri ile konuş dertleş hobiler edin aklını başka şeylerle meşkul et o zaman unuturusun zamana ver herşeyi

1|0
    0|0
  • öncelikle sana şu şarkıyı hediye edeyim

link

biz bir sevgili bulamazken , bulup ta bunalan ve sonra senin gibi birini terk eden o cacıklık adama birkaç sitem edeyim. Üstüne birde istifa etmene sebep olduysa dahada bir saygılarımı ileteyim.

Sonra çözüm olarak sana ilaç yazayım

1- melisa çayı ve kantaron çayı rahatlaman için

2- Tahin pekmez güç versin diye

3- Dışarı çıkmak arkadaşlarla sohbet moral versin diye

4- MP3 çalar kulakları takıp anneni duyma diye

5- Bunca yardımdan sonra banada bir e-mail adresi verirsin herhalde.

saygılar

1|0
    0|0
    • biliyomusun 37 kiloya düştüm :'(

• :D tüh neyse artık napalım :)

• Bi dahaki sefere canım. Ayrılırsam seni ararım numaran neydi ya da e-mail adresin.

çaldır kapat ben seni ararım.

• gez dolaş pasta yap

1|0
    0|0
  • neyin var kız?

1|0
    0|0
    • neyim yokki

• yok yeaa

• aynı olayı bende yaşıyorum fakat benımkı ayrılık değil iş yüzünden...sosyal hayatım kalmadı ev iş iş ev perşembe günleri hafta tatili , artık ne yapılırsa o gün... butun gun mal gibi evde oturuyorum Allahtan kız arkadaşım yok kımse çekemez bu halimi... bende bu tarz bı konu acmayı düşündüm gerek kalmadı ...

1|0
    0|0
    • hmmm valla seven çekerdi be ben çekiyodum yani ne çektim Allah cezasını vermesin yinede

• Bi ara neden ayrıldığını bana anlat bende zamanında 4 yıllık bir ilişkiden geçtim ,bu badirelerde geçecektir.. Kendini bil !

• 1|0
    0|0
    • :D ay allahım ya hiç gülesim yoktu çok sagol :)

• pardon yanlış yorum attım

• "Güncelleme: bu son bide bu ayrılma evresinde gutr ve kist çıktığını öğrendim eski sevgilim allahın cezası bnden ayrılır ayrılmaz kızları beğenmeye başlamış facede abazalık peşinde Ulan varya hiç Allahı yok bazılarının Bir dakika önce"

Mal bir sevgiliyle cikmissin, ayrilmissin, rahatla. ?

1|0
    0|0
    • öyle öyle tavide ayrıldık beni kötülüyo millete benim ilk sevgilimdi 22 yaşındayım 20 yaşında ilk defa birisinin hayatıma girmesine izin verdim öyle kötü kız olsaydım lisedede çok kişiyle çıkar gezerdim şimdi arkamdan kötü kız imajı veriyo tabi amacına ulaşamadıya bunu kendide dedi

• canm bosver, hayatin tadini cikar

• haklısın yeter artık bu kdr

• nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama üstüne rahat birşeyler giyin, müziğini kulağına tak ve çık biraz sahil yürüyüş yap... biliyorum çok zordur ama hayat devam edicek ve etmek zorunda... biraz temiz hava al ve herşeye rağmen o eski seni kendine getir... hayatta kimse senin mutluluğun için uğraşmaz, onu sen alırsın...

1|0
    0|0
    • ya keşke sahil olsa burda :(

• başladım dershaneye yazıldım ama işte az biraz iyi geldi oda

• kendini meşgul edicek şeyler bul, onu düşünmedikçe yeni şeyleri için kendinde güç bulcaksın ve zamanla alışcaksın...

• Depresyonda olabilirsin. Bir psikolog iyi gelebilir. Nefes egzersizleri yap. Spor yap. Bir hobi falan edin. Ama, altta yatan bir sebep muhakkak vardır. Psikolog yardımcı olabilir sana.

1|0
    0|0
  • ya bir hooby edinmek bu durumunu cözebilir kitap okuyabilirisn mesala ya da kisa yürüyüsler düsünmemeye calis olup biteni

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • :D ay allahım ya hiç gülesim yoktu çok sagol :)

• eskiden bende dinlerdim bir ara bunu :D önemli değil :D

• duyan da dünyası kaymış sanar.ne olmuş yani ilişkin bittiyse biri biter öbürü başlar yarın bu haline güler geçersin

1|0
    0|0
    • işte bende öyle değil bn elimi ilk tutan erkek eşim olsun istemiştim ben böyle şartlandırmıştım kendimi ilklerimi çaldı gitti o yüzden yıkıldım

• alışverişe çık saç rengini modelini değiştir makyaj yap albenini geri kazan arkadaşlarınla gez dolaş zamanı gelince yeni bir ilişkiye şans ver;)

1|0
    0|0
    • yaptım saçlarımı boyattrdm dershaneye yazıldım ama yok ruh gibiyim

• 2 3 4 yıllık ilişkiler sonrası ilk 1 ay çok önemlidir. ilk 3 4 hafta yatmakla yaşamı sorgulamayla başlar 1 ayın sonunda ben bu salaklamı çıktım demeyle depresyonun bitiş sinyalleri gelir saygılarımla.

1|0
    0|0
  • bende emin ol senin gibi aynı durumdayım ALLAH yardımcımız olsun üzülme takma kafana çık gez kafanı dağıt biraz uzaklaş evden sessiz yalnız kalabileceğin bir yere git

1|0
    1|0
    • ya burası öyle bir yer ki tek gezeni kurtlar kapıyo rahat bırakmıyo abaza dolu birazda güzel oldun mu rahat yok :( bir gün girişicem artık kız başıma hepsine

• Allah doyursun benden uzak Allaha yakın artık hepsi

• amin amin inş kardeş

• balkona çık bagır,yada kitap oku iyi geliyor diyorlar..yada kop koş git radyoyu aç bir şarkı tut..

1|0
    0|0
    • oldu canım film çekmiyoruz burda balkona çıkıp bağırsam deli der millet :) kitap onuda denemişliğim var daral geldi yinede dışarı çıkıp bir hava almalıyım sagol

Kızlar Ne Diyor 2

• okulum bitmişti işim yoktu sıkıntılardaydım ta ki kursa gidene kadar halk eğitim falan

0|0
    0|0
  • Bende işten ayrildim depresyona giriyordum ki üniye basladim okuyakasamda ugras Benim icin

0|0
    0|0
    • hmm bnde dershaneye yazıldım işte ama bakalım

Yükleniyor...