Sizce ne yapayım? Soru detayına bakın :D

Arkadaşlar burdan bazı kişiler bir yayınevi kitapçı tarafından dolandırıldığımı daha doğrusu kitap bırakıp 1 ay cevap vermediklerini falan biliyor. Neyse bende sorunu şikayet var siesine yazdım paylaştım. bir şekilde ordan bana ulaşan bir kişi nasıl kurtulduğunu söyledi bir yere fax çektim İstanbul bilim ticaret odasımı ne oraya. ertesi günde geldiler aldılar kitapları. Bende benim gibi yüzlerce madur olduğu için sorumun altına benden kitapları aldıklarını buraya fax çekmelerini söyledim. bugün yayıncı firmadan bir temsilci aradı daha önce görüştüğüm. bana uzun uzun konuşarak kibarca onu kaldırmamı yoksa işte insanların kafalarına göre iade etmeye kalkacaklarını falan söyledi. bende 1 saat telefonda kalınca en sonunda tamam 1 saate kadar kaldırıcam dedim. Ama kaldırmayı düşünmüyorum insanlar da madur olmasın diye. Sizce ne yapayım? nede olsa benim sorunum çözüldü diye şikayeti kaldırayım mı yoksa kalsın mı?

Güncellemeler:
Adam dün birkaç kez aradı akşam açmadım telefonu. Sabahta aradı. ve şimdi de mesaj atmış şizofrenkarınca hanım efendim dün sanırım yoğundunuz kaldıramadınız şikayeti diye :D :D annem babam da uğraşma diyor kaldır gitsin başına dert alma diyor safdsfgsg neyse kalsın az daha :D
Firma ilanı kaldırmayınca patronumu aramışlar belki sizi dinler vs gibisinden. demişler eğer firmamızı kötülemeye devam ederse avukata vericez sonuççta bizden bir alacağı falan kalmadı diye. Ki ben firmayı kötüleyici hiç birşey yazmadım orada. Şimdi ben bu firmayı nereye şikayet edebilirim? Ki firmanın bana verdiği sözleşme ile sözleşmenin asıl nüshaları da farklı. yani sözleşmede de farklı tutarlar yazıyor e hiç bir bilgim olmamasına rağmen ek ödeme yazmışlar asıl nüshaya..

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Takip ettiğim kadarıyla seni bayağı uğraştırmışlardı sen onlara ulaşana kadar çok zaman geçti seni hep oyaladılar sende bu yola başvurdum yanlış hatırlamıyorsam ben senin yerinde olsam beni bu yola siz ittiniz zamanında kitapları verseydiniz bunlar olmayacaktı sizi uyarmıştım o yüzden kaldırmıyorum diyebilirsin

0|0
    0|0
    • haklısın 1 ay nerdeyse uğraştım. diyorum ki şimdide onlar uğraşsın çünkü 1 kişi bile o yazıyı görse ve dediğimi yapsa her halukarda firmanın dolandırıcılık yapma durumu azalıcak. en iyisi kaldırmamak dimi

• uğraşmayacaksın ki süründüreceksin aç meşgulüm de kapat sonra baktın çok sıkıştırıyor avukatımla görüşün de ver tanıdık birinin numarasını ya da benimde verebilirsin

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 11

• Tüketici haklarındakileri uyar. onlar gerisini halleder

1|0
    0|0
  • Kalsin orada bosver. Insanlar magdur olmasin bu sayede.

1|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum. şimdi o müşteri temsilcisi 1 2 saat sonra beni arıycak kaldırmadığım için büyük ihtimalle. bu sefer de ben açmıyım telefonlarını diye düşünüyorum. onlar bizi oyaladı şimdiye dek biraz da ben oyalıyım diyorum :D dimi :D

• avukatsan du bir sn ekliyim seni :D

• ekledim ama kabul edersen mesaj olarak atıyım sana hepsini. mesajların kapalı çünkü.

• kalsın başkalarıda düşmesin aynı hataya

1|0
    0|0
  • sence ne yapmalısı aslında sorunu cevabını bılıyorsun şizofrenık inssan:))

1|0
    0|0
  • kalsın tabi ki.

1|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum. şimdi o müşteri temsilcisi 1 2 saat sonra beni arıycak kaldırmadığım için büyük ihtimalle. bu sefer de ben açmıyım telefonlarını diye düşünüyorum. onlar bizi oyaladı şimdiye dek biraz da ben oyalıyım diyorum :D

• aynen öyle.sistemin kölesi olmayacaksın :D

bence telefonu aç "hayır kaldırmıyorum.beni bir daha rahatsız etmeyin teşekkürler" diyip kapat

• ciroları düşüyor diye, korktular bence. bilinçlenen insanlar çoğaldıkça, adamlar satamamaktan korktu demekki.

0|0
    0|0
  • hangi yayın evini olduğunu bana mesaj ile atabilirmisin? belki tanıyorumdur :)

0|0
    0|0
  • oradaki şikayetini kaldır

ama zaman buldukça da diğer sosyal paylaşım sitelerinde yaşadıklarını anlat insanlara

0|0
    0|0
    • ordan neden kaldırayım peki şikayeti

• sorunun çözüldüğü yazısını zaten site sahipleri yetkili firmaya gönderecek ve onlarda kaldıracak

şikayetvar.com bu şekilde çalışıyor.

• firma şikayet varda şimdiye dek kimseye böyle bişey yapmamış şikayet var üyesi bile değil

• bı avukat ıle gorus derım ben :D

0|0
    0|0
  • sen amma inatçı çıktın bee :D

0|0
    0|0
  • Şikayeti kaldırma sakın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...