Galatasaraylı oyuncular takım otobüsten fenerbahçe'ye küfür ederken?

şampiyonluk yarınlara kaldı gördünmü fener diye giden küfürlü tezahüratı söylerken,gsliler ve yöneticiler eğlenip gülüyodu peki fenerbahçeli futbolcular ve taraftarlar işte böle her sene böyle tezahüratı yaparken neden galatasaraylı yöneticiler ve taraftarlar aglıyor yakışmadı bu gücü nerden buluyor diyor sizce?

Güncellemeler:
link ayrıca bu tezahüratı da gsliler madrid schalke maçlarında bile sölüyodu.

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• küfrün hakaretin sapıklığın telafisi veya özrü olmaz. hatayı yapan kimse veya buna çanak tutan kimse sporla falan alakası olamaz.

0|0
    0|0
    • ozaman gsli yöneticiler ilk önce kendi kapılarını temizlesin sonra fenerbahçeye laf etsin. link bunu yazmamıştım bak buda var

• şikeyle konunun ne alakası var bide tarafsızım ayaklarına yatıyosun,aglayan zırlayan gs başkanı ve yöneticileri,neden küfürlü tezahürat yapıyorlar vs vs diye,kendi taraftarlarının ettiği küfürlü tezahüratıda görmezden geliyorlar üstüne,ayrıca bak bakalım 86-87 dönemi için malatyaspor başkanı nasıl bir açıklama yapmış.

• bu olayların tek taraflı olmadığını anlatmak için söyledim bunu. tarafsızlık elbetteki gerek ancak bizim ülkemizde tff sağlam yapıda değil kararları tartışmalı, gözlemciler işe yaramaz, hakemler zaten allahlık... bir karar alınamadığı için hep olaylar uefa ve fifaya gidiyor. bir üst makam sizin iç işlerinize karışıyorsa zaten orada düzen yok demektir. sizin lafınızı kimse dinlemez.

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 4

• Keser döner sap döner gün gelir hesap döner.

1|0
    0|0
  • doğru kardeşim haklısın

0|0
    0|0
  • Gecen sezon stadında Schalke baryagı acanlara tepki için yapıldı anlayana tabi ama

0|0
    0|0
    • ben stadda kimsenin schalke bayragını açtıgını görmedim,bi yerinizden element uydurmayın bu küfürlü tezahüratı her arenadaki maçta yapıyosunuz,üstüne chelseali futbolcuları karşılafdıgınızı unutmadık.

• Cinconun politası bu yıllardır böyle hala alışamadınız mı, her b*k onlarda ama kendilerini sütten çıkmış ak kaşık sanıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...