Ne olacak Galatasaray'ın hali?

Futbolcular Fatih Terim'i arayıp dert yanmışlar gazeteye göre. Mutsuzuz demişler. Bu da haberi link

Mancini iyi gelmedi takıma, uyum sağlanamadı bence.

Bir de böyle bir haberin gazetelere düşmesi Galatasaray'ı yıpratmaz mı? Takımın teknik direktörü varken eski hocaya dert yanmak bence Galatasaray'a zarar verir.

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• gs sezon basından beri kötü zaten ne diye ne olacak gsnin hali diyorsunuz anlamıyorum hala ?

sezon basından beri düzgün macı mı var ya hadi 1-2 tane diyelim. kötü futbol gsdeki. CL de bile birşey yapamıyor. terimle alakası yok. terim ileriyi görmüş ve bırakıp gitmiş. cünkü bu sene gs yok

0|0
    0|0
    • Sezon başından beri kötü olabilir ama toparlanması lazımdı şimdiye kadar. Onun yerine bunun gibi garip garip haberler çıkıyor.

• haberler her zaman var. sahaya bakmak lazım saha icine sahada kötü gs. birşey yapmıyor drogba sneijder diyorlar ama yalan yani. onlarla olmuyor. sneijder zaten üstüste 4-5 mac oynayamadı bile

haber her takıma cıkmıyor mu ? her takıma cıkıyor ne diye yıpratma deniyor anlamadım ?

3 temmuzdan beri fener yıpranmadı mı?yerden yere vurdular resmen.

• Ben de aynını diyorum. Niye sezon başından beri toparlanmaya çalışmak yerine yok mutsuzuz bilmem ne diye havbere malzeme oluyorsunuz? Zaten futbolun kötü, bir de üstüne... neyse.

Erkekler Ne Diyor 18

• o amk topçuları değil miydi yenilince sevinen halay çeken.ruhsuz olan onlar mancini napsın,terim ne yaptı* gs liyim

0|0
    0|0
  • zor artık bir 10 sene toparlanamazlar

0|1
    0|0
  • Unal aysal ve yönetimi ile birlikte seneye secimde kaybederse galatasaray düzelir :))

0|0
    0|0
  • zor ki ne zor eskiden biz gs liler fb ye derdik ne olacak bu fb nin haline şimdi bize diyorlar ne olacak gs nin hali diye :)

0|1
    0|0
  • Bu haberlerin hepsi yalan, yandaş medya Galatasaray ı yıpratmaya çalışıyor

0|0
    0|1
  • bizim basınımız aslında sadece magazin servisi olarak çalışır. ara bozulması ve magazin haberleri şok şok şok diye verilirken, iyi günde transfer alan veren kötü günde hemen akbabalık eden basınımıza herşey yakışır.

0|0
    0|1
  • futbolcuların aglaması normal,terim hocayken hakemleri dövüp maç kazandırıyodu oyuncularına mancini öyle birisi değil.

0|1
    0|0
  • Bu sene şampiyonlar ligi finali öncesi çekirdek kadroyu kuruyoruz... Biraz dinginlik var tabi...

Avrupa takımı olmak zor zanaat...

1|0
    0|1
  • Galatasaraylıyım ama zerre sklemiyorum.Banane ya

0|1
    0|0
  • Galatasaray 2010-2011 sezonundan daha kötü duruma gelecek çünkü Fenerbahçenin ahı var ve bir bir çıkacak. düştüğümüzde ezmeye kalktınız

0|0
    0|1
  • medya gibi bir o* çocuğu olursa sürekli GALATASARAY'la uğraşan hazımsız başarılara alışmış bir camianın ne denli çekilmez tahammül edilemez olduğunu gösteriyor bu haberler tamamen yıpratma yaralama kampanyası yapmışlar

1|0
    0|1
  • ünal aysal busene Fenerbahceyı rahat sampıonluk yapar

0|0
    0|0
  • Beter olsunlar

0|1
    0|0
  • daha beter olsnlar :D

0|1
    0|0
  • gs resmen acınacak halde şuan:D

0|1
    0|0
  • biz 7 atana kadar böyle kalsın

0|0
    0|0
  • türkiye yi bilmeyen hocayı getirirlerse olacağı bu

0|0
    0|0
  • balon haber. amacına ulaşmış.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu haberi okuduğumda içim cız etti gözlerim doldu oyuncular böyleyse bende böyleyim gerçekten onların böyle hissetmesine bile dayanamıyorum ama ne olursa olsun 4.yıldızı takacağız böyle haberler yıpratmaz bence özellikle de Mancini adına kötü bir durum teşkil etmez sonuçta o da biliyor ki bu takım hala Terim'in takımı

0|0
    0|0
  • Yine de bu Manciniye yapılmış bir haksızlıktır.

0|0
    0|0
  • 2 sene şampiyon olan takım hakkında böyle ucuz söylemler normal tabi 2 süper kupa 2 lig kupası acısı bunlar türkiye de en çok şampiyon olan galatasaraydır yine avrupadan kupalar getiren tek takımdır galatasaray diğer takımlar İZİMİZDEN GELİN

0|0
    0|1
Yükleniyor...