Yakışıklısın bir o kadar da ukalasın. defol!

Bugün okulda bir olay yaşadım. 1-2 haftadır bakıştığımız bir çocuk var. Bahçede arkadaşımla oturuyoduk ayağımızı karşımızdaki banka flan uzatmışız bunlar geldiler bank ı istediler izin verdik arkadaşımla soğuk diye konuşuyoduk. onlardan biri çok soğuk dedi bende laf olsun diye çok dedim kafamı çevirdim. Sana demedim ama neyse dedi orda bir kaldım zaten cevap veremedim çocuk ukala biri yakışıklıda zaten bu çocuğu yola sokmam lazım. önceden konuşmuşluğumuz yok. o rezil olduğum durumda onun karşısına çıkmıyım mı yoksa umursamıyomuş gibi mi yapıyım ?(Nerden de lafı üstüne alınırsın be kızım iyi b'k yedin)

Güncellemeler:
...

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Cevap vermeseydin zor görünecektin. Cevap vermişsin kendini değerden düşürmüşsün. Yoldan geçen bir kıza laf atarak bunu anlayabilirim mesela.

Yürüyorum.. Bi kız geliyor karşıdan.

ZOR KIZ:

Ben: Çok güzelsin çoook!

Kız:...

BASiT KIZ:

Ben: Çok güzelsin çoook!

Kız: Kes be! , defol, hıı, anan falan filan inter milan :)

0|0
    0|0
    • Bunu biliyorum . bu ilk defa oldu o cesaret nerden geldiyse artık ben onun...

O zaman umursamıyomus gibi yapıyım. :/

• Bak mesela hani birine ilgi duyarsın da aklından bin tane düşünce geçer ya. Hah işte anlatmak istediğim o. Karşındakinin neler hissettiğini, düşündüğünü bilemezsin.

Sana gelir teklif ederim;

Sen hayır dersin kırmadan. Ama ben onu şöyle yorumlarım:

"Kız beni terslemedi ben en iyisi bir kez daha denim."

:) Anlatabildim mi bilmiyorum.

• Bi dakka bir dakka sonuç değişiyo galiba :D:D Yani napıyım :D:D:D:D

Erkekler Ne Diyor 4

• anlamadığım her boka maydonoz olursunuz sonrada ukala dersiniz. Yavrucum kendini biraz ağırdan almayı öğren artık.

0|0
    0|0
    • İlk defa bişey yaptım. ve karıştı. napıcam işte .

• Birşey yapmana gerek yok bence. yaparsan zaten daha kötü olur. dedim ya kendini ağırdan al, fazla konuşma konuşurken de az ve öz konuşmayı dene. Erkekler çok konuşan kadınları sevmezler.

• Derslerine sıkı çalış ufaklık. Ona en büyük dersi vermiş olursun. Haydi bakalım...

0|0
    0|0
  • ondan intikam mı almak istiyorsun ?

0|0
    0|0
  • o çocuktan bir bok olmaz işde sizin gişbiler o ukalaların peşinde kosuo ne var bu bebelerde yaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...