Hiç hayatın sizin için bir değeri olmadığını düşündünüz mü?

Boşluğa düşenler buraya toplansın.

Hiç hayatın sizin için bir değeri olmadığını düşündünüz mü? Başınıza korkunç ve sıkıntılı bir olay geldi mi? İntihar etmeyi düşündünüz fakat günah olduğu için edemediniz. Geri dönüşü olmayan HATAlar yaptınız mı? Bu kadar BÜYÜK bir boşluğa düştüğünüz oldu mu ? İster gizli ister normal olarak cevaplayın muhabbet edelim. Çünkü ben böyle bir boşluğun ortasında boğuluyorum. Samimi olarak yazmak istedim...

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• valla herseyım var ailem yanımda bı ınsanın sahıp olmak ısteyecegı herseye sahıbım hanı manevı anlamda...maddı olarakta orta halli bir ailenın cocuguyum...yerımde olmak ısteyecek cok ınsan emınım vardır..ama hayattan tat alamamaya basladım bunalımdayım bende..yanı ne bıleyım mılletın sevgılısı var benım yok veya ne bıleyım kendımı yanlız hıssedıyorum..üniversite bıttışu anyapacagım hıcbırsey kalmadı...askere gıtmedım daha gıdeyım desem açıktanda üni okuyorum o bıtsın ıstıyorum yaş oldu 23.bucuk..artık ne yapacagımı bılmıyorum..yanlızlık halındeyım

0|0
    0|0
    • Benim durumlarım karmançorman... 18 yaşında dul kaldım şizofren bir insanla evlendim dayak yedim, boşanamıyorum ölüm tehtidleri alıyorum hergün. hayatın ne tadı kaldı bana ne tuzu ölümü düşündüm oda olmuyor olmuyor hiç bir yok olmuyor belki önümdeki 5 sene boşanamıcam daha napıcam blmyorum çıkmaz yoldayım.

• istersen benı ekle derdını dınlemek ısterım

• ekledim.

Erkekler Ne Diyor 7

• dönem dönem oluyo sonrada korkuyosun sonsuz azap görmekten,sanırım iradesi zayıf insanlarız yeterince güçlü olamıyoruz ya da herkes gibi olamıyoruz,benimde oluyo sonra vazgeçiyorum,bir amacım bir idealim bir hayalim hiç olmadı yaşım 30 ve hala böleyim bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Benim hayallerim vardı hepsi bir cahilliğimle yıkıldı! Bütün hayat simsiyah oldu şmdi. Ölüyorum hergün yaşasamda

• sanırım birazda şartlamışsın kendini

• benımde bır amacım bır hayalım olmadı hıc :D sadece futbolcu olmak ıstedım sonradan sıkılıp vazgecmıstım :D muhasebe okudum bankacılık okudum ısletme okudum hagla ne olacagıma karar veremedım aklım hagla eglencelı ıslerde :D yas 24

• bikere o kelimeyi çıkaralım lütfen i ile başlıyoya 7 harfli hatalar olur bu dünyada yaptık bir sürü düzelip af dilemek en gzel yolu herşey düzelir zamanla bana inan ama bdaha sakın o kelmeyi duymayalım

0|0
    0|0
  • Hiç çıkış yolu yok mu önünde

0|0
    0|0
    • Var ama çok zor günler geçirmem lazım çıkış için. ağır Bunalımdayım...

• tamam okudum ne olduğunu allah sabır versin evet bazen hataların bedeli ağır oluyor ama gerçekten her gecenin bir sabahı var sen adımlarını dikkatli atmaya çalış bundan sonra ve pes etme elbet huzura kavuşursun

• Çok kötüyüm boşluktayım tat alamıyorum hiç birşeyden. tehtdler yuzunden evden adım atamıyorum nasıl yaşanır böyle :(

• evet bende öylerim bu gece uyumadan buradaki hesabımı silip gerçek dünyada daha fazla zaman harcamayı planlıyorm

0|0
    0|0
    • benım sıkıntım zaten gerçek dünyayla ilgili keşke sanaldan birşey silip bitse.

• ben sanalda çoğu insanın daha içten olduğunu düşünüyodum ama burada ne yapsan gerçek dünya gibi çoğunluk piyasaya oynuyor. düşüncelerin değil tipin önemli sanki .. gerçek dünya ne kadar boktan olsa da burası da zaman kaybı en azından elimden geleni yaparm

• intihar mı o kadar aciz misin sen ya :)) benımdaha aklımın ucundan zerre kadar geçmedi :)

0|0
    0|0
    • o kadar acizim. O kadar ağır bunalım dayım demek ki. sağol desteğin için.

• Aşağıda yorumları oku anlarsın...

• okueum yaşadıkların kolay değil ama bu dunyada da bir denenme amacın var unutma herkesin gücüne göre rabbım dert verır demek kı sen güçlüymüşsün

• yeterınce sıkıntı cektım ama kendı hatalarıma aıt seyler degıl sımdı rahatım

0|0
    0|0
  • Şu an öyle bir durumdayım. Geçtiğimiz martta bir intihar girişimim oldu ama sonradan yaptığımın ne kadar büyük bir salaklık olduğunu anladım. Şimdi ise gene ara ara düşünüyorum ama bir daha yapmam eminim ondan sadece düşünmek rahatlatıyor.

0|0
    0|0
    • ben de intihar düşünüyordum. şunu okudum vazgeçtim okursan eğer : link

• teşekkürler paylaşım için ama ben ateistim. zaten intihar etme gibi bir durumum yok sadece düşünüyorum öyle rahatlatıyor biraz.

Kızlar Ne Diyor 3

• allah kımseyı bosluga dusurmesın allah kımseyı ıntıarın esıgıne getırmesın...o bosluktan ancak sabrederek kurtulabılırsın bende yasadım halen atlattınmı dersen hayır atlatmadım ama senı yaradana sıgınırsan emın ol atlatırsın

0|0
    0|0
    • :( çok zor ... herşey çok zor

• hıcbırsey zor degıl bana solenen klasık cevabı dıcem sana zaman hersey zaman sadece

• yaşadım düşündüm yapmadım..

çok kötü günlerdi bir daha yaşatmasın beterinden de korusun Allahım.. :(

0|0
    0|0
    • Amin inşallah bidaha yaşamazsın...

• çok yıprandım hiç bişi eskisi gibi olmucak

• Olmaması belki daha iyi olacak. Bunu şimdi değil sonra göreceksin eminim ol..Biraz sabır sadece

• Evet tam da ergenlik dönemlerimdeyim , en kötu en depresif yillarim . Annemi surekli uyariyorum kendimi atacagim intar edecegim diye , ama korkuyorum sonucta gunah.. Ve ben birisini sevdim o sadece arkadasligi tercih etti, yani beni ekti zaten oglan turk degil, ama onu okadar seviyorum ki . Kendimi his etmiyorum bile yasayan ölu gibiyim kendimce..

0|0
    0|0
    • Anlıyorum sorunlar farklı farklı... Bende derin bir bunalım geçiriyorum cok yalnız ve çaresizim blmyorum napıcağımı.

Yükleniyor...