İdda ile ilgilenenler bu tarafa...

Kızlarsoruyorda idda ile ilgilenen çok fazla kişiye rastlamadım. düzenli olarak kupon yapıyorum. tahminlerimizi tek bir başlık altında toplasak nasıl olur?

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• ilgilenme boş iş o parayı biriktir daha karlısın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• toplayın da biz de oynuyalım

0|0
    0|0
    • Bu aralar hazırdan gelen paraya çok ihtiyacım var, o yüzden ilgi duyuyorum bu konuya. şimdilik iyi gidiyor ama bu işi gerçekten iyi bilenlerin yardımına ihtiyacım var :)

• Çok ilgileniyorlar

0|0
    0|0
  • 4 maça galibiyet veya mağlubiyet vermek en garantisi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• fener maçına 100 tl basım 175 tl kazandım en son.hep oynuyorum ama hep kazanmıyorum malesef

0|0
    0|0
  • kardeşim iddaadan kim zengin olmuş ki veya kim hayrını görmüş ki sen göreceksin tamam umut dünyası ama umut yok o işlerde be bence vazgeç

0|0
    0|0
    • 2 ay önce10 tl ile başladığım hesabımda 145 tl var. çok farklı bir yol ile idda oynuyorum. ama haftada yalnızca 1 defa oynayabiliyorum ve riske girmemek için ufak ufak oynuyorum. normal kupon yapmak için de tüyolara ihtiyacım var :)

• haram da o para benim işim olmaz çok şükür

• başına bela olurum :d ya da sen benim başıma bela olursun :D 2 liraya 4 milyar kaldıran birisyle tanışmak istemezmisin ? :D

0|0
    0|0
    • maça, tahminlere veya nerede olduğuna bakmadan temizinden parayı 3 katına katlama garantisi veren biriyle tanışmak istersen neden olmasın? :D

• :D tanışalım madem çok istiyosn belli oldu :D

• idda kuponu ister misin :D temiz 5 kat :D

Yükleniyor...