Hiç Tanımadığınız bir insan sizinle tanışmak istese tepkiniz n olurdu ?

dışarda bir işiniz varken hiç tanımadığınız biri gelip bir anda sizinle tanışmak istese tip olarak beğendiğinz biri olsa tepkiniz n olurdu açık ve dürüst olalım lütfen o anı yaşar gibi düşünün

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Başıma cok geldi hic birseyde yapmadan yoluma dead ettim. Milleti dövecek halim yok tabi bir hayvanlik olmadığı sürece

0|0
    0|0
    • ama beğenipde baktığn bir insan olck bu kişi

• Oda oldu sadece adımı söyledim yoluma devam ettim gerisinide kendi getirsin essek değil ya. Sokak ortası oturup muhabbet edicek halim yok

• Tansmazdm. Vakim cok degerli.bosa harcayacak vaktm yok derdm..

0|0
    0|0
    • Rencide ederdin yani

• yani bn bu şekdle birine teklf ettmde o yüzdn sordm bu soruyu ama hçbi zaman rahatsz etme gbi durum olmadı hayır deseydi zaten rahatsz ettğm içn özr dilerim der giderdim

• Anladm. Herkes senin gibi degl iste.

• münasip bir dille geri çevirirdim.. yamyam muamelesi yapacak halim yok.

0|0
    0|0
  • tanışırdım bir merhaba demenin ne zararı var

0|0
    0|0
  • Sevgilim var tanışma teklıfını red ederdım.

0|0
    0|0
    • ama dışarda baktığın biri mesala beğenip baktığn biri bir anda gelp tanşmak istese

• Tipi iyi ise ve evli değil ise yaşıda yaşıma uyuyorsa neden olmasın :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ne olacak tanışırdık.zaten insan tanıdıklarıyla değil tanımadıklarıyla tanışır

0|0
    0|0
  • Once polis misin dıye sorarım. Değilse zarflarım. Aceleci ve stresli bir hali varsa muhakkak bir yerlerde bir şey yasamış ve ihaleyi senin ustune bırakmak ıstıyodur.Kusura bakma bıraz fazla tedbırlıyım ama yasanmıslıklardan dolayı boyleyım.Ihale derken baskası bozmustur kendını sana yamamaya calısıyodur cok gordum boylesını.Ucuncusu ve son şık dışarda aniden boyle bırseye kalkışan cok basit bir insandır.Ne senın ona verebılcegın bır sey vardır ne de onun sana.Sanırım acık oldu.

0|0
    0|0
  • Elbette kabul ederdim tip ile alakası yok. Karşı cinse sadece sevgili gözü ile bakılmasını mantıksız buluyorum ama işim olduğunuda söylerdim

0|0
    0|0
  • Pek güvenmem.Çünkü kızlar birini beğense bile, yinede peşinden koşturmak ister.Bunun dışında çıkarı olmadan hareket etmezler.

0|0
    0|0
  • tanısmazdım dıyenlere guluyorum. lan hıc tanısmadınızmı herkesle tanısıkmı dunyaya geldınız

0|0
    0|0
  • Olumlu olurdu.

0|0
    0|0
  • tanışır niyetini anlamaya çalışırdım

0|0
    0|0
  • Şaşırırım.

0|0
    0|0
  • İlk izlenim görünüş olduğu için ona göre degerlendiririm.

0|0
    0|0
  • tanışılır yani ne olcak :D

0|0
    0|0
  • tanışırım niye tanışmayım

0|0
    0|0
Yükleniyor...