Öğretmenime hediye alıcam

geçen sefer vermiş olduğunuz öneriler ile bir şeyler aldım çok sevindi falan da Şu an yeni bir hediye almak istiyorum geçen yıl 3.sınıftım şimdi lise 4 oldum malum hocamdan ayrılıcam annem gibi seviyorum kadın benim meleğim gibi bir şey kendisine çocukluğumdan beri hayranım ona son kez öğrencisi iken bir hediye almak istiyorum ama böyle aldığı zaman çoook çook mutlu olucak çok sevinecek olgun 27 yaşındaki bir bayan 18 yaşındaki ergen öğrencisinden ne çeşit bir hediye alırsa hoşuna gider

Benim fikrim : önce bir kitap vericeğim tabi bunun asıl hediyem olmadığını söyleyeceğim sonra bir ayna hediye ederek osmanlıda anlamı sana senden daha güzel bir hediye bulamadım demekmiş hoca bunu bilmiyor aynanın içine bir not aynanın anlamını internetten öğrenin falan diye yazsam hoşuna gider diye düşündüm.

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• alt tarafı bir öğretmen nasıl bir öğretmen aşkıdır bu yahu :D

0|1
    1|0
    • her öğretmen aynı değildir kendisi aynı zamanda benim kişisel gelişimimde önemli bir rol oynadı.

Kızlar Ne Diyor 4

• Ogretmenlikle ilgili ya da sahiden ogretmeninin sevecegi bir kitap al arasina notlar yaz. Fotograflariniz varsa bir albüm yap. Ya da dergi yap hocana. Hatta ve hatta eger utanmazsan ogretmenler gununde bir yazi yaz ona ve cik kursude oku.

0|1
    0|0
    • utanmam zaten söylediğin şeyleri geçmiş yıllarda yapmıştım :D ama kitap alıp aralarına notlar koymak güzelmiş onu yapabilirim.

• Utanma kos kürsüye al herkesin icinde ona nasil mukemmel bir öğretmen oldugunu hissettir.

• :D yaptım tekrar yapmak saçma olur

• saçma aynanın anlamına internetten bak demen..bence anlamını açıklayan bikaç cümle bişey yazsan daha iyi olur tabi ayna almayı düşünüyosan...

0|1
    0|0
  • aşkı memnu da mı izlememiş nasıl bilmiyo aynanın anlamını ne biçim öğretmen bu

0|1
    0|0
  • sen buna sadece hoca gozuyla baktıgına emın mısın :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...