Bayanlar:Erkekte dış görünüşe ne kadar önem verirsiniz?

Evleneceğiniz, duygusal anlamda ilişki yaşayacağınız kişi olsun ya da sadece okulda, işte herhangi bir sosyal prtamda arkadaş olacağınız kişi olsun fark etmez.Dış görünüş olarak hoş bir erkeğe daha sıcak davranma durumu olurken dış görünüş olarak hoş bulmadığınız bir erkeğe karşı mesafe koyma durumu olur mu

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• önce para dış görünüm gereksiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• veririm

.

0|0
    0|0
    • yani sevgili olup olmama durumu olmasa bile dış görünüş olarak hoş bulmadığım bir erkeğe daha çabuk mesafe koyarım diyorsun

• normal arkadaşın değil ama normal arkadaşın olabilme durumu var yani hiç bana yazıyor asılıyor dedirtmeyecek şekilde normal bir şekilde konuşuyor.yakışıklı bir erkeğe bu konuda daha anlayışlı davranırken yakışıklı görmediğin bir erkeğe bu normal arkadaşım da olmasın benim diye mesafe koyma durumu olur mu

• hayır kesinlikle.. ben insanları dış görünüşlerine göre yargılamam çirkin birine aşıkta olabilirim bu benim elimde olan bşy olmaz

• temiz olmalı,düzgün giyimli olmalı. dış görünüş önemli tabi yanıma yakışsın

0|0
    0|0
  • dış görnüşe kadınlar daha fazla önem verir karşı cinste ama genelimiz duygusal takıldığı için cümleleri de öyle kurarız. oysa kadınlar erkeklerden bile daha fazla önemser karşı cinsin dış görnüşünü.. hele kusura bakmayın bu ülkede erkekler pek bakımsız olduğu için dış görnüşü gerçek anlamda beğenilen erkeklerin sayı azdır. e bu erkeklere cevrelerindeki kızlar zaten farklı yanaşırlar. bunu da gördüğünüz de anlarsınız. bir erkekde kadınlar için ilk yakışıklılık sonra para mevki önemlidir.

0|0
    0|0
    • Göbekli bir erkeğe yüz vermeyiz diyorsun yani :)

• Bende ayakkabı takıntısı var mesela. Ayakkabıdan geçer not aldığı sürece konuşmaya devam. Giyim önemli benim için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Aşırı önem vermezler gibime geliyor. Biz erkekler daha fazla önem veriyoruz dış görünüşe.

0|0
    0|0
Yükleniyor...