NEDEN SADECE FİZİKSEL GÖRÜNÜŞ?

Merak ediyorum insanlar bir tutturmuşlar ay şöyle tipi olsun ay Kıvanç kadar en az yakışıklı olsun ya da şöyle boyu olsun şu kadar güzel olsun.Arkadaşlar nedirki yani hepiniz eninde sonunda yaşlanıcaksınız.Siz sevgili yaparken sadece fiziksel görüşüne mi önem veriyorsunuz? Özellikle kızlara soruyorum ayrıca çok yakışıklı erkek çapkın olur ne bilim.Kimiside çıkıyor önemli olan ruh güzelliği diyor ama üstünde az çizik olan karpuz bile almaz emin olun.Bence insanın karakteri fiziksel görünüşünden daha çok önemlidir ya sizce?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Kimseyi fiziksel gorunusune gore sevmedim tek basina sevmek icin yeterli bir sebep degil eski sevgililerime baktigimda da cok yakisiklisida var normal olanida cevremdeki arkadaslarimda oyle. Dis gorunusede bakan kiz bos kizdir zaten. Arkadaslarina hava atmak isteyen kizdir yok degil var boyle insanlar.

0|0
    0|0
    • Böyle düşünen kızlarda varmış demek vay be! Peki sence karakter mi fiziksel görünüş mü yoksa her ikisi birden mi?

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim şu an ki flörtüm öyle aham şaham değil yani benim yanımda, ama ben onun olgunluğunu, kişiliğini, ilgi alakasını , bana olan düşkünlüğünü ... ne bileyim bir şeyleri çekiyor işte.

0|0
    0|0
  • Ben bakmıyorum desem yalan olur ama mükemmeli de aramıyorum :D

0|0
    0|0
    • 1.85ten 1 cm kısa olsa istemem gözü renkli olmasa istemem diyen kızlar gördüm ya ben ne diyosun en azından onlardan değilmişsin bu da güzel :)

Erkekler Ne Diyor 2

• ruh guzelligi onemli tabide gel gorki ruhlar alemindede yasamiyoruz ilk tanisma icin fiziksel gorunus onemli kim ne derse desin ;)

0|0
    0|0
  • yok baklavaları olsun yok adonisleri olsun allahın kezbanı aynaya baktınmı sen hiç ya :D

0|1
    0|0
    • 1.50 boyunda olup 1.90dan aşağı olmaz diyen kızlar bile gördüm desem? :D

• Haha gerizekalılar ya kız yazmış 150 boyundayım 50 kiloyum felan dedim pigmemisin terbiyesiz yazdı pigme ne bilmiyor :D

Yükleniyor...