Futbol ve rakı sevmeyen erkek

Futbol ve rakı sevmeyen artı arabalardan anlamayan erkek tipi için düşünceleriniz nelerdir?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• memesiz kadın gibi

kanatsız kuş gibi

raysız tren gibi

küreksiz kayık gibi

şekersiz çay gibi

falsız kahve gibi

benzinsiz araba gibi

soğuk güneş gibi

tüysüz tavuk gibi

olmaz yani tuhaf olur bişeyler eksik olur eksiklik hissi verir be ne bileyim cüksüz erkek gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Normal erkektir.

senin bahsettiklerini yapan aileden cevreden görmüş kendini baskı altında hissetmiş mecbur gibi sanki kanun onları yapmayan erkek olmaz

0|1
    0|0
  • Sevmem ben oyle. Erkek dedigin Rakinin tadini Futbolun Ofsaytini bilmeli ogretmeli kardesim ;))

0|1
    0|0
  • futbol sevmeyen erkek mi? hani nerde ? tanışmak istiyorum.. çok severim. rakı içsede içmese de olur. ikapitalizim karşıtı biri olarak da arabalardan anlayıp anlamamsını da pek umursamam hatta anlamasn daha da iyi olurdur yani..

0|0
    0|0
  • her erkek futboldan hoşlanıcak rakı içecek dıye bır kaide mi var.içmesin zaten en güzeli.

0|1
    0|0
  • Bu erkek tipi M.Ö 3000 lı yıllarda yaşamış olmalı.

0|0
    0|0
  • öyle erkek mi olur ya :) erkek dediğin rakıyı da futbolu da sevicek :)

0|0
    0|0
  • Benım erkek arkadasımda öyle hıc futbolu sevmez rakı ıcmez arabalara düskün degıl kedı gıbı ama ne yazıkkı kedılerı sevmıyor :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Futbolu severim, rakıya uzağım.

Pek erkekten sayan yok holoğğğğğğ.

cut.

0|0
    0|0
  • var böyle arkadaşlarım. kafa ütülemezler. sessiz, sakin. fakat kendilerini deşarj edemediklerinden saçma sapan parlamaları olur bunların. gereksiz bir asabiyet. bir sinir, bir stres. y*vşaklara bak ya...

0|0
    0|0
  • Futbol sevmiyorum, Rrakıyı seviyorum ama içme taraftarı değilim. Araba benim işim, atadan galericiyiz. Kızlar soruya bende dahilim, saygılar

0|0
    0|0
  • pipisi var mı bari?

0|0
    0|0
  • iklasik erkek yapısından uzaktır. kendisine has zevkleri vardır mesela futbolu severim hem çok iyi top oynar hem de stadta maç izlemeyi severim.. her türlü alkollü içkiyi içtim içebiliyorum da rakıdan tiksiniyorum kokusuna alışamadım bir türlü. araba merakı yok bende daha çok motor ve uçak merakı var.

0|0
    0|0
  • Futbol-Rakı sevmeyen ''erkek''ler hakkında konuşmak istemiyorum ama arabalar hakkında aynı şeyi düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • futbola bayılırım rakı fazla sevmem arabalardanda fazla anlamam görüntüsü şık olsun kaliteli olsun yeter

0|0
    0|0
  • ikisindende nefret ederim

0|0
    0|0
  • O ben oluyorum maalesef :-/

0|0
    0|0
  • Hala erkek diyebiliyorsan demek ki senin için hala ümit var

0|0
    0|0
  • aha ben...))

0|0
    0|0
  • takipteyim bdjgls

cayırt

0|0
    0|0
  • Futbol ve arabadan anlamam ve takım tutmam ama ayyaşım

0|0
    0|0
  • kız olsam çıkmam ya ne oyle o kesin seksi de sevmiyordur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...