Tanımadığın ama hoşlandığın bir erkekle nasıl tanışılır ve evine davet edilir ?

Ya bizim dershanede bir çocuk var budamana kadar hiç konuşmadık ama ben Perşembe bügün ( bugün) tanışmak istiyorum ve pazar günü eve davet etmek istiyorum nasıl yapabilirim?

Güncellemeler:
Bu arada öyle bişey yapıcaz arkadaş ortamı olucak yanlış bişey yok

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Bunu yaptın basit kız oldun. Hoşlandığın bu çocuk seni elde edicek ve gözünde bir değerin kalmicak.

Neden bu durum tam tersine işlemesin ki? O senin eve gelmek için çaba sarfetsin. Zor olduğunu görünce değerinde artıcak. Kevaşe dedirtmiceksin kendine mesela. Sabır ve zaman!

Lütfen yapmayın böyle şeyleri sonra acısını biz çekiyoz. Yok kimseye güvenemiyorum da falan da filanda... Altınınızı bu kadar çabuk bozdurmayın.

2|0
    0|0
    • Ya arkadaşım benim ve ablamın arkadaşları olucak ayrıcalığı benim g*tüm yemez çağırmaya sdn bana nasıl tanışıcağımı söyle

• Çöpçüye temizleyecek bir şeyler ver. Bir iki tebessüm et mesela. Cuma tanışayım Cmartesi çaya davet edeyim diyorsan. Bir iki tebessüm ederek bak. Ama uzun uzun olsun gözlerini falan kaçırma cesaretini kırarsın, mala bağlar ne için baktığını anlamaz.

• yuh olaylara bak:)git pastanede kafede falan buluş:)lan kimse beni evine çağırmadı yaa:)kesin giderim valla:)

0|0
    0|0
  • bizim evin muslugu kirildi onu bahane edip senle oynasmak istiyorum gelsene de tayyip bizi kizli erkekli yakalarsa evcilik oynuyoruz deriz dersoin

0|1
    0|0
  • Ev demeseydin iyidi :D

0|0
    0|0
  • gel bizim evde sana pul koleksiyonumu göstereyim de :D:D

0|0
    0|0
  • beyaz diş... sakiiiin :D

0|0
    0|0
  • sonra çocuk seni öper seninde hayaller yıklılır yol ver de sağdan geçeyim ben

0|0
    0|0
  • Facebooktan ekle .. konusman senın acından daha kolay olur düşüncesindeyim..

0|0
    0|0
  • Selam Ben dersanedeki cocuk :)))

0|0
    0|0
  • bence hemen davet etme oraya

0|0
    0|0
  • tanışalım yavru bana gel kahve içelim dersin

0|0
    0|0
  • sen neden derslerine bakmıyosun ya. dersaneye erkek araklamayamı gidiyosun sen. amaç bumu? erkek lazımsa dersaneye gerek yok, sahilde bankta otur tonla gelir yanına zaten

0|0
    0|0
    • Ya abi nerenden anlıyorsun ? Okula da erkek arayışı için gidiyoruz zaten zaten hayatımız erkek arayışı sen atıyorum iş yerinde bir yerde aşık olmadın mı ? Olabilirsin sen o zaman iş yerine kadın için gidiyo olmuyorsun

• Ya bişey sorıcam da ben bir erkekle nasıl tanışılır diye soruyorum ane ban başarı diyosun ya sanane ben istediğin zaman aşık olurum sana sorıcam değilim başarımı düşünmeme gerek yok ben kendimi düşünüyorum zaten

• amaaaan ne halin varsa gör... sürün

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence yapma öyle birşey. basit kız konumuna düşersin. evde arkadaşların da olsa dahi çağırma

0|0
    0|0
    • Doğru basit kız -_- Üff kız olmak çok zor

• Yok çağırmıycam zaten nasıl tanışıcağımı bile bilmiyorum

• bence o sennle tanışmak istesn. bişeyn üzerine çok düşersen o şey olmz.. :)

• kızım git bir hocayı sor nerde diye bilmiyorum falan der ;) sonrada aklını kullan hangi bölümse ona göre ayarla tüh soru sorcaktım sen bakarmısından yürü bunlarıda mı biz öğretcez ya :)))

0|0
    0|0
  • bu ne hız yahu acelen ne

0|0
    0|0
    • Yok valla öyle bişey olmıycak öylesine tamam tamam zaten benimde çağırmaya g*tüm yemiyceği için

• ha bide öyle bişey olmucak, o zaman ne diye reddedilmeyi göze alıyorsun bir kahve neyine yetmiyo

• zorla kaşinma derim

0|0
    0|0
    • Ya öyle bişey aklına getirme yapıcam ablamın arkadaşları falan olucak öyle bir ortam yapıcaz

• Tamam ama tanışıcam , nasıl tanıyabilirim ?

• Tanişmak istediğini söyle faceden falan ekle bir şekilde ulaş

• Perşembe tanış pazar eve hobaaaaaa :) arkadaşlara selam

0|0
    0|0
Yükleniyor...