Karşınızda kız-erkek arkadaşlarınızın hareketlerine ve konuşmalarına dikkat edermisiniz ?

Arkadaşlar çalıştığınız iş yerinde veya çevrenizde arkadaşlarınızın veya yeni tanıştıklarınızın hal hareketlerine ve konuşmalarına dikkat edermisiniz? onlara ona göremi yaklaşırsınız yoksa aksi bir şey gördüğünüzde yüzüne vururmusunuz düşünceleriniz ve dikkat etmeniz gereken neler olur...

Güncellemeler:
Teşekkürler arkadaşlar sizden ricam lütfen soruma tam puan verirmisiniz söz bende sizin sorunuza tam puan vericem :)) biraz geç oldu ama k. bakmayın artık

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Cok harekketlerine cok dikkat ederim

konusmasinada ama en cok hareketlerine dikkat ediyorum

0|1
    0|0
    • ne gibi mesela ?

• Nasil soyleyim boyle cocukca hareketleri olmasin yani biraz agir basli olsun yeri gelince sakaci olsun konusmasini tartipta konusan bilen bir erkek benim icin 1000 yakiskiliya tas basar

boylebir erkek zor bulunur akli olan kizlar kapiyorlar akli yakisklikta falan olan kizlarda onlari kaybediyorlar arkadasim

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• yaklaşımım ona göre olur

0|1
    0|0
  • yeni tanıştığım insanları cok dikkatli incelerim dikkatimi ceken yönlerini bulurum kafamda ona göre yaklaşırım genelikle ama bazen bana cok batmışsa bişeyi söylemek istemeemde kendimi tutamaz söylerim

0|1
    0|0
Yükleniyor...