Tanışırken Kullandığınız Favori Sorularınız Nelerdir?

Yemeğe çıkmışsın kız/erkek.. Karşındakini tanımak için bir kaç soru soracaksın. Örnek alalım bakalım neler çıkacak :) Abazalara diyorum sizi biliyoruz lütfen farklı cevaplar..

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• "İnsanları tanımak için tüm gücünüzü verin ama tüm sevginizi vermeyin, Onları tanımaya başladıkça verdiğiniz sevgiye acıyacaksınız."

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Tanışma safhasında düşündüğün klasik sorular sormam. Sohbet spontane gelişir ve iki tarafta doğal olduğu zaman zaten akıcı ve güzel muhabbet oluşur. Bir taraf kendini kasar ise diğeri mutlaka sormak zorunda kalır. Bu da soru cevap sistemi ile geçen sıkıcı zaman dilimi olur. Konuşma esnasında illa ki soru sorarım ama bunu sorguluyormuşcasına değil sohbet havasında yaparım. Ne ben ne de karşı taraf sıkılmaz. Bu şekilde oluşmayan sohbet zaten o arkadaşlığın kısır olacağını gösterir. Ayrıca abazalar demişsin ama doğru yazım abazanlar olacak.

0|0
    0|0
  • Neden benimle sevgili olmaya karar verdin?Bu ilk sevgili deneyimin mi daha önce başkaları da oldu mu?Hesabı hep erkek mi ödesin dersin?

1|0
    0|0
  • Guzel bir soru bir defasinda nette tanistigim bir kizla bulustum cok guzelmissin bukadarini beklemiyodum falan iltifatlar ettikce o kizin bana caktirmadan telefonunu ayna gibi kullanmasini hic unutamiyorum bu soru aklima o aniyi getirdi :)))

1|0
    0|0
  • Bakire misin? Kaç kez öpüştün?

0|1
    1|0
  • sana asıla bılır mıyım dıyorum :))

1|0
    0|0
  • Genelde soruları karşı taraf soruyor, ben cevaplayan tarafım

0|0
    0|0
  • genelde bız erkekler dereyı gecene kadar herkesten farklısın baksların cok guzel gıbı baslarız sonra yavsamalar baslar

0|0
    0|0
  • taktıklerımı niye yaziyim ki

0|0
    0|0
  • abazalara ıltıfat ettı :D

0|0
    0|0
  • Bakiremisin ? kaç sevgilin oldu gibi şeyler

0|1
    0|0
  • Bi depoyla kaç km gideriz ?

1|1
    0|0
  • adın ne?

nerelisin?

kaç sevgilin oldu?

bakiremisin?

aylık gelirin nekadar?

evin kira mı?

0|0
    0|0
  • bizim arkadas kıza baban ne iş yapıyor dedi yanlış anlama ilk sorusu buydu :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• maaşın ne kadar ? araban var mı ?

1|1
    1|2
  • bole bı durumda ısmını cısmını hayatını aılesını bı gununu ıs cıkısı neler yaptıgı hobı fobı vs ıste sohbet gelısır gıder

0|0
    0|0
  • Ailen ile vakit gecirmeyi severmisin ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...